14.05.02, 10:28
sobie pojde. Jestem na Anny pod 12. Potem pewnie zaleze na Kazimierz, a potem
pewnie pojade w jasna cholere.
... Schudlem czy co?
krm
Obserwuj wątek
    • Gość: Mona Re: To ja juz IP: 195.205.73.* 14.05.02, 10:30
      Krzyś, złościsz się...?
      Dlaczego?
      ...no ale jesli sobie juz idziesz, to pa...tylko po co w cholere...?
      krzysztof.r.m napisał(a):

      > sobie pojde. Jestem na Anny pod 12. Potem pewnie zaleze na Kazimierz, a potem
      > pewnie pojade w jasna cholere.
      > ... Schudlem czy co?
      > krm

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka