diabel.tasmanski 13.02.05, 18:14 Był już amok sylwestrowy, teraz kolej na walentynkowy amok :) Znów pojawiają się płaczliwe wątki. Dorośli ludzie a zależy im na pozorach. he he Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kotek_mru Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:16 diabełku,zycie to pozory i iluzja..;DDD Odpowiedz Link Zgłoś
walnientynka przyglupy zyja pozorami..... 13.02.05, 18:17 a madrzy ludzie docieraja do zrodel egzystencji, Odpowiedz Link Zgłoś
diabel.tasmanski Re: przyglupy zyja pozorami..... 13.02.05, 18:26 aby dojść do źródeł trzeba iść pod pród Odpowiedz Link Zgłoś
walnientynka Re: przyglupy zyja pozorami..... 13.02.05, 18:27 ale to niewygodne, wiec lepiej lykac medialno-koscielna papke, Odpowiedz Link Zgłoś
diabel.tasmanski Re: przyglupy zyja pozorami..... 13.02.05, 18:31 > ale to niewygodne, ale co za satysfakcja że nie jest sie podatnym na wpływy komercji, że to my kierujemy naszym postępowaniem , a nie marketing, tv , reklamy > wiec lepiej lykac medialno-koscielna papke, i popadać w depresje bo żadko kiedy nasze życie wygląda tak jak życie bohaterów telenowel :) Odpowiedz Link Zgłoś
diabel.tasmanski Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:18 Wiem. Wykorzystuje to jak mogę :) Odpowiedz Link Zgłoś
diabel.tasmanski Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:41 > nie tylko Ty ,chwalipeto:DDD Przepraszam zawinilem zachowałem sie jak gó..arz. Przyrzekam że to sie wiencej nie powtórzy :) Odpowiedz Link Zgłoś
kotek_mru Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:45 dostajesz w nagrode lizaczka w kształcie serduszka:DDD Odpowiedz Link Zgłoś
libressa Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:17 Witaj, Pokonałes drzewka?? Jako anarchistka postanowiłam sie jutro *odkochać*, co Ty na to ?? :) Odpowiedz Link Zgłoś
walnientynka Re: jak na lato.... 13.02.05, 18:22 tylko nie rozpisuj sie za bardzo, cudzym tekstem, Odpowiedz Link Zgłoś
libressa Re: jak na lato.... 13.02.05, 18:25 Kituś nie pitol, bo wysle Ci walentynke!!! :) Bo mnie _czarna_ rozpacz_ bierze Odpowiedz Link Zgłoś
czarna_ospa Re: jak na lato.... 13.02.05, 18:41 atakiem zazdrości czarnej_ospy!! Odpowiedz Link Zgłoś
diabel.tasmanski Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:24 witaj. 50 % drzewek nie żyje, pozostałym 50%-tom drzewek i winogronom zadałem ciężkie straty. :) Odkochac się czy nie. To nie moja sprawa. Po co od razu takie radykalne kontestowanie. Chodziło mi raczej o ten owczy pęd związany z walentynkami , sylwestrem itd. Dorośli ludzie a daja sobą manipuloać. Dobrze że nie mówią w TV że trendy jest zaprzestać oddychania :) Odpowiedz Link Zgłoś
libressa Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:31 Marketing, byłam dzisiaj w duzym sklepie, wszystko na *czerwono* _gwiazdy_ zastapiono _serduszkami_ :DDDDDD Taki kawałek oddaje wszystko: "Serce me gardząc prawdą przed pozorem klęknie"...Miłosc kłamstwa... :) Odpowiedz Link Zgłoś
kotek_mru Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:35 czy to jakas aluzja nie mylic z iluzja?;DDDD Odpowiedz Link Zgłoś
libressa Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:39 Kotek, pogięło Cię, byłam w _żancie_ :( Odpowiedz Link Zgłoś
diabel.tasmanski Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:45 Znając styl libressy to jest jakas aluzja. Czytałem kilka razy i nie znalazłem ale to nie znaczy że jej tam nie ma :) Odpowiedz Link Zgłoś
libressa Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:47 Diable, Kocham Cie walentynkowo :DDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
diabel.tasmanski Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:50 -Też mi nowość. Przecież mnie wszycy kochają. ( Z wyjątkiem tych co tego nie robią) "powiedział diabel nieskromnie" :) Odpowiedz Link Zgłoś
diabel.tasmanski Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:57 > A chciałam byc oryginalna :((((( Ty nie muszisz sie starać. Wystarczy że coś napiszesz. To zawsze jest oryginalne , przynajmniej styl wypowiedzi :) Odpowiedz Link Zgłoś
diabel.tasmanski Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:39 Dlaczego tylu ludzi ulega temu kiczowi ? Co sami nie wiedzą czego chcą to chca tego co inni. A inni chcą tego co im pan w TV powiedzial że powinni chcieć :) Ewentulannie telenowela i wcielamy scenariusz we własne życie. Nie na darmo sklepy dostarczają nieodpłatnie dekoracje do tych seriali. >"Serce me gardząc prawdą przed pozorem klęknie"...Miłosc kłamstwa... Nie znam i dobrze. Dzisiaj słucham Rolling Stones , ale mnie nosi nie mogę usiedzieć na miejscu :D Odpowiedz Link Zgłoś
kotek_mru Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:43 czysta komercja..ale dzieki temu sa tacy co zauwazaja ze "ktos"obok zyje:)) Odpowiedz Link Zgłoś
diabel.tasmanski Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:47 > czysta komercja..ale dzieki temu sa tacy co zauwazaja ze "ktos"obok zyje:)) W takim razie żałośni są. Lepiej by było gdyby im niczego nie wskazywać. Po co narażać innych na takich typów. Odpowiedz Link Zgłoś
kotek_mru Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:52 masz racje..oczywiscie:)) dlatego te beeee..typy wywalamy przez okno:))) Odpowiedz Link Zgłoś
diabel.tasmanski Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:56 > dlatego te beeee..typy wywalamy przez okno:))) dzisiaj jakoś nie chce mi sie nikogo wywalać. Coś taki pobłażliwy jestem. Nie wiem dlaczego, co się ze mną dzieje. Skąd takie takie poczucie euforii ? Jak samo nie przejdzie to trzeba bedzie to leczyć :) Odpowiedz Link Zgłoś
kotek_mru Re: Kolejny amok 13.02.05, 19:47 diabełku,zakochałes sie czy cus...??;))) Odpowiedz Link Zgłoś
diabel.tasmanski Re: Kolejny amok 13.02.05, 23:56 > diabełku,zakochałes sie czy cus...??;))) No co Ty. Nie mam tekiego zamiaru. Zresztą wszystko wróciło do normy :) Odpowiedz Link Zgłoś
libressa Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:50 Jestes Diabłem , to norma... słucham Led Zeppelin ;) Odpowiedz Link Zgłoś
diabel.tasmanski Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:52 > słucham Led Zeppelin ;) Ja niestety nie mam cierpliwości do tych panów :) Odpowiedz Link Zgłoś
libressa Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:56 A ja do tego Z *wypukłymi ustami szkieletora" :( Nastepny bedzie Waters...:) Odpowiedz Link Zgłoś
diabel.tasmanski Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:59 czyżbyś pisała o tym panu co sobie penisa ubezpieczył ? :D Odpowiedz Link Zgłoś
libressa Re: Kolejny amok 13.02.05, 19:06 To chyba jedyna wartościowa rzecz jaka posiada, no moze jeszcze jęzor :DDD Odpowiedz Link Zgłoś
diabel.tasmanski Re: Kolejny amok 13.02.05, 19:11 Chyba nie jedyna. Co by nie mówić o leaderze to Rolling Stones to naprawde zjawisko. Ile oni tych utworów nagrali. Normalnie szok Tyle lat a oni nadal w formie. I to nie jets forma w stylu "Krawczyka Krzycha" :) Odpowiedz Link Zgłoś
libressa Re: Kolejny amok 13.02.05, 19:15 Fakt, to *Misiotry*, ale ja za nimi nie przepadam :) Lubie troszke inne brzmienie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: only Re: Kolejny amok IP: *.access.telenet.be 13.02.05, 18:26 potem przyjdzie Pierwszy dzien wiosny i tez bedzie placzzzzz...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: only Re: Kolejny amok IP: *.access.telenet.be 13.02.05, 18:27 acha, a zaraz potem swieta wielkanocne i tez pogon za kroliczkami.... Odpowiedz Link Zgłoś
diabel.tasmanski Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:28 Z każdej sytuacji można wyciągnać kotrzyść. P.s dlaczego amok z okazji pierwszego dnia wiosny? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: only Re: Kolejny amok IP: *.access.telenet.be 13.02.05, 18:30 a dlaczego nie??? no wiesz, kotki na dachach, ptaszki na jajkach..... Odpowiedz Link Zgłoś
diabel.tasmanski Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:34 No i ciepło sie robi, dziewczyny jak robactwo na wierzch wychodzą :) Odpowiedz Link Zgłoś