maly.jasio 27.02.12, 16:06 to trafisz najwyzej na gowniarza :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
khinga Re: kasiumilcz - z takimi fotkami 27.02.12, 16:52 Opowiadaj, co tam widziałeś:) Odpowiedz Link Zgłoś
maly.jasio Re: kasiumilcz - z takimi fotkami 27.02.12, 17:17 khinga napisała: Opowiadaj, co tam widziałeś:) nie moge, bo zamkna mnie za kryptoreklame. Odpowiedz Link Zgłoś
maly.jasio khinga... 27.02.12, 19:01 khinga napisała: > To nie! :P No masz babo placek, jak sama chcialas :) Gdy dostane Twoje fotki, na ktore cierpliwie czekam od jakich 5-ciu lat, to moge zmienic zdanie. Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: khinga... 27.02.12, 22:32 Na fotki me warto czekać nawet 10 lat, jasieńku:)) Odpowiedz Link Zgłoś
maly.jasio Re: khinga... 28.02.12, 15:22 khinga napisała: Na fotki me warto czekać nawet 10 lat, jasieńku:)) Kindziu, nie wszystkie kobiety sie pieknie starzeja... to szarpnij sie - poki warto :) Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: khinga... 02.04.12, 13:55 Odpowiedź była skierowana do Małego, ale ..im więcej, tym lepiej :D Jaśko zawsze może sie wycofać ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
tapatik Re: kasiumilcz - z takimi fotkami 04.03.12, 19:21 Toż to fake. Nie zauważyłeś? Ona szuka tylko naiwniaków. Odpowiedz Link Zgłoś
maly.jasio Re: kasiumilcz - z takimi fotkami 05.03.12, 12:59 tapatik napisał: > Toż to fake. > Nie zauważyłeś? Ona szuka tylko naiwniaków. eee tam... on szuka samej siebie. na te fotki , to nawet naiwniak by sie nie rzucil :) Odpowiedz Link Zgłoś
red-fox Re: kasiumilcz - z takimi fotkami 07.04.12, 12:06 maly.jasio napisał: > to trafisz najwyzej na gowniarza :) Lepsze to niz emeryt :-D:-D:-D Odpowiedz Link Zgłoś