Dodaj do ulubionych

a gdyby tak zeżrec leczo?? zjesc nie zjesc ...

26.09.07, 20:03
noo pachnie mi tu purka ..w garnku, zrobilam mezowi wczoraj ehhh
pychota a to papryka zabojstwo, pomidory smierc a tak pieknie
pachnie... mmmmmmm a gdyby tak lyzeczke?? mniam
ale ostatnio zgrzeszylam ;-) zjadlam cala paczke ciastek z czekolada
mniam po 15 tyg !! napierw jedno potem 3 tlumaczac sobie,ze malej
nic nie bedzie potem 5 i tak biegaalam gora dol gora dol i hop
kolejne az zjadlam cala pake i sie rozgrzeszylam tlumaczac ,ze.. czy
5 czy cala paka to i tak klops;-) pewnie tak samo byloby z leczem
a mala brzuszek po tych ciachach bolal i kupy nie bylo buuuuu
zeżrec?? zżarlybyscie ??
Obserwuj wątek
    • katx1 Re: a gdyby tak zeżrec leczo?? zjesc nie zjesc .. 26.09.07, 20:08
      Ja jem wszystko od samego początku, po troszeczku z niczym nie
      przesadzam i tylko raz bigos dał małemu radę, ale wcięłam dwa
      talerze (bigosu) ja wstrętna wyrodna matka.
      Jedz to leczo - smacznego
      • magda7717 Re: a gdyby tak zeżrec leczo?? zjesc nie zjesc .. 26.09.07, 20:13
        serio mowisz?? ale ja stosowalam diete do niedawna na wakacjach
        poszalalam i efekt kupa ciezka do zrobienia i smierdzace ehhh bączki
        • katx1 Re: a gdyby tak zeżrec leczo?? zjesc nie zjesc .. 26.09.07, 20:25
          Czytałam że na urlopie jadlaś wszystko i wydawała mi się że jest ok
          z małą, to że teraz robi rzadziej kupy i śmierdząco daje czadu to
          bardziej bym składała na karb tego, że nasze dzieci są już starsze
          (skończyły trzy miesiące) i zaczynają funkcjonować jak człowiek,
          mojemu się też pozmieniało ostatnio, a jem dokładnie wszystko, piję
          gazowane, bo na widok mineralnej bez gazu mam odruch wymiotny, o
          kolce nie było mowy, a drobne problemy z brzuszkiem rozwiązywały
          dwie kropelki infakolu raz na jakiś czas.
          Z tego co wiem nie tylko ja nie trzymam żadnej specjalnej diety
          czytałam już takie głosy na tym forum.
    • borowka78 Re: a gdyby tak zeżrec leczo?? zjesc nie zjesc .. 26.09.07, 20:13
      nie, bo nie lubie;-p
      a tak wogole to zre ciastka, czekolade(nie chudne:-(((( ) i
      pomidorki tez, Szymek zyje i ma sie dobrze:-)))
      • magda7717 Re: a gdyby tak zeżrec leczo?? zjesc nie zjesc .. 26.09.07, 20:15
        to po co zresz ;-) skoro nie chudniesz ?? proponuje w to miejsce
        czekoladke bez cukru wawelu schudniesz żrąc;)
        • borowka78 Re: a gdyby tak zeżrec leczo?? zjesc nie zjesc .. 26.09.07, 20:18
          a bom gUpia, ot co:-)
          ale powoli zabieram sie za siebie:-)
          postanowilam, ze do swoich 30tych urodzin bede piekna i powabna jak
          w czasach licealnych:-DDD
          • magda7717 Re: a gdyby tak zeżrec leczo?? zjesc nie zjesc .. 26.09.07, 20:19
            a to za ile za ile za ile ??
            • borowka78 Re: a gdyby tak zeżrec leczo?? zjesc nie zjesc .. 26.09.07, 20:21
              magda7717 napisała:

              > a to za ile za ile za ile ??
              12 miesiecy i 17 dni:-)))))
              • magda7717 Re: a gdyby tak zeżrec leczo?? zjesc nie zjesc .. 26.09.07, 20:22
                sikam ;-) dasz rade hehe chocby skaly sraly :D:D
                • borowka78 Re: a gdyby tak zeżrec leczo?? zjesc nie zjesc .. 26.09.07, 20:28
                  magda7717 napisała:

                  > sikam ;-) dasz rade hehe chocby skaly sraly :D:D
                  sikam też:-) te Twoje teksty!!! boska jestes:-P
      • borowka78 Re: a gdyby tak zeżrec leczo?? zjesc nie zjesc .. 26.09.07, 20:15
        jezuuu...w ogole mialo byc a nie "wogole":-)
        • magda7717 Re: a gdyby tak zeżrec leczo?? zjesc nie zjesc .. 26.09.07, 20:18
          jezó a to nie warzne pżecierz :D:D
          • lee_a Re: a gdyby tak zeżrec leczo?? zjesc nie zjesc .. 26.09.07, 20:35
            ja bym nie zezarła - ale moja mała ma dopiero 8,5 tygodnia i piszczy
            jak zjem cos nie ten teges. Wzdęcia ma jak diabli... ale dzis
            zezarłam na obiad kluski ziemniaczane ze skwareczkami, zobaczymy jak
            nocka.. acha i jeszcze trzy kawałki dożdzoweczki mojej mamy... ale
            pyszna była ;) Anka juz spi, wiec moge z wami poklikac ;)
            • borowka78 lee_a 26.09.07, 20:39
              Anka juz spi, wiec moge z wami poklikac ;)
              moje tez spia:-)
              a Ty nadal u mamy jestes?
              a moze jak wrocisz to wpadniesz na herbatke(hehe koperkowa?;-)
              • lee_a Re: lee_a 26.09.07, 22:47
                tak tak, ciągle u mamy, chętnie wpadnę na herbatkę - może byc Hipp
                na laktację (hehe) ;) tylko że ja teraz cholerka samochodu nie mam i
                muszę Małża naciągać żeby mi zostawiał swój a on do pracy z kolegą,
                ale jakoś to zorganizuję ;)
    • aga_n20 Re: a gdyby tak zeżrec leczo?? zjesc nie zjesc .. 26.09.07, 20:58
      ja już leczo mam za sobą jadłam jakieś 2 tygodnie temu (mały miał 6 tygodni),
      pycha było teściowa zrobiła :) a i ostatnio też opychałam się spaghetti mniam, a
      dzisiaj zaszalałam z ogórkami kiszonymi jutro zobaczę jaki efekt :) tak więc jak
      nie zaryzykujesz to się nie przekonasz
    • bobimax Re: a gdyby tak zeżrec leczo?? zjesc nie zjesc .. 27.09.07, 07:53
      Ja bym zjadła parę łyżek. Jak mała miała dwa miesiące to jadłam
      gulaszową (pyszna była) a małej raczej nic nie było nawet lepiej
      spała po takim konkretnym jedzeniu.
    • modeko Re: jak sie robi leczo? 27.09.07, 08:38
      Jadłam to u kogoś kiedyś raz, było nawet dobre.
      Z góry dziękuje
    • a.l.a.s.k.a77 Re: a gdyby tak zeżrec leczo?? zjesc nie zjesc .. 27.09.07, 09:15
      Ja zjadłam wczoraj pyszne leczo.... własnej roboty:) Małemu nic nie
      jest, kupe walnął dzisiaj rano wiec chyba ok:)) Kiedys zjadłam też
      bigos i było ok.... zreszta ja nie jestem dobra w odmawianiu sobie
      jedzonka:)))
      • zabka1233 Re: a gdyby tak zeżrec leczo?? zjesc nie zjesc .. 27.09.07, 11:23
        mój młody skończył 10 tygodni a ja już oprócz leczo zaliczylam kapuste duszoną
        brokuly orzechy grzyby nie mówiac o smazonych rzeczach czy pieczonych na
        szczescie nic mu nie jest , jedyne czego sobie jeszcze odmawiam to czekolade w
        duzych ilosciach i kiszonego ogorka
        • joannakw Re: a gdyby tak zeżrec leczo?? zjesc nie zjesc .. 27.09.07, 13:47
          A ja jem już wszystko, jestem może i wyrodna matka, ale jem
          normalnie, byłam nawet na dwóch weselach i tez jadłam to co było.
          Jedynie co unikam to grochu i czekolady. Małczy czasem zsypany
          krostkami a czasem nie. Narazie nie widze jakiś dziwnch objawów,
          pije przy tym koperek, a mały dostaje czasem espumisan.
          • dmgr Re: a gdyby tak zeżrec leczo?? zjesc nie zjesc .. 27.09.07, 16:59
            A ja robie sobie takie leczo light czyli cukinię albo kabaczek, pomidorki,
            marchewka, mięsko mielone drobiowe w to i zioła (bazylia szczególnie) dodaje
            przecier pomidorowy i wio. Albo bez przecieru i z ryżem też pychotka.
          • patrice7 Re: a gdyby tak zeżrec leczo?? zjesc nie zjesc .. 27.09.07, 17:04
            a to nie wolno lecza i kiszonych ogorkow??:) heheh no niezle w takim razie dobrze ze juz mam za soba(nieswiadomie )
            • burda3 Re: a gdyby tak zeżrec leczo?? zjesc nie zjesc .. 27.09.07, 17:45
              Patrice ja też :-) leczo- to była pierwsza potrawa jaką zjadłam po
              przyjsciu ze szpitala do domu :-)
              No i co Magda zeżarłaś w koncu ???Dobre było?
              • magda7717 nie zżarlam 27.09.07, 20:08
                no nie zżarłam balam sie papryka cebula ehh dam se spokoj .cykor ze mnie
                • borowka78 Re: nie zżarlam 27.09.07, 20:23
                  magda7717 napisała:

                  > no nie zżarłam balam sie papryka cebula ehh dam se spokoj .cykor
                  ze mnie
                  łeeeeeeeeeeeee...dałaś ciała:-P
                • a.l.a.s.k.a77 Re: nie zżarlam 27.09.07, 20:26
                  cykor, cykor:)))
                  • burda3 Re: nie zżarlam 27.09.07, 20:49
                    za to je zeżarłam :-)
                    zaispirowałaś mnie- więc na kolacje było!
    • magda7717 spadac na szczaw!!:D:D 27.09.07, 21:48

      nie zjadlam bo jestem mądrą i najlepszą mamusią oo i jeszcze en tego no jestem
      myslącaa o niej a nie osoby jak Wy samoluby
      he na szczaw spadac :D:D
      • dagi.ww Re: spadac na szczaw!!:D:D 28.09.07, 08:35
        Wiecie, co Wam powiem; WY TO WARIATKI JESTEŚCIE I W OGÓLE!!! Ja to
        się dziwię, że jeszcze nam tego forum nie zamknęli ze względu na
        potencjalne zagrożenie dla normalnych, cywilizowanych członków
        społeczeństwa hehe !!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • aurinko a ja dziś gotuję leczo ;PPP 28.09.07, 08:42
          I nie tylko gotuję ale też zjem i to słuszną porcję. W ogóle dużo jem i to
          wszystkiego. Paczka ptasiego mleczka naraz to już norma. Prawdopodobnie
          przestałam chudnąc bo znów coś mi się ciasno robi w portkach :) Ale nie umiem i
          nie chcę wszystkiego sobie odmawiać, muszę robić zapasy bo jak pójdę do pracy to
          w mig będę miała niedowagę. Mała na szczęście ma gdzieś to, co ja jem, dla niej
          ważne żeby cyc był pod ręką :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka