elli_nika 22.08.05, 15:10 no i znów nie ma na kogo głosu oddać :-((( U mnie wiec chyba w pierwszej turze symbolicznie na Bochniarz, a w drugiej przeciwko Kaczorowi... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mamalgosia Re: no i na kogo tu głosowac? 22.08.05, 15:29 Bochniarz? O rany... Ale też nie wiem, na kogo głosować. Czy w ogóle pójść? Elli, niepotrzebnie się czaisz (na forum nie należy się wstydzić prawdy) - i tak wszyscy wiemy, że zagłosujesz na Leppera... Odpowiedz Link Zgłoś
elli_nika Re: no i na kogo tu głosowac? 22.08.05, 22:03 > > Elli, niepotrzebnie się czaisz (na forum nie należy się wstydzić prawdy) - i ta > k > wszyscy wiemy, że zagłosujesz na Leppera no przecież to najlepszy kandydat dla radykalnie prorynkowych przedsiebiorców, takich jak ja... ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
czarna_jagodka Re: no i na kogo tu głosowac? 23.08.05, 11:32 a w drugiej > przeciwko Kaczorowi... Mam nadzieję, że nie będzie Kaczora w drugiej turze. Odpowiedz Link Zgłoś
tom1111 Re: no i na kogo tu głosowac? 23.08.05, 18:52 Rozmowa przed wyborami prezydenckimi : - co powiesz o takich kandydatach ? - mamy cholerne szczęście - szczęście ? - tak , że musimy wybrać tylko jednego :-) pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
gumpel Re: jjak nie Kaczor, to Donald:)) 24.08.05, 11:23 Hi, hi, więc mi sie bardzo spodobało nieoficjalne hasło kampanii Tuska: "Z dwóch kaczorów wybieram Donalda" Odpowiedz Link Zgłoś
elli_nika Re: jjak nie Kaczor, to Donald:)) 24.08.05, 13:35 Hasło fajne, kandydat jak reszta :-((( Odpowiedz Link Zgłoś
isma Re: no i na kogo tu głosowac? 24.08.05, 19:37 W pierwszej turze symbolicznie na Bochniarz. W drugiej - pewnie na Tuska. Gdyby jednak zdarzyl sie scenariusz pt. Kaczor i Cimoszcze to chyba po raz pierwszy na wybory nie pojde. A pomyslec, ze przezylam juz glosowanie na Walese przeciw Tyminskiemu ;-((((. Odpowiedz Link Zgłoś
hiperrealizm Re: no i na kogo tu głosowac? 25.08.05, 11:19 W takiej sytuacji na Kaczora trzeba będzie głosować.... :((( Odpowiedz Link Zgłoś
elli_nika Re: no i na kogo tu głosowac? 25.08.05, 21:48 o rety, nawet nie mówcie, ze tak się moze zdarzyć! Cimoszewicz jest skompromitowany, a Kaczce to tylko czekam, zeby powiedzieć 'spieprzaj dziadu!' Odpowiedz Link Zgłoś
a000000 to straszne! 25.08.05, 15:27 do wyborów kilka dni, a ja nawet się nie waham jak stare wahadło, na kogo głosować!! Bo nie mam ŻADNEJ alternatywy. Chyba zagłosuję na mojego męża - na pewno lepszy od wszystkich kandydatów. Tak źle jeszcze nigdy nie było. Odpowiedz Link Zgłoś
gumpel :-)) 25.08.05, 19:43 Zagłosujesz na męża ? Jesteś z Gdańska ? Hmm .... Małgorzata Tusk ???!!!???!!! Odpowiedz Link Zgłoś
a000000 Re: :-)) 25.08.05, 20:06 Tuska to ja widziałam na cmentarzu w Zaduszki. Taki sobie zwyczajny, nie wyróżniąjcy się z tłumu, ludzik. Ja jestem z Gdyni. Odpowiedz Link Zgłoś
gumpel Re: :-)) 25.08.05, 20:58 a000000 napisała: > Ja jestem z Gdyni. O, psia krew, spaliłem dowcip :-(( Mogłem napisać z Trójmiasta ... Odpowiedz Link Zgłoś
isma Re: Co wy z ta Bochniarz? Dlaczego? nt. 26.08.05, 17:04 Z sentymentu. Do srodowiska. Personalnie pani jest mi obojetna, a nawet, wnoszac z relacji osobiscie zaznajomionych, to wzbudza we mnie sporo watpliwosci. Odpowiedz Link Zgłoś
stephen_s Re: Bo to najlepsza kandydatura nt. 28.08.05, 21:59 Wiesz, Diabollo, jakoś nie umiem uznać za najlepszą kandydatki, która używa argumentów w rodzaju "Jestem kobietą, więc wszystkie kobiety powinny mnie poprzeć"... :))) Odpowiedz Link Zgłoś
hiperrealizm Re: no i na kogo tu głosowac? 25.08.05, 11:17 Na Doanlda Niestety :( Odpowiedz Link Zgłoś
mamalgosia Liwiusz Jakiśtam 26.08.05, 15:27 może to jest pomysł? Widzieliście go? Odpowiedz Link Zgłoś
gumpel Re: Liwiusz Jakiśtam 26.08.05, 21:35 O kandydacie: www.polskawnafta.pl/liwiusz_ilasz.html www.liwiuszilasz.pl/ no i najfajniejsze: pan Liwiusz proponuje przystąpienie Polski do NAFTA-y polskawnafta.pl/wywiad.html gdyby nie było śmieszne to by tyło mądre ... Odpowiedz Link Zgłoś
pereop Re: Liwiusz Jakiśtam 27.08.05, 12:09 > no i najfajniejsze: pan Liwiusz proponuje przystąpienie Polski do NAFTA-y > polskawnafta.pl/wywiad.html > gdyby nie było śmieszne to by tyło mądre ... to samo swego czasu proponował Korwin Mikke - niestety nie wiem czy ciągle popiera ten pomysł Odpowiedz Link Zgłoś
mamalgosia Re: Liwiusz Jakiśtam 27.08.05, 16:05 Dzięki za linka! Facet planuje być cudotwórcą, wszytsko zmieni na lepsze:) Odpowiedz Link Zgłoś
stephen_s Re: Liwiusz Jakiśtam 28.08.05, 21:52 Mój kumpel zna ludzi z jego sztabu wyborczego. Twierdzi, że nawet oni nie traktują tego gościa poważnie... To chyba wystarcza za ocenę :) Odpowiedz Link Zgłoś
stephen_s Obecnie jestem w fazie zwątpienia :((( 28.08.05, 21:57 Nie tak dawno myślałem, że zagłosuję chętnie na Cimoszkę, ale ostatnio mnie też zniechęcił... :(( Tak więc obecnie czeka mnie chyba tragiczny wybór Cimoszki albo Tuska... Na pewno głosuję głównie przeciw Kaczorowi. Odpowiedz Link Zgłoś
grzespelc Re: no i na kogo tu głosowac? 31.08.05, 13:11 Jako konstytucjonalista muszę wtrącić 2 uwagi: 1. Wybory parlamentarne sąwcześniej 2. Są o wiele ważniejsze. Więc moze coś na temat tych wyborów? Ja na razie nie mam pomysłu, jaką partię poprzeć... Odpowiedz Link Zgłoś
stephen_s Proszę bardzo :) 31.08.05, 13:17 Też nie mam pojęcia, na kogo zagłosować... Ideowo powinienem zagłosować na Demokratów.pl (co za nazwa???), ale zaczyna mnie męczyć tracenie głosów na ludzi z UW, którzy nie potrafią od lat się przebić... Taka frustracja - inteligentni ludzie, sensowni, mają po prostu rację... a takie ciamajdy jeśli idzie o przekonywanie do siebie... :((( Odpowiedz Link Zgłoś
pereop Re: Proszę bardzo :) 01.09.05, 08:53 > Ideowo powinienem zagłosować na Demokratów.pl (co za nazwa???), ktoś (chłopcy z MW) zarejestrowali wcześniej nazwę Partia Demokratyczna - blokując tym samym tę nazwę dla partii Frasyniuka - stąd taka dziwaczna nazwa Odpowiedz Link Zgłoś
elli_nika Re: no i na kogo tu głosowac? 31.08.05, 19:09 no to też jest problem... ja zaglosuję na taką, która przedtsawi mozliwie najliberalniejszy program gospodarczy, no i oczywiscie przeciwko socjalistom (PiS), komunistom (SLD i pochodne) oraz oszołomom (LPR) Odpowiedz Link Zgłoś
gumpel Re: no i na kogo tu głosowac? 31.08.05, 19:27 Już Cię lubię Elli_niko :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
grzespelc Re: no i na kogo tu głosowac? 31.08.05, 21:23 Coś mi wygląda że ta najliberalniejsza z tymi, jak (słusznie) piszesz socjalistami chce zawrzeć koalicję, więc ... Odpowiedz Link Zgłoś
isma Sam sie sobie dziwie, ale... 31.08.05, 19:53 Do senatu kandydata mam. W porzadku facet, jest mi wiec raczej obojetne, z czyim poparciem wystartowal (akurat, szczesliwie, demokratow). Do sejmu - klopot jest taki, ze na krakowskiej liscie demokratow to, ekhm, jest sporo popluczyn po czerwonych. Niezbyt kompetentnych popluczyn na dokladke. Natomiast z listy PO startuje ktos, kto bylby kapitalnym poslem (poslanka ;- ))), wiec moze zacisne zeby i jednak oddam glos partii Jana Rokity (ktora ma program, jak dla mnie, nawet akceptowalny, tylko jak mysle o tym, kto go ma realizowac, to...) ;-(((. Nawiasem mowiac, dzisiaj na podroz maz nabyl mi Newsweeka, w ktorym jest bardzo pouczajace zestawienie deklaracji poszczegolnych partii co do kwestii gospodarczych. Wynika z niego, ze PO i demokraci maja ten sam program ;-O. Slusznie zatem sie podejrzewalam, ze moja niechec do Po ma podloze glownie towarzyskie ;-))). Odpowiedz Link Zgłoś