quarantina 12.05.05, 08:36 czas psychicznie przygotować się na jutro. 13-go - PIĄTEK!!!! Pechowcy i nieudacznicy łączmy się!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
quarantina Re: Myślę, że 12.05.05, 08:39 Dołączyć też mogą okularnicy i kałużyści. No i oczywiście pesymiści. Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma wczoraj widziałam.. 12.05.05, 09:14 ..takiego jednego w czarnym stroju..:) moze nie będzie.. taki zły ten piątek?:) Odpowiedz Link Zgłoś
yoanna Re: wczoraj widziałam.. 12.05.05, 09:19 Pamiętam dobre piątki... nawet te z liczbą 13...:) może i tym razem sie uda ?:) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma same suwaki..a to pech! 12.05.05, 09:37 największy problem z guzikami..:) nie mogłam znaleźć..na sobie guzika..no:) Odpowiedz Link Zgłoś
yoanna Re: same suwaki..a to pech! 12.05.05, 10:01 urszulka_ma napisała: > największy problem z guzikami..:) > nie mogłam znaleźć..na sobie guzika..no:) Urszulko...proponuję..guzik dyżurny...;) Może na kropelkę albo ośmiorniczkę...? Instalacja w miejscu dostępnym ...;) Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: na pętelce zawieszony?:) 12.05.05, 21:20 uzbrojeni w pętelki, guziki, zatrzaski, etc. etc. :) do trzynastego OLDŚPIOCH Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: Myślę, że 12.05.05, 09:41 Trzynstkę wiążę ze szczęśliwymi wspomnieniami. Piątek, z powrotem Żoneczki na weekend. Maj... komentarz zbyteczny. Tak szczęśliwy zbieg okoliczności istotnie wymaga hartu ducha... OLD ;0) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: Myślę, że 13.05.05, 08:40 no.. chyba druga:) ..reszta nie wystawia dziś nosów?;) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma pierwsze doniesienia... 13.05.05, 11:08 ..cosik się kleję.. pomyliłam rano butelki - wodę toaletową z lakierem do włosów.. ech..ten Pech! Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: pierwsze doniesienia... 13.05.05, 12:30 I godzina już prawie ta, co trzeba.... zieeew.... OLDMMMMMMM;0) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: pierwsze doniesienia... 13.05.05, 12:45 > zieeew.... > > OLDMMMMMMM;0) mmmmniammmm..mucha połknęta?:) trzynastego się nie ziewa..O!:) Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: pierwsze doniesienia... 13.05.05, 13:24 leniwa pora dlaczego "się nie ziewa"? OLDROZLENIWIONY ;0) Odpowiedz Link Zgłoś
quarantina Re: pierwsze doniesienia... 13.05.05, 13:56 Na razie nic. Tfuu, przez lewe ramię. Odpowiedz Link Zgłoś
halina501 Re: pierwsze doniesienia... 13.05.05, 14:13 Kacaraba Trzynastego maja w piątek Urodziła pięć kociątek Trzeba kupić pięć kołysek Pięć par butów i pięć misek Kacaraba da, da, la, la Kacaraba ola, la Chrzestnych ojców trzeba pięciu A w przyszłości pięciu zięciów Pięć posagów trzeba zebrać Coś ze złota i ze srebra Żadnej biedy by nie było Gdyby chłopców urodziła Każdy dostał by gitarę A na drogę groszy parę Autor słów nieznany :))) Odpowiedz Link Zgłoś
quarantina Re: pierwsze doniesienia... 13.05.05, 14:17 Dziękuję, poprzestanę na tym co mam:))) Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: pierwsze doniesienia... 13.05.05, 14:17 donoszę, kawę, kubek ocalał smacznego szalalala, olala OLD ;0) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: pierwsze doniesienia... 13.05.05, 16:23 dziękuję..popołudniowa kawa wyśmienita:) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Myślę, że 14.05.05, 08:13 ..wszyscy jakoś przetrwali tego "okropnego trzynastego"?;) Odpowiedz Link Zgłoś
arnick_a Re: Myślę, że 14.05.05, 12:40 quarantina napisała: > Pechowcy i nieudacznicy łączmy się!!! Zamiast tysiąca niedojd jedna gigantyczna klapa! Arni Odpowiedz Link Zgłoś
arnick_a Re: Myślę, że 14.05.05, 21:02 Trzeba go wziąć we własne ręce. Arni ----------------- Dzieckiem w kolebce kto łeb urwał hydrze ... Odpowiedz Link Zgłoś
yoanna Re: Myślę, że 14.05.05, 22:13 arnick_a napisała: > Trzeba go wziąć we własne ręce. I ostrożnie utulić? Odpowiedz Link Zgłoś
arnick_a Re: Myślę, że 16.05.05, 14:47 Pewnie, że nie.. Trochę wyczucia, kobieto.. Arni Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: Myślę, że 17.05.05, 17:32 ..a moze jednak złapać..i dusić ten los jak cytrynę?;) Odpowiedz Link Zgłoś
yoanna Re: Myślę, że 17.05.05, 20:50 Bywa kwaśny...ale chyba trzeba jednak przyduszać..., co? :))) Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: Myślę, że 18.05.05, 07:44 Niebezpieczna perspektywa. Bo nogi pewnie... lepiej zmilczę. ;0) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: Myślę, że 18.05.05, 18:58 ..trzeba zmienić ogłoszenie, na bardziej aktualne..tylko na jakie? Odpowiedz Link Zgłoś
yoanna Re: Myślę, że 09.06.05, 19:33 a jutro... ? czy piątek będzie równie udany? Odpowiedz Link Zgłoś