Dodaj do ulubionych

wątek pogodowy

28.08.11, 19:43
trzeba złożyć, bo zawsze chętnie zaglądałam jaka pogoda w innych rejonach Polski.
przed chwilą pani w polsatowych niusach podsumowała lato jako chłodne, kapryśne i deszczowe - dla mnie lato w tym roku było zajebiste - wakacje co prawda w Polsce ( Podlasie, nad Serwami) ale nawet kiedy lało i były burze to temperatura nie spadała poniżej 25 (w Katowicach w tym czasie w deszcze non stop i 15 stopni, hehe). poza tym czas spędzałam głównie na placach zabaw, więc na nogach, rękach i plecach mogę się pochwalić śródziemnomorską opalenizną. zupełnie nie odczułam zeby to lato było kiepskie i mało słoneczne. w ostatnim tygodniu z upałami walczyłam wożąc dzieci na wodny plac zabaw - zajebista sprawa - nie znosze moczenia dupy w jeziorach czy morzu, na basen chodzę żeby popływać a na takim placu zabaw jest w chuj różnych natrysków i psikawek i jest naprawde git - trzeba tylko skombinować jakieś dziecko, które jest pretekstem do wejscia na taki plac zabaw, bo samotna stara baba raczej tam nie pasuje.
no i ciesze sie, ze lato powoli się żegna - na starość pokochałam jesien ( nawet wiem dlaczego - jako gówniara nie znosiłam jesieni, bo wtedy zaczynała się szkoła, która była dla mnie wielką traumą, teraz bez stresu mogę doceniać zalety rześkich poranków, krótszych wieczorów, babiego lata i kolorowych drzew).
poza tym od października wracam do roboty po dwuletniej przerwie - stres w chuj, bo podczas mojej nieobecności wiele sie w firmie zmieniło, poza tym we wrześniu po raz pierwszy dzieci wysyłam do żłobka i przedszkola, ale to wszystko nic w porównaniu z radością, że w końcu pożegnam sie z ksywą "matka polka" jaką dostałam od koleżanek z roboty no i wracam do gry - biurowe plotki, buty na obcasie, ciuchy biurowe no i mam nadzieje podwyzki i awanse wink ciesze sie na tę jesien jak małe dziecko wink
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka