Dodaj do ulubionych

LUDZIE !!! JEST PREZYDENT!!

09.08.05, 13:01
WOn wszystkie Tuski, Kaczory, Leppery , Cimochy i inksza swołocz!
Jest idealny kandydat!!
Roman Włos!!
www.romanwlos.go.pl/
Patrzcie ino na ten program!!
Domek dla każdego, samolot dla każdego, biznes dla kazdego , bigos flaki i
oscypki!!!
Obserwuj wątek
    • paula245 Re: LUDZIE !!! JEST PREZYDENT!! 09.08.05, 13:04
      dobre,glosuje na Wlosa.Zwlaszcza ten samolot w kazdym domu mi pasuje-tylko
      jeszcze darmowe paliwo w kazdej izbie trza dodac bo taki Benek to zzera!
    • mnietka.kokietka roman włos ma mój głos!!!:)))))) n/t 09.08.05, 13:07

      • gryfb Re: roman włos ma mój głos!!!:)))))) n/t 09.08.05, 13:10
        Tylko kto mi kurna tych iglaków nasadzi skoro w kazdej chałupie bydzie biznes i
        bezrobotnych ni chu chu??
    • marapi19 Re: LUDZIE !!! JEST PREZYDENT!! 09.08.05, 16:47
      na głosy to już chyba za późno, z tego co wiem, upłynął termin składania
      kandydatur. nie wiadomo, czy pan Roman zebrał wymagane 100 tysięcy...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka