Dodaj do ulubionych

Pink Floyd -

10.11.04, 22:54
Obserwuj wątek
    • wietka Re: Pink Floyd - 10.11.04, 22:56
      i sie wysłało niechcący, a chciałam jeszcze zapytać, czy jest ktoś, kto
      pamięta i lubi ?
      • Gość: piecyk gazowy Re: Pink Floyd - IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 10.11.04, 23:16
        wietka napisała:

        > i sie wysłało niechcący, a chciałam jeszcze zapytać, czy jest ktoś, kto
        > pamięta i lubi ?

        A czy jest ktoś kto pamięta i lubi Punk Floyd? :-)
        • schizoo Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:29
          Gość portalu: piecyk gazowy napisał(a):

          > wietka napisała:
          >
          > > i sie wysłało niechcący, a chciałam jeszcze zapytać, czy jest ktoś, kto
          > > pamięta i lubi ?
          >
          > A czy jest ktoś kto pamięta i lubi Punk Floyd? :-)

          a ja myślałem,ze w twoich stronach to tylko thrash ;)))
          • Gość: piecyk gazowy Re: Pink Floyd - IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 11.11.04, 00:02
            Prawdę mówiąc wolę hard core! :-)
            • schizoo Re: Pink Floyd - 11.11.04, 00:11
              no to wszystko wróciło do normy :)
              • Gość: piecyk gazowy Re: Pink Floyd - IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 11.11.04, 00:13
                Pop w sumie też nie jest zły, jeśli dobry. ;-)
    • password01 Fly on the wall 10.11.04, 22:58
    • inna-bajka Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:00
      Proponuję Forum Kultura. Jest tu już wystarczająco dużo postów nie na temat.
    • wietka Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:02
      a czego powinna dotyczyc tematyka poruszana na FT?
      • inna-bajka Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:07
        Spraw towarzyskich. Jeśli zadane pytanie brzmiało by " ...
        Jezu, ale mi sie chce spać, jutro Ci napiszę.
        • wietka Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:10
          OK, ale muzyka to też sprawa towarzyska, zwłaszcza TAKA muzyka :)
      • libressa Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:12
        Bardzo dobre pytanie, moze FT to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji?
        Uwielbiam Pinka Floya :DDD
        szczegolnie *Time* z The dark side of the moon...

        Pozdrawiam
        Libressa
        • wietka Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:19
          a ja Wish You Were Here i utwory z płyty Animals:)
          i do tego winko ...
          • libressa Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:24
            A ja bez winka,ale nie tylko z Pinkiem Floydem ;)
        • Gość: kTośka Re: Pink Floyd - IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 23:20
          ja pamiętam i baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo lubię
        • schizoo Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:23
          libressa napisała:

          > Bardzo dobre pytanie, moze FT to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji?
          > Uwielbiam Pinka Floya :DDD
          > szczegolnie *Time* z The dark side of the moon

          przy tym to miałem pierwszy odjazd ;-)
          • wietka Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:24
            czyżby to samo pokolenie? ;)
            • schizoo Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:28
              a jakie pokolenie słucha pink floyd ???
              • wietka Re: Pink Floyd - 11.11.04, 00:04
                to właściwe, to najlepsze! :)
          • libressa Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:25
            czego sie łasisz???
            • schizoo Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:27
              libressa napisała:

              > czego sie łasisz???

              he he he
              to ty po ludzku też umiesz mówić ???
              n i e w i a r y g o d n e ;

              p.s. z kimś inteligentnym chciałem porozmawiać ;-)
              • libressa Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:40
                Ale jakze prawdziwe, ta noc jest pełna niespodzianek :)
                • schizoo Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:43
                  libressa napisała:

                  > Ale jakze prawdziwe, ta noc jest pełna niespodzianek :)


                  tamto, to jednak był jednorazowy wybryk ;-)
            • wietka Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:28
              ja?
              nie łaszę tylko ze zdziwieniem konstatuję :)
              • wietka Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:30
                hi, hi , no to sobie pogadalismy :))
              • libressa Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:41
                źle wkleił sie post to było do schizoo! :0
                • wietka Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:44
                  domyśliłam sie:)
                  cieszę sie, ze jest ktos, kto pamieta i lubi :) i ma więcej niż 18 lat :)
                  • libressa Re: Pink Floyd - 10.11.04, 23:58
                    tez sie ciesze, ze mam wiecej niz 18 lat :)
                    • wietka Re: Pink Floyd - 11.11.04, 00:07
                      to chyba najlepszy okres w moim zyciu :)
                      choc problemów nie brak,
                      ale zawsze zostają jeszcze wspomnienia :)
                      • libressa Re: Pink Floyd - 11.11.04, 00:40
                        To był czas "wczesnego Gierka" :))))
                        Dla mnie tez to był miły czas,
                        zreszta teraz wcale tez nie jest zły, pod warunkiem ,
                        ze odrzuci sie problemy egzystencjalne ;)
                        • wietka Re: Pink Floyd - 11.11.04, 00:53
                          ooch, wspomnienia :)
                          są miłe:)
                          ale zyjemy tu i teraz :)
                          i to trzeba mieć na uwadze...
                          dobranoc:)
                          • libressa Re: Pink Floyd - 11.11.04, 01:32
                            Dobranoc! :)
    • drwal72 Re: Pink Floyd - 11.11.04, 01:43
      a i owszem
      • libressa Re: Pink Floyd - 11.11.04, 01:44
        wlasnym oczom nie wierze :)
    • Gość: haha Re: Pink Floyd - IP: *.mad.east.verizon.net 11.11.04, 05:46
      Poza Ich plytami mam DVD z Ich koncertu. To jest niezwykłe. Nigdy nie używałem
      narkotyków ale jak słucham tej muzyki to jestem na "haju".

      PS. Poza Pink Floyd jest jeszcze jeden zespół, który mnie "gotuje".
      • libressa Re: Pink Floyd - 11.11.04, 06:39
        Mam podobne odczucia...To były dobre roczniki...:)
        p.s.
        ten drugi to ???
      • wietka Re: Pink Floyd - 11.11.04, 18:12
        ciekawa jestem jaki to zespół ?
        może też znam :)
    • libressa Re: Pink Floyd -na dobry dzien:))) 11.11.04, 06:54
      Wietka dla Ciebie :)

      Lśnij Dalej Szalony Diamencie

      Pamiętasz, gdy byłeś młody
      Lśniłeś jak słońce
      Lśnij dalej szalony diamencie
      Naraz w twych oczach jest coś
      Jak czarne dziury w niebie
      Lśnij dalej szalony diamencie[...]

      Czas

      Tykanie zegara wypełnia chwile szarego dnia
      Marnujesz i trwonisz godziny, które otrzymałeś
      Okopujesz się na kawałku ziemi w rodzinnym miasteczku
      Czekając na coś lub na kogoś, kto pokaże ci drogę[...]

      Pozdrawiam
      Libressa
      • koszmarowski Re: Pink Floyd -na dobry dzien:))) 11.11.04, 07:32
        Nie mącąc świątecznej atmosfery,chciałbym sie przywitać i życzyć miłego długiego weekendu.Salw "na cześć" razie nie będę oddawał...bo niektórzy jeszcze spią...;DDDDDDDD
      • wietka Re: Pink Floyd -na dobry dzien:))) 11.11.04, 18:14
        dzięki Libresso :)
    • janq43 Re: Pink Floyd - 11.11.04, 09:06
      jasne ze pamietam:-)
      Nawet teraz słucham:-))
      • lesio958 Re: Pink Floyd - 11.11.04, 09:30
        W czerwcu tego roku zrobili koncert w Szczecinie. Co to była za jazda.Odżyły
        wszystkie wspomnienia,serce łomotało a w głowie byl jeden mętlik.
        Trzeba było widzieć te błyski w oczach ludzi,wyraz twarzy...tego sie nie
        zapomina. ...Tak ,,,,,,,oczywiscie ,że się takie zespoły pamięta ....a
        słucham Pink Floyd faktycznie dość często ....i nigdy nie mam dość.
        • Gość: kTośka Re: Pink Floyd - IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.04, 09:35
          a koncert Pink Folyd w Pompejach? :)))))))))
          • martuha Re: Pink Floyd - 11.11.04, 09:40
            shine on you crazy diamond i wish you were here now to moje ulubione utwory.
            poza tym jak sie slucha wszystkich utowrow, krew sie w zylach gotuje. muzyka
            floydow jest jak narkotyk.
            • lesio958 Re: Pink Floyd - 11.11.04, 09:46
              Masz rację...ta muzyka to narkotyk i do tego prawnie dozwolony .....
    • Gość: ff Re: Pink Floyd - IP: *.man.bydgoszcz.pl 11.11.04, 17:45
      division bell.....
      plus dobry winiacz...mmmmm

      mozna sie wprowadzic w niezłą schizee;)
      • wietka Re: Pink Floyd - 11.11.04, 18:16
        tak, ff, zgadzam sie, to może byc niebezpieczne ;)
        trzeba dawkować ostrożnie ;)
        • martuha Re: Pink Floyd - 11.11.04, 21:09
          wlasnie zapuscilam sobie the dark side of the moon - rewelacja! zaraz naleje
          sobie winka!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka