wietka Re: Pink Floyd - 10.11.04, 22:56 i sie wysłało niechcący, a chciałam jeszcze zapytać, czy jest ktoś, kto pamięta i lubi ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piecyk gazowy Re: Pink Floyd - IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 10.11.04, 23:16 wietka napisała: > i sie wysłało niechcący, a chciałam jeszcze zapytać, czy jest ktoś, kto > pamięta i lubi ? A czy jest ktoś kto pamięta i lubi Punk Floyd? :-) Odpowiedz Link Zgłoś
schizoo Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:29 Gość portalu: piecyk gazowy napisał(a): > wietka napisała: > > > i sie wysłało niechcący, a chciałam jeszcze zapytać, czy jest ktoś, kto > > pamięta i lubi ? > > A czy jest ktoś kto pamięta i lubi Punk Floyd? :-) a ja myślałem,ze w twoich stronach to tylko thrash ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piecyk gazowy Re: Pink Floyd - IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 11.11.04, 00:02 Prawdę mówiąc wolę hard core! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piecyk gazowy Re: Pink Floyd - IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 11.11.04, 00:13 Pop w sumie też nie jest zły, jeśli dobry. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
inna-bajka Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:00 Proponuję Forum Kultura. Jest tu już wystarczająco dużo postów nie na temat. Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:02 a czego powinna dotyczyc tematyka poruszana na FT? Odpowiedz Link Zgłoś
inna-bajka Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:07 Spraw towarzyskich. Jeśli zadane pytanie brzmiało by " ... Jezu, ale mi sie chce spać, jutro Ci napiszę. Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:10 OK, ale muzyka to też sprawa towarzyska, zwłaszcza TAKA muzyka :) Odpowiedz Link Zgłoś
libressa Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:12 Bardzo dobre pytanie, moze FT to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji? Uwielbiam Pinka Floya :DDD szczegolnie *Time* z The dark side of the moon... Pozdrawiam Libressa Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:19 a ja Wish You Were Here i utwory z płyty Animals:) i do tego winko ... Odpowiedz Link Zgłoś
libressa Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:24 A ja bez winka,ale nie tylko z Pinkiem Floydem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kTośka Re: Pink Floyd - IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 23:20 ja pamiętam i baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo lubię Odpowiedz Link Zgłoś
schizoo Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:23 libressa napisała: > Bardzo dobre pytanie, moze FT to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji? > Uwielbiam Pinka Floya :DDD > szczegolnie *Time* z The dark side of the moon przy tym to miałem pierwszy odjazd ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
schizoo Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:28 a jakie pokolenie słucha pink floyd ??? Odpowiedz Link Zgłoś
schizoo Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:27 libressa napisała: > czego sie łasisz??? he he he to ty po ludzku też umiesz mówić ??? n i e w i a r y g o d n e ; p.s. z kimś inteligentnym chciałem porozmawiać ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
libressa Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:40 Ale jakze prawdziwe, ta noc jest pełna niespodzianek :) Odpowiedz Link Zgłoś
schizoo Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:43 libressa napisała: > Ale jakze prawdziwe, ta noc jest pełna niespodzianek :) tamto, to jednak był jednorazowy wybryk ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:28 ja? nie łaszę tylko ze zdziwieniem konstatuję :) Odpowiedz Link Zgłoś
libressa Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:41 źle wkleił sie post to było do schizoo! :0 Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:44 domyśliłam sie:) cieszę sie, ze jest ktos, kto pamieta i lubi :) i ma więcej niż 18 lat :) Odpowiedz Link Zgłoś
libressa Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:58 tez sie ciesze, ze mam wiecej niz 18 lat :) Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Pink Floyd - 11.11.04, 00:07 to chyba najlepszy okres w moim zyciu :) choc problemów nie brak, ale zawsze zostają jeszcze wspomnienia :) Odpowiedz Link Zgłoś
libressa Re: Pink Floyd - 11.11.04, 00:40 To był czas "wczesnego Gierka" :)))) Dla mnie tez to był miły czas, zreszta teraz wcale tez nie jest zły, pod warunkiem , ze odrzuci sie problemy egzystencjalne ;) Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Pink Floyd - 11.11.04, 00:53 ooch, wspomnienia :) są miłe:) ale zyjemy tu i teraz :) i to trzeba mieć na uwadze... dobranoc:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: haha Re: Pink Floyd - IP: *.mad.east.verizon.net 11.11.04, 05:46 Poza Ich plytami mam DVD z Ich koncertu. To jest niezwykłe. Nigdy nie używałem narkotyków ale jak słucham tej muzyki to jestem na "haju". PS. Poza Pink Floyd jest jeszcze jeden zespół, który mnie "gotuje". Odpowiedz Link Zgłoś
libressa Re: Pink Floyd - 11.11.04, 06:39 Mam podobne odczucia...To były dobre roczniki...:) p.s. ten drugi to ??? Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Pink Floyd - 11.11.04, 18:12 ciekawa jestem jaki to zespół ? może też znam :) Odpowiedz Link Zgłoś
libressa Re: Pink Floyd -na dobry dzien:))) 11.11.04, 06:54 Wietka dla Ciebie :) Lśnij Dalej Szalony Diamencie Pamiętasz, gdy byłeś młody Lśniłeś jak słońce Lśnij dalej szalony diamencie Naraz w twych oczach jest coś Jak czarne dziury w niebie Lśnij dalej szalony diamencie[...] Czas Tykanie zegara wypełnia chwile szarego dnia Marnujesz i trwonisz godziny, które otrzymałeś Okopujesz się na kawałku ziemi w rodzinnym miasteczku Czekając na coś lub na kogoś, kto pokaże ci drogę[...] Pozdrawiam Libressa Odpowiedz Link Zgłoś
koszmarowski Re: Pink Floyd -na dobry dzien:))) 11.11.04, 07:32 Nie mącąc świątecznej atmosfery,chciałbym sie przywitać i życzyć miłego długiego weekendu.Salw "na cześć" razie nie będę oddawał...bo niektórzy jeszcze spią...;DDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
janq43 Re: Pink Floyd - 11.11.04, 09:06 jasne ze pamietam:-) Nawet teraz słucham:-)) Odpowiedz Link Zgłoś
lesio958 Re: Pink Floyd - 11.11.04, 09:30 W czerwcu tego roku zrobili koncert w Szczecinie. Co to była za jazda.Odżyły wszystkie wspomnienia,serce łomotało a w głowie byl jeden mętlik. Trzeba było widzieć te błyski w oczach ludzi,wyraz twarzy...tego sie nie zapomina. ...Tak ,,,,,,,oczywiscie ,że się takie zespoły pamięta ....a słucham Pink Floyd faktycznie dość często ....i nigdy nie mam dość. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kTośka Re: Pink Floyd - IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.04, 09:35 a koncert Pink Folyd w Pompejach? :))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
martuha Re: Pink Floyd - 11.11.04, 09:40 shine on you crazy diamond i wish you were here now to moje ulubione utwory. poza tym jak sie slucha wszystkich utowrow, krew sie w zylach gotuje. muzyka floydow jest jak narkotyk. Odpowiedz Link Zgłoś
lesio958 Re: Pink Floyd - 11.11.04, 09:46 Masz rację...ta muzyka to narkotyk i do tego prawnie dozwolony ..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ff Re: Pink Floyd - IP: *.man.bydgoszcz.pl 11.11.04, 17:45 division bell..... plus dobry winiacz...mmmmm mozna sie wprowadzic w niezłą schizee;) Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Pink Floyd - 11.11.04, 18:16 tak, ff, zgadzam sie, to może byc niebezpieczne ;) trzeba dawkować ostrożnie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
martuha Re: Pink Floyd - 11.11.04, 21:09 wlasnie zapuscilam sobie the dark side of the moon - rewelacja! zaraz naleje sobie winka! Odpowiedz Link Zgłoś