Dodaj do ulubionych

Myślę, że

12.05.05, 08:36
czas psychicznie przygotować się na jutro. 13-go - PIĄTEK!!!!
Pechowcy i nieudacznicy łączmy się!!!
Obserwuj wątek
    • quarantina Re: Myślę, że 12.05.05, 08:39
      Dołączyć też mogą okularnicy i kałużyści. No i oczywiście pesymiści.
    • urszulka_ma wczoraj widziałam.. 12.05.05, 09:14
      ..takiego jednego w czarnym stroju..:)
      moze nie będzie.. taki zły ten piątek?:)

      • yoanna Re: wczoraj widziałam.. 12.05.05, 09:19
        Pamiętam dobre piątki...
        nawet te z liczbą 13...:)
        może i tym razem sie uda ?:)
        • urszulka_ma same suwaki..a to pech! 12.05.05, 09:37
          największy problem z guzikami..:)

          nie mogłam znaleźć..na sobie guzika..no:)
          • yoanna Re: same suwaki..a to pech! 12.05.05, 10:01
            urszulka_ma napisała:

            > największy problem z guzikami..:)
            > nie mogłam znaleźć..na sobie guzika..no:)

            Urszulko...proponuję..guzik dyżurny...;)
            Może na kropelkę albo ośmiorniczkę...?
            Instalacja w miejscu dostępnym ...;)
            • urszulka_ma na pętelce zawieszony?:) 12.05.05, 21:00
              ..:)))
              • oldpiernik Re: na pętelce zawieszony?:) 12.05.05, 21:20
                uzbrojeni w pętelki, guziki, zatrzaski, etc. etc.
                :)

                do trzynastego

                OLDŚPIOCH
                • urszulka_ma a kawałek.. 12.05.05, 22:11
                  ...niemalowanego drewna?:)
    • oldpiernik Re: Myślę, że 12.05.05, 09:41
      Trzynstkę wiążę ze szczęśliwymi wspomnieniami.
      Piątek, z powrotem Żoneczki na weekend.
      Maj... komentarz zbyteczny.
      Tak szczęśliwy zbieg okoliczności istotnie wymaga hartu ducha...

      OLD ;0)
      • quarantina Re: Myślę, że 13.05.05, 00:00
        Dzień dobry:) Jestem pierwsza!
        • urszulka_ma Re: Myślę, że 13.05.05, 08:40
          no.. chyba druga:)
          ..reszta nie wystawia dziś nosów?;)
    • urszulka_ma pierwsze doniesienia... 13.05.05, 11:08
      ..cosik się kleję..
      pomyliłam rano butelki - wodę toaletową z lakierem do włosów..
      ech..ten Pech!
      • oldpiernik Re: pierwsze doniesienia... 13.05.05, 12:30
        I godzina już prawie ta, co trzeba....
        zieeew....

        OLDMMMMMMM;0)
        • urszulka_ma Re: pierwsze doniesienia... 13.05.05, 12:45
          > zieeew....
          >
          > OLDMMMMMMM;0)

          mmmmniammmm..mucha połknęta?:)
          trzynastego się nie ziewa..O!:)

          • oldpiernik Re: pierwsze doniesienia... 13.05.05, 13:24
            leniwa pora
            dlaczego "się nie ziewa"?

            OLDROZLENIWIONY ;0)
            • quarantina Re: pierwsze doniesienia... 13.05.05, 13:56
              Na razie nic. Tfuu, przez lewe ramię.
              • halina501 Re: pierwsze doniesienia... 13.05.05, 14:13
                Kacaraba


                Trzynastego maja w piątek
                Urodziła pięć kociątek
                Trzeba kupić pięć kołysek
                Pięć par butów i pięć misek

                Kacaraba da, da, la, la
                Kacaraba ola, la

                Chrzestnych ojców trzeba pięciu
                A w przyszłości pięciu zięciów
                Pięć posagów trzeba zebrać
                Coś ze złota i ze srebra

                Żadnej biedy by nie było
                Gdyby chłopców urodziła
                Każdy dostał by gitarę
                A na drogę groszy parę


                Autor słów nieznany :)))
                • quarantina Re: pierwsze doniesienia... 13.05.05, 14:17
                  Dziękuję, poprzestanę na tym co mam:)))
                • oldpiernik Re: pierwsze doniesienia... 13.05.05, 14:17
                  donoszę, kawę,
                  kubek ocalał
                  smacznego

                  szalalala, olala

                  OLD ;0)
                  • urszulka_ma Re: pierwsze doniesienia... 13.05.05, 16:23
                    dziękuję..popołudniowa kawa wyśmienita:)
                    • yoanna Re: pierwsze doniesienia... 13.05.05, 20:03
                      wieczorna herbata też..:))))
    • urszulka_ma Myślę, że 14.05.05, 08:13
      ..wszyscy jakoś przetrwali tego "okropnego trzynastego"?;)
    • arnick_a Re: Myślę, że 14.05.05, 12:40
      quarantina napisała:

      > Pechowcy i nieudacznicy łączmy się!!!
      Zamiast tysiąca niedojd jedna gigantyczna klapa!
      Arni
      • urszulka_ma Re: Myślę, że 14.05.05, 13:07
        ..los nam różne figle płata?:)
        • arnick_a Re: Myślę, że 14.05.05, 21:02
          Trzeba go wziąć we własne ręce.
          Arni
          -----------------
          Dzieckiem w kolebce kto łeb urwał hydrze ...
          • yoanna Re: Myślę, że 14.05.05, 22:13
            arnick_a napisała:

            > Trzeba go wziąć we własne ręce.

            I ostrożnie utulić?
            • arnick_a Re: Myślę, że 15.05.05, 23:10
              Wykręcić oburącz.
              Arni
              • yoanna Re: Myślę, że 15.05.05, 23:38
                Ale nie dusić?
                • oldpiernik Re: Myślę, że 16.05.05, 06:49
                  nelsona mu
                  i nie puszczać
                  ;0)
                • arnick_a Re: Myślę, że 16.05.05, 14:47
                  Pewnie, że nie.. Trochę wyczucia, kobieto..
                  Arni
                  • urszulka_ma Re: Myślę, że 17.05.05, 17:32
                    ..a moze jednak złapać..i dusić ten los jak cytrynę?;)
                    • yoanna Re: Myślę, że 17.05.05, 20:50
                      Bywa kwaśny...ale chyba trzeba jednak przyduszać..., co? :)))
                      • arnick_a Re: Myślę, że 17.05.05, 23:01
                        obunóż
                        • oldpiernik Re: Myślę, że 18.05.05, 07:44
                          Niebezpieczna perspektywa.
                          Bo nogi pewnie... lepiej zmilczę.
                          ;0)
    • urszulka_ma Re: Myślę, że 18.05.05, 18:58
      ..trzeba zmienić ogłoszenie, na bardziej aktualne..tylko na jakie?

      • urszulka_ma Myślę, że 19.05.05, 22:27
        ..jutro będzie udany piątek;)
        • yoanna Re: Myślę, że 09.06.05, 19:33
          a jutro... ?
          czy piątek będzie równie udany?
          • urszulka_ma Re: Myślę, że 11.06.05, 10:34
            jutro?
            jutro będzie niedziela:)))
            • oldpiernik Re: Myślę, że 14.06.05, 08:40
              po trzynastym
              itd.....
              • urszulka_ma Re: Myślę, że 14.06.05, 19:27
                w koło...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka