aariel
08.04.04, 11:59
www.se.pl/iso/Dzisiaj/Nasze_Sprawy/Intymnosci/intymnosci_3.shtml
Co o nich sadzicie?
Slyszalam, ze w opakowaniu sa3 szt, ktore starczaja na ok. miesiac.
Opakowanie kosztuje ok 50 z, wiec sa drozsze od piguek. CIekawa jestem czy sa
tak samo skuteczne? Wiecie moze cos na ten temat?