danway1
19.03.04, 17:37
Widać, że jest piątkowy wieczór i wszyscy gdzieś wybyli z domu na spacery i
takie tam. W końcu pogoda jak najbardziej do tego sprzyjająca. Pozdrawiam
wszystkich nieobecnych i prosze o nadrobieniu zaległości w czytaniu i
pisaniu. Daniel.