27.04.04, 21:59
jak się macie? jak mija wieczór? My szukaliśmy wiosny na spacerze, niestety
ciągle jest dość zimno. Czy ktoś wie, jaka będzie pogoda na majowy weekend??
Obserwuj wątek
    • snow.white Re: witam 27.04.04, 22:08
      byly juz tej wiosny o wiele cieplejsze wieczory,tez przed chwila
      wrocilam,chlodno jest.
      oj a na majowy weekend to bez roznicy,jaka pogoda,ja zostaje w domu i sie ucze :
      ((( buuuu
    • koaa Re: witam 27.04.04, 22:31
      ja grałem dzis w kosza w Powsinie i było mi ciepło-fakt skonczylismy przed 20
      A odnosnie weekendu to wczesniej zapowiadali deszcz ale ostatnio podobno mówia
      ze bedzie ładnie wiec badz tu madry
      • monisb Re: witam 27.04.04, 22:52
        Witam wszystkich :-) Dawno mnie nie bylo, bo w pracy to ja mam zawsze sajgon, a
        komputer w domu odmawia ostatnio wspólpracy i ciągle cos sie z nim dzieje. A
        dzis.. po dluzszej przerwie wreszcie dziala, no i siedze sobie i nadrabiam
        zaleglosci forumowe. Jest mi bardzo dobrze - bo zaczelam juz dluuugi weekend
        (naprawde dlugi bo wracam do pracy dopiero w nastepna srode) i caly czas
        wierze, ze prognoza sie nie sprawdzi i weekend majowy bedzie wreszcie sloneczny
        i cieply.
    • chiara76 dobranoc Wam mówię i znikam:) 28.04.04, 00:01

      pewnikiem poczytam coś jeszcze, papa:)
      • aariel Re: dobranoc Wam mówię i znikam:) 28.04.04, 00:36
        chiara76 napisała:

        >
        > pewnikiem poczytam coś jeszcze, papa:)

        Chiaro, a co czytasz fajnego?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka