magda7717
26.09.07, 20:03
noo pachnie mi tu purka ..w garnku, zrobilam mezowi wczoraj ehhh
pychota a to papryka zabojstwo, pomidory smierc a tak pieknie
pachnie... mmmmmmm a gdyby tak lyzeczke?? mniam
ale ostatnio zgrzeszylam ;-) zjadlam cala paczke ciastek z czekolada
mniam po 15 tyg !! napierw jedno potem 3 tlumaczac sobie,ze malej
nic nie bedzie potem 5 i tak biegaalam gora dol gora dol i hop
kolejne az zjadlam cala pake i sie rozgrzeszylam tlumaczac ,ze.. czy
5 czy cala paka to i tak klops;-) pewnie tak samo byloby z leczem
a mala brzuszek po tych ciachach bolal i kupy nie bylo buuuuu
zeżrec?? zżarlybyscie ??