iwonnkaa 03.05.05, 15:16 Co było w Chochołach wczoraj............... Bom ucztowała przy grilu....................... Dzieki dobrzy ludzie................ Iwona Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
around_the_sun Re: Błogam opowiedzcie.............. 03.05.05, 16:46 Madzia odwiedza Pawła w pracy. Dla niego zamierza zrezygnować z wyjazdu do Paryża. Zduński nie przyznaje się, że bilety na noworoczną imprezę oddał już koledze. Za to oznajmia Madzi, że sylwestra spędzi z inną dziewczyną. Niespodziewanie Paweł zaczyna się źle czuć. Okazuje się, że ma gorączkę. Pan Dziduszko, który wpadł na chwilę, by złożyć świąteczne życzenia, postanawia natychmiast wezwać pomoc. Lekarz stwierdza zapalenie płuc. Dziduszko zabiera Pawła do siebie i otacza troskliwą opieką. Personel przychodni składa sobie noworoczne życzenia. Maria czuje się nieswojo. Krępuje ją zachowanie Rogowskiego, który wyraźnie próbuje zbliżyć się do niej. Wychodząc z pracy Zduńska dostrzega na ulicy oszusta, który wcześniej okradł przychodnię. Rogowski i Krzysztof ruszają w pogoń za złodziejem. Dopada go w końcu lekarz, ale po chwili zostawia. Musi pomóc Krzysztofowi, który nagle poczuł ostry ból w okolicach serca. Na szczęście wstępne badanie nie wskazuje na zawał. Złe samopoczucie męża Marii jest wynikiem przepracowania. W tej sytuacji Zduńscy postanawiają spędzić sylwestra w domu, zamiast na noworocznej imprezie u Filarskich. Marta i Norbert wyznają Łukaszowi prawdę o sobie i swoich planach. Chłopak jest szczęśliwy. Spełnia się jego marzenie o normalnej rodzinie. skopiowałam ze streszczeń. Odpowiedz Link Zgłoś