chiara76 27.04.04, 21:59 jak się macie? jak mija wieczór? My szukaliśmy wiosny na spacerze, niestety ciągle jest dość zimno. Czy ktoś wie, jaka będzie pogoda na majowy weekend?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
snow.white Re: witam 27.04.04, 22:08 byly juz tej wiosny o wiele cieplejsze wieczory,tez przed chwila wrocilam,chlodno jest. oj a na majowy weekend to bez roznicy,jaka pogoda,ja zostaje w domu i sie ucze : ((( buuuu Odpowiedz Link Zgłoś
koaa Re: witam 27.04.04, 22:31 ja grałem dzis w kosza w Powsinie i było mi ciepło-fakt skonczylismy przed 20 A odnosnie weekendu to wczesniej zapowiadali deszcz ale ostatnio podobno mówia ze bedzie ładnie wiec badz tu madry Odpowiedz Link Zgłoś
monisb Re: witam 27.04.04, 22:52 Witam wszystkich :-) Dawno mnie nie bylo, bo w pracy to ja mam zawsze sajgon, a komputer w domu odmawia ostatnio wspólpracy i ciągle cos sie z nim dzieje. A dzis.. po dluzszej przerwie wreszcie dziala, no i siedze sobie i nadrabiam zaleglosci forumowe. Jest mi bardzo dobrze - bo zaczelam juz dluuugi weekend (naprawde dlugi bo wracam do pracy dopiero w nastepna srode) i caly czas wierze, ze prognoza sie nie sprawdzi i weekend majowy bedzie wreszcie sloneczny i cieply. Odpowiedz Link Zgłoś
chiara76 dobranoc Wam mówię i znikam:) 28.04.04, 00:01 pewnikiem poczytam coś jeszcze, papa:) Odpowiedz Link Zgłoś
aariel Re: dobranoc Wam mówię i znikam:) 28.04.04, 00:36 chiara76 napisała: > > pewnikiem poczytam coś jeszcze, papa:) Chiaro, a co czytasz fajnego? Odpowiedz Link Zgłoś