krzysztof.r.m 14.05.02, 10:28 sobie pojde. Jestem na Anny pod 12. Potem pewnie zaleze na Kazimierz, a potem pewnie pojade w jasna cholere. ... Schudlem czy co? krm Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Mona Re: To ja juz IP: 195.205.73.* 14.05.02, 10:30 Krzyś, złościsz się...? Dlaczego? ...no ale jesli sobie juz idziesz, to pa...tylko po co w cholere...? krzysztof.r.m napisał(a): > sobie pojde. Jestem na Anny pod 12. Potem pewnie zaleze na Kazimierz, a potem > pewnie pojade w jasna cholere. > ... Schudlem czy co? > krm Odpowiedz Link Zgłoś