e1w2ewa
07.04.10, 20:32
Moje miasto będzie niedługo przeprowadzać akcję bezpłatnych szczepień
przeciwko pnemokokom wśród dzieci urodzonych w 2007 roku. Akcja taka
przeprowadzana była już też w poprzednich latach.Nie wiem jak jest w innych
miastach, ale może warto się zorientować? Dowiadywałam się w swojej
przychodni, że taka szczepionka kosztuje około 250 złotych, więc akcja dająca
możliwość darmowego zaszczepienia dziecka jest wg mnie czymś pozytywnym. Wiem,
że są wśród nas zwolenniczki i przeciwniczki szczepień, ale ja chyba
zaszczepię swoje dziecko zwłaszcza, że od września rusza do przedszkola. A co
Wy sadzicie o takiej akcji i o szczepieniu przeciwko pneumokokom???