Dodaj do ulubionych

Ale super mecz!

17.06.08, 21:20
Swietnie graja! obie drużyny mocne mez naprawdę ciekawy.
Stawiam na Francję.
Obserwuj wątek
    • gismol77 Re: Ale super mecz! 17.06.08, 21:36
      Patrice mój mąż bylby szczęśliwy gdybys byla jego żoną. nie dość że pozwala
      oglądać mecz to jeszcze kibicuje. ale nie powiem mu, że znam taką fajną Patrycje
      z ktorą móglby oglądać mecze, jeszcze mnie wymieni na mlodszy model
      • patrice7 gismol 17.06.08, 21:51
        tta taki ze mnie kibic jak z koziej d...y trąbka :P
        Oglądam wybrane mecze ;)
        Nie boj sie na pewno by nie wymienił!
        • patrice7 Re: gismol 17.06.08, 23:01
          no i niestety :( Francja poniosla porazke dzisiaj.ale chlopcy dzis pod gorke mieli:)
    • apolka73 Re: Ale super mecz! 17.06.08, 21:48
      FORZA ITALIA! :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka