Dodaj do ulubionych

Kolejny amok

13.02.05, 18:14
Był już amok sylwestrowy, teraz kolej na walentynkowy amok :)
Znów pojawiają się płaczliwe wątki. Dorośli ludzie a zależy im na pozorach.
he he
Obserwuj wątek
    • kotek_mru Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:16
      diabełku,zycie to pozory i iluzja..;DDD
      • walnientynka przyglupy zyja pozorami..... 13.02.05, 18:17
        a madrzy ludzie docieraja do zrodel egzystencji,
        • diabel.tasmanski Re: przyglupy zyja pozorami..... 13.02.05, 18:26
          aby dojść do źródeł trzeba iść pod pród
          • walnientynka Re: przyglupy zyja pozorami..... 13.02.05, 18:27
            ale to niewygodne,
            wiec lepiej lykac medialno-koscielna papke,
            • diabel.tasmanski Re: przyglupy zyja pozorami..... 13.02.05, 18:31
              > ale to niewygodne,
              ale co za satysfakcja że nie jest sie podatnym na wpływy komercji, że to my
              kierujemy naszym postępowaniem , a nie marketing, tv , reklamy

              > wiec lepiej lykac medialno-koscielna papke,
              i popadać w depresje bo żadko kiedy nasze życie wygląda tak jak życie bohaterów
              telenowel :)
      • diabel.tasmanski Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:18
        Wiem. Wykorzystuje to jak mogę :)
        • kotek_mru Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:36
          nie tylko Ty ,chwalipeto:DDD
          • diabel.tasmanski Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:41
            > nie tylko Ty ,chwalipeto:DDD
            Przepraszam zawinilem zachowałem sie jak gó..arz. Przyrzekam że to sie
            wiencej nie powtórzy :)
            • kotek_mru Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:45
              dostajesz w nagrode lizaczka w kształcie serduszka:DDD
              • diabel.tasmanski Re: Kolejny amok 13.02.05, 19:00
                Tylko tyle ?
                • kotek_mru Re: Kolejny amok 13.02.05, 19:45
                  a drugi z amorkiem:))
    • libressa Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:17
      Witaj,
      Pokonałes drzewka??
      Jako anarchistka postanowiłam sie jutro *odkochać*, co Ty na to ?? :)
      • walnientynka jak na lato.... 13.02.05, 18:18
        :)
        • libressa Re: jak na lato.... 13.02.05, 18:19
          Siegnę do źródeł :DDD
          • walnientynka Re: jak na lato.... 13.02.05, 18:22
            tylko nie rozpisuj sie za bardzo,
            cudzym tekstem,
            • libressa Re: jak na lato.... 13.02.05, 18:25
              Kituś nie pitol, bo wysle Ci walentynke!!! :)
              Bo mnie _czarna_ rozpacz_ bierze
              • walnientynka Re: jak na lato.... 13.02.05, 18:26
                wierz czym to grozi,
                • czarna_ospa Re: jak na lato.... 13.02.05, 18:41
                  atakiem zazdrości czarnej_ospy!!
      • diabel.tasmanski Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:24
        witaj.
        50 % drzewek nie żyje, pozostałym 50%-tom drzewek i winogronom zadałem ciężkie
        straty. :)
        Odkochac się czy nie. To nie moja sprawa. Po co od razu takie radykalne
        kontestowanie.
        Chodziło mi raczej o ten owczy pęd związany z walentynkami , sylwestrem itd.
        Dorośli ludzie a daja sobą manipuloać. Dobrze że nie mówią w TV że trendy jest
        zaprzestać oddychania :)
        • libressa Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:31
          Marketing, byłam dzisiaj w duzym sklepie, wszystko na *czerwono* _gwiazdy_
          zastapiono _serduszkami_ :DDDDDD
          Taki kawałek oddaje wszystko:
          "Serce me gardząc prawdą przed pozorem klęknie"...Miłosc kłamstwa...
          :)
          • kotek_mru Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:35
            czy to jakas aluzja nie mylic z iluzja?;DDDD
            • libressa Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:39
              Kotek, pogięło Cię, byłam w _żancie_ :(
              • kotek_mru Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:41
                masz wybaczone..diablico:DDD
            • diabel.tasmanski Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:45
              Znając styl libressy to jest jakas aluzja. Czytałem kilka razy i nie znalazłem
              ale to nie znaczy że jej tam nie ma :)
              • libressa Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:47
                Diable, Kocham Cie walentynkowo :DDDDDDDD
                • diabel.tasmanski Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:50
                  -Też mi nowość. Przecież mnie wszycy kochają. ( Z wyjątkiem tych co tego nie
                  robią)
                  "powiedział diabel nieskromnie"


                  :)
                  • libressa Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:54
                    A chciałam byc oryginalna :(((((
                    • diabel.tasmanski Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:57
                      > A chciałam byc oryginalna :(((((

                      Ty nie muszisz sie starać.
                      Wystarczy że coś napiszesz. To zawsze jest oryginalne , przynajmniej styl
                      wypowiedzi :)
                      • libressa Re: Kolejny amok 13.02.05, 19:03
                        Mam znowu wyznać Ci Miłosc???
                        :)
          • diabel.tasmanski Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:39
            Dlaczego tylu ludzi ulega temu kiczowi ? Co sami nie wiedzą czego chcą to chca
            tego co inni. A inni chcą tego co im pan w TV powiedzial że powinni chcieć :)
            Ewentulannie telenowela i wcielamy scenariusz we własne życie. Nie na darmo
            sklepy dostarczają nieodpłatnie dekoracje do tych seriali.



            >"Serce me gardząc prawdą przed pozorem klęknie"...Miłosc kłamstwa...
            Nie znam i dobrze.
            Dzisiaj słucham Rolling Stones , ale mnie nosi nie mogę usiedzieć na miejscu :D
            • kotek_mru Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:43
              czysta komercja..ale dzieki temu sa tacy co zauwazaja ze "ktos"obok zyje:))
              • diabel.tasmanski Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:47
                > czysta komercja..ale dzieki temu sa tacy co zauwazaja ze "ktos"obok zyje:))
                W takim razie żałośni są. Lepiej by było gdyby im niczego nie wskazywać. Po co
                narażać innych na takich typów.
                • kotek_mru Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:52
                  masz racje..oczywiscie:))
                  dlatego te beeee..typy wywalamy przez okno:)))
                  • diabel.tasmanski Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:56
                    > dlatego te beeee..typy wywalamy przez okno:)))
                    dzisiaj jakoś nie chce mi sie nikogo wywalać. Coś taki pobłażliwy jestem.
                    Nie wiem dlaczego, co się ze mną dzieje. Skąd takie takie poczucie euforii ?
                    Jak samo nie przejdzie to trzeba bedzie to leczyć :)
                    • kotek_mru Re: Kolejny amok 13.02.05, 19:47
                      diabełku,zakochałes sie czy cus...??;)))
                      • diabel.tasmanski Re: Kolejny amok 13.02.05, 23:56
                        > diabełku,zakochałes sie czy cus...??;)))

                        No co Ty. Nie mam tekiego zamiaru. Zresztą wszystko wróciło do normy :)
            • libressa Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:50
              Jestes Diabłem , to norma...
              słucham Led Zeppelin ;)
              • diabel.tasmanski Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:52
                > słucham Led Zeppelin ;)
                Ja niestety nie mam cierpliwości do tych panów :)
                • libressa Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:56
                  A ja do tego Z *wypukłymi ustami szkieletora" :(
                  Nastepny bedzie Waters...:)
                  • diabel.tasmanski Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:59
                    czyżbyś pisała o tym panu co sobie penisa ubezpieczył ?
                    :D
                    • libressa Re: Kolejny amok 13.02.05, 19:06
                      To chyba jedyna wartościowa rzecz jaka posiada, no moze jeszcze jęzor :DDD
                      • diabel.tasmanski Re: Kolejny amok 13.02.05, 19:11
                        Chyba nie jedyna.
                        Co by nie mówić o leaderze to Rolling Stones to naprawde zjawisko.
                        Ile oni tych utworów nagrali. Normalnie szok
                        Tyle lat a oni nadal w formie. I to nie jets forma w stylu "Krawczyka Krzycha" :)

                        • libressa Re: Kolejny amok 13.02.05, 19:15
                          Fakt, to *Misiotry*, ale ja za nimi nie przepadam :)
                          Lubie troszke inne brzmienie :)
                          • diabel.tasmanski Re: Kolejny amok 13.02.05, 23:57
                            Gusty nie podlegają dyskusji
                            • libressa Re: Kolejny amok 13.02.05, 23:58
                              :)
    • Gość: only Re: Kolejny amok IP: *.access.telenet.be 13.02.05, 18:26
      potem przyjdzie Pierwszy dzien wiosny i tez bedzie placzzzzz......
      • Gość: only Re: Kolejny amok IP: *.access.telenet.be 13.02.05, 18:27
        acha, a zaraz potem swieta wielkanocne i tez pogon za kroliczkami....
      • diabel.tasmanski Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:28
        Z każdej sytuacji można wyciągnać kotrzyść.
        P.s
        dlaczego amok z okazji pierwszego dnia wiosny?
        • Gość: only Re: Kolejny amok IP: *.access.telenet.be 13.02.05, 18:30
          a dlaczego nie???
          no wiesz, kotki na dachach, ptaszki na jajkach.....
          • diabel.tasmanski Re: Kolejny amok 13.02.05, 18:34
            No i ciepło sie robi, dziewczyny jak robactwo na wierzch wychodzą :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka