patrice7 17.06.08, 21:20 Swietnie graja! obie drużyny mocne mez naprawdę ciekawy. Stawiam na Francję. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gismol77 Re: Ale super mecz! 17.06.08, 21:36 Patrice mój mąż bylby szczęśliwy gdybys byla jego żoną. nie dość że pozwala oglądać mecz to jeszcze kibicuje. ale nie powiem mu, że znam taką fajną Patrycje z ktorą móglby oglądać mecze, jeszcze mnie wymieni na mlodszy model Odpowiedz Link
patrice7 gismol 17.06.08, 21:51 tta taki ze mnie kibic jak z koziej d...y trąbka :P Oglądam wybrane mecze ;) Nie boj sie na pewno by nie wymienił! Odpowiedz Link
patrice7 Re: gismol 17.06.08, 23:01 no i niestety :( Francja poniosla porazke dzisiaj.ale chlopcy dzis pod gorke mieli:) Odpowiedz Link