Gość: Anka
IP: 212.33.74.*
28.08.01, 09:18
Czy ktos wie co się dzieje jak w odtwarzaczu cd piosenki przeskakują sobie z pierwszej na
dziewiątą etc.? Słuchałam Nosowskiej i wyglądało to mniej więcej tak : <mam na imię Kasia
dla przyjaciół Agnes bo zawsze się bałam robaków>!