Dodaj do ulubionych

który salon?

15.04.07, 11:21
Jestem przed wizytą w salonach ślubnych i chciałam prosić jeżeli znajdziece
chwilkę, wpiszcie proszę jaki salon we Wrocławiu przypadł Wam do gustu
(obsługa, wybór sukien itp.), myślę że ten wątek przyda się też dla "innych"
na przyszłość...
Obserwuj wątek
    • inkageo Re: który salon? 15.04.07, 12:38
      Flossmann w Nocie na Piłsudskiego - super obsługa, duży wybór, duża rozpiętość
      cenowa, są suknie Pronovias i tańsze polskie też:) Tu lepiej się umówić bo ruch
      i kolejki..
      Lisa Ferrefa na Sienkiewicza, ładne amerykańskie suknie Demetrios, Cosmobella,
      miła obsługa, można robić fotki! Wpadłam tam tuż przed zamknięciem, a zostałam
      bardzo dobrze przyjęta:)
      Adeline i Analisa mnie niezbyt przekonują - wątek o pochodzeniu sukni marki
      Herm's...ale warto zajrzeć:)
      Jeżeli szukasz suknie rozłożystej, bajkowej to dosyć fajną pod tym względem
      kolekcję ma teraz wrocławska firma Agora, ale tam nie byłam.
      Dziewczyny są zadowolone z Vogue na Jedności Narodowej, ja tam nie dotarłam,
      ale widziałam suknie na targach i super się prezentują - Papilio, La Perla,
      ciekawe i oryginalne:)
    • gatta26 Re: który salon? 15.04.07, 12:41
      Byłam w jednym, tam wybrałam suknię i już nigdzie więcej iść nie chciałam :).
      Salon Lisa Ferrera na Sienkiewicza. Z czystym sumieniem polecam. Mają suknie
      demetrios i cosmobella. Obsługa bardzo miła i fachowa.
      • poziomka66 Re: który salon? 15.04.07, 22:57
        Polecam salon Vogue na Jedności Narodowej. Bardzo oryginalne suknie. Miła i
        fachowa obsługa. Zamówiłam tam suknie i dostanę welon gratis :)co mnie bardzo
        cieszy gdyż koszt welonu jaki sobię wysnułam to ok 300 zł.
        • medea11 Re: który salon? 16.04.07, 09:17
          poziomko, a jaka suknie wybralas? Ja tez tam zamawialam i jestem bardzo zadowolona z obslugi, a w szczegolnosci z pani krawcowej, ktora jest przemila osoba. Jutro odbieram swoja suknie :)
          • poziomka66 do medea11 22.04.07, 11:13
            Przepraszam, że tak późno odpisuję, ale nie zaglądałam tu przez kilka dni.
            Wybrałam model papilio 719 i w przyszłym tyg. mam pierwszą przymiarkę. Już nie
            mogę sie doczekać :)
            A Ty na jaką suknię się zdecydowałaś?
    • promyczek_k Re: który salon? 17.04.07, 21:06
      Swoją suknię zamówiłam w Agorze na Solskiego. Jestem bardzo zadowolona, duży
      wybór, panie fachowe i miłe. I do tego bardzo sprawne, wszystko szybciutko
      załatwiają. Nie miałam problemów z przymierzaniem większej ilości sukien i
      akcjami w stylu: to ja może jeszcze raz tamtą założę, żeby się upewnić, jak to
      wyglądało ;)

Na salonie spory wybór, nie tylko rozłożyste :)
    • suknieslubne Re: który salon? 18.04.07, 12:43
      agajp7 napisała:

> Jestem przed wizytą w salonach ślubnych i chciałam prosić jeżeli znajdziece
      > chwilkę, wpiszcie proszę jaki salon we Wrocławiu przypadł Wam do gustu
      > (obsługa, wybór sukien itp.), myślę że ten wątek przyda się też dla "innych"
      > na przyszłość...
      Zapraszam do nowo otwartego salonu sukien slubnych ul. Żeromskiego
      • dell5 Re: który salon? 12.05.07, 12:24
        Byłam dziś w salonie na Żeromskiego.
        Salon znajduje się na ulicy Żeromskiego 62. Strona to www.primasposa.pl
        Pani prowadząca salon przemiła i życzliwa.
        Polecam. Jestem umówiona na czwartek na mierzenie.
              • dell5 Re: który salon? 17.05.07, 16:10
                Witam,
                właśnie wróciłam z mierzenia sukienek:).
                Była w dwóch salonach.
                Na Sienkiewicza i na Żeromskiego.
                W obu bardzo przyjemnie, ale zdecydowanie wygrał salon na Żeromskiego.
                Pani prowadząca sklep jest rewelacyjna! Ma znakomite oko do figury i rewelacyjną
                rękę w wyborze sukni :)
                Zaproponowała mi model do mierzenia, którego nie brałam nawet pod uwagę.
                Przymierzyłam i zaparło mi dech, po chwili dołożyła welon ( nie chciałam mieć
                welonu) i w tym momencie wiedziałam, że mierzenie w salonie w Nocie trzeba
                odwołać:).
                Zdecydowanie polecam salon na Żeromskiego. Jeśli rozmowa w weekend ze sponsorem
                przebiegnie pozytywnie:) to w poniedziałek dzwonię zamówić sukienkę:).

Różnice między tymi dwoma salonami:

Sienkiewicz:
                -miłe panie, ale raczej od zakładania sukien niż od nakierowania w wyborze,
                co dla niektórych morze być zaletą a dla niektórych wadą:)
                -można mierzyć tyle modeli ile się chce:)
                -trochę za mało miejsca
                - w soboty lepiej telefonicznie umówić się na mierzenie:)

Żeromskiego:
                -przesympatyczna pani, doradzi, pomoże. Aby dobrać odpowiedni fason mierzyłam
                różne sukienki, nie bała się powiedzieć, że jakiś fason źle na mnie leży ( duży
                dla mnie pozytyw), ma się uczucie, że bardziej zależy jej na tym aby suknia była
                dobrze dobrana do kobiety niż na sprzedaniu sukienki
                - bardzo ładny salon, przestronny, duże przymierzalnie z podestem, jeśli ktoś
                mierzy model przygotowany na wyższą osobę zawsze może z niego skorzystać aby
                popatrzeć jak dół sukienki się układa
                - duży wybór sukienek, różne fasony
                - salon jest niedawno otworzony, więc sukienki są czyściutenkie:)

• dell5 Re: który salon? 17.05.07, 18:45
                    wybrałam model www.primasposa.pl/pl/whiteone.php?s=220
                    nae nie wiedziałam , że tak ładnie mogę wyglądać w sukience. Wyglądam całkowicie
                    inaczej niż modelka na zdjęciu:)
                      • dell5 Re: który salon? 17.05.07, 19:42
                        Koszt mnie przeraża. 3000 zł.
                        W weekend będę rozmawiać z ojcem, głównym sponsorem sukienki.
                        Zobaczymy co z tego wyjdzie.
                        Sukienka na człowieku wygląda całkowicie inaczej niż na zdjęciu, ładniej.
                        Ale ta cena...

• butterfly.pl Re: który salon? 18.05.07, 08:42
                          A nie wiesz czy znajduje sie tam wypozyczalnia albo komis slubny (jesli tak, to
                          moze wiesz na jakich warunkach wypozyczaja sukienki?) - pytam poniewaz nie
                          jest z Wroclawia i jestem zupelnie niezorientowana do ktorego salonu najpierw
                          sie wyprac . Aha, chcialam spytac czy sa w tym salonie na Zeromskiego troche
                          tansze suknie niz za 3000?
                          Pozdrawiam ;))
                          • dell5 Re: który salon? 18.05.07, 09:20
                            Tańsze są:)
                            Czy można wypożyczyć, nie wiem. Nie pytałam się.
                            Na stronie internetowej www.primasposa.pl
                            jest telefon do salonu, pani również odpowiada na maile. Może zadaj pytanie
                            bezpośrednio jej?

Pozdrawiam
                            • inkageo Re: który salon? 18.05.07, 11:16
                              Możesz jeszcze spawdzić ile ta suknia kosztuje we Flossmannie. Ja przez ten
                              salon zamawiałam moją (nie mieli jej w ofercie, ale sprowadzenie było i tak
                              tańsze niż w Madonnie).
                              • dell5 Re: który salon? 10.06.07, 17:23
                                Zapomniałam napisać:)
                                Sprawdzałam w NOC-ie.
                                Nie uwierzycie. Suknia 450 zł droższa!!
                                Tam kosztuje 3650 zł i trzeba czekać 4 miesiące a nie jak na Sienkiewicza 3.
                                Rozumiem różnice w cenie, ale różnica w czasie oczekiwania na sukienkę?
                                Ale trzeba przyznać. Obsługa w NOC-ie bardzo dobra.
                                Choć mi i tak bardziej podobało się na Sienkiewicza:)

I niestety z powodu "małej awarii" samochodu z nowej sukienki nici. Rozglądam
                                się za używanymi w podobnym stylu. Najwyżej dopasuję. Pieniądze przeznaczone na
                                sukienkę poszły na samochód....
                              • nianies Re: który salon? 13.06.07, 01:05
                                ja polecam salon na Nowym Targu (maja tez filie na Wita Stwosza i na
                                Szewskiej). Cena mojej sukienki to 2 700 ale w tym welon i halka (czyli ok 500
                                zl wydatku jest w cenie) i dodatkowo 7 dni w Karpaczu :)

obsluga mila, wybor sukienek nie jest duzy, ale mysle, ze kazdy cos dla siebie
                                znajdzie. Ja jestem bardzo zadowolona :)
    • barbaraj4 Re: który salon? 13.06.07, 14:22
      SALON LA SPOSA WE WROCLAWIU, SALON PIEKNYCH SUKIEN HISZPANSKICH ;-) JEST PRZY
      UL. ZEROMSKIEGO WE WROCLAWIU. www.primasposa.pl ;-) GORACO POLECAM WSZYSTKIM!
      mozna kupic lub wyporzyczyc.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka