Dodaj do ulubionych

trendy pizzowe

09.06.04, 05:17
stopniowo cienieje ciasto. ubywa tez najdrozszego skladnika, czyli sera.
pozostale to glownie warzywa. kolejnym krokiem mogla by byc pizza na suchym
chlebie lavash, reklamowana jako "naprawde chrupka". nastepnie powstanie
pizza "oplatkowa"- ryzowa. i zachod ze wschodem sie spotka. w lazience,
myjac rece i podloge w kuchni wycierajac. bo taka pizza nie zajac, nu pagadi.
9 euro sie nalezy.
Obserwuj wątek
    • oldkompleks Re: trendy pizzowe 09.06.04, 12:45
      oldkompleksowy wyrób pizzy jest assolutamente no trendy :(
      • miltonia Re: trendy pizzowe 09.06.04, 13:30
        Pizza na ryzowym ciescie, z surowa ryba i wodorostami. Taka to dopiero trendowa
        jest.
    • cover_wielki Re: trendy pizzowe 09.06.04, 14:22
      co tu serwujecie. może tak tu forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=10298
      coś się wyprodukujecie bo stanęło na amen.
      P.S ryżowe ciasto i wodorosty.... !!! o dzięki Ci Panie za golonko !!
      • kocibrzuch Re: trendy pizzowe 11.06.04, 10:06
        cover_wielki napisał:

        > P.S ryżowe ciasto i wodorosty.... !!! o dzięki Ci Panie za golonko !!

        Oj tak; kiełbaski z rożna!
        Tymczasem powstało nowe forum prywatne wegetarian (w sumie jarzynki też lubię), a to z powodu chamideł zatruwających życie jaroszom na forum oficjalnym.
        jakoś tak ostatnio sporo osób schodzi do podziemia.

        A przy okazji pizza wegetariańska jest jedną z lepszych.
        A już najlepsza pizza w Krakowie jest w Trzech papryczkach przy Poselskiej, na prawdziwych świeżych włoskich składnikach, warzywka grillowane... mniam
        • cover_wielki Re: trendy pizzowe 13.06.04, 00:10
          kocibrzuch napisał:

          > Oj tak; kiełbaski z rożna!

          wątróbka z patelni... mniam...
    • kocibrzuch Re: trendy pizzowe 10.06.04, 14:25
      Mmmm
      spytajcie moje żony, ona wam powie, kto robi najlepszą pizzę na świecie :-)
      • sirilla Re: trendy pizzowe 10.06.04, 15:31
        "Spytajcie moje żony"...
        Hmm, to ile ich masz?

        Zaciekawiona :)))
        • oldpiernik Re: trendy pizzowe 11.06.04, 07:12
          sirillo, tu chodzi o wielopizzę?
        • kocibrzuch Re: trendy pizzowe 11.06.04, 10:07
          Tyle tych żon, że sam się nie mogę połapać.
          Przypuszczam, że one są lepiej zorientowane ode mnie...
          • oldpiernik Re: trendy pizzowe 11.06.04, 10:31
            Najważniejsze, by były zorientowane prokocibrzuchowo.
            • miltonia Re: trendy pizzowe 13.06.04, 10:51
              Przy jedzeniu pizzy najepsze jest popijanie jej winkiem. Bez wina pizza mi az
              tak nie smakuje, dlatego nie jadam w roznych Pizzachatach, bo to cos, co tam
              daja nawet kolo Pizzy nie lezalo. Chyba, ze tej w stanie Nebraska.
              • toni_majo Re: trendy pizzowe 13.06.04, 15:53
                Miltonio! nie wiem jak w Nebrasce smakuje, ale cieniutka i chrupiaca,
                perfekcyjnie cieniutkie ciasto, z mieskiem i warzywkami, razem z
                winkiem!!!!!!!!!!!
                uhmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!

                kap, kap, kap (to cieknaca slinka)
                Toni
                • miltonia Re: trendy pizzowe 13.06.04, 17:48
                  W Nebrasce pewnie tak jak w Chacie Pizzy, jak tlust glut. W kazdym razie tak mi
                  sie zdaje.
    • oldpiernik Re: trendy pizzowe 14.06.04, 11:32
      cienko, coraz cieniej...
      wino się kończy
      • cover_wielki Re: trendy pizzowe 15.06.04, 20:11
        old polski przemysł wymyslił na okolicznośc okresowych braków wino z jabłek,
        jabłka już są ;)
        • miltonia Re: trendy pizzowe 16.06.04, 13:17
          Wino z jablek a wino marki Wino wg pomyslu naszego przemyslu (jeszce za
          socjalizmu ten zajzajer wykombinowali) to dwa rozne napoje. Na ten przyklad
          jablkowe wino mojej nizebyt przemyslowej produkcji jest palce lizac, jesli
          wstrzele sie dobrze z proporcja skladnikow (nie chce mi sie odmierzac, wiec
          robie na oko i degustacje w trakcie fermentu).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka