Dodaj do ulubionych

no i na kogo tu głosowac?

22.08.05, 15:10
no i znów nie ma na kogo głosu oddać :-(((
U mnie wiec chyba w pierwszej turze symbolicznie na Bochniarz, a w drugiej
przeciwko Kaczorowi...
Obserwuj wątek
    • mamalgosia Re: no i na kogo tu głosowac? 22.08.05, 15:29
      Bochniarz? O rany...
      Ale też nie wiem, na kogo głosować. Czy w ogóle pójść?

      Elli, niepotrzebnie się czaisz (na forum nie należy się wstydzić prawdy) - i tak
      wszyscy wiemy, że zagłosujesz na Leppera...
      • elli_nika Re: no i na kogo tu głosowac? 22.08.05, 22:03
        >
        > Elli, niepotrzebnie się czaisz (na forum nie należy się wstydzić prawdy) - i
        ta
        > k
        > wszyscy wiemy, że zagłosujesz na Leppera

        no przecież to najlepszy kandydat dla radykalnie prorynkowych przedsiebiorców,
        takich jak ja... ;-)))
    • czarna_jagodka Re: no i na kogo tu głosowac? 23.08.05, 11:32
      a w drugiej
      > przeciwko Kaczorowi...

      Mam nadzieję, że nie będzie Kaczora w drugiej turze.
    • tom1111 Re: no i na kogo tu głosowac? 23.08.05, 18:52
      Rozmowa przed wyborami prezydenckimi :

      - co powiesz o takich kandydatach ?
      - mamy cholerne szczęście
      - szczęście ?
      - tak , że musimy wybrać tylko jednego


      :-)

      pozdr.
    • mamalgosia jjak nie Kaczor, to Donald:)) 24.08.05, 11:03
      • gumpel Re: jjak nie Kaczor, to Donald:)) 24.08.05, 11:23
        Hi, hi, więc mi sie bardzo spodobało nieoficjalne hasło kampanii Tuska:
        "Z dwóch kaczorów wybieram Donalda"
        • elli_nika Re: jjak nie Kaczor, to Donald:)) 24.08.05, 13:35
          Hasło fajne, kandydat jak reszta :-(((
    • isma Re: no i na kogo tu głosowac? 24.08.05, 19:37
      W pierwszej turze symbolicznie na Bochniarz. W drugiej - pewnie na Tuska. Gdyby
      jednak zdarzyl sie scenariusz pt. Kaczor i Cimoszcze to chyba po raz pierwszy
      na wybory nie pojde. A pomyslec, ze przezylam juz glosowanie na Walese przeciw
      Tyminskiemu ;-((((.
      • hiperrealizm Re: no i na kogo tu głosowac? 25.08.05, 11:19
        W takiej sytuacji na Kaczora trzeba będzie głosować....
        :(((
        • elli_nika Re: no i na kogo tu głosowac? 25.08.05, 21:48
          o rety, nawet nie mówcie, ze tak się moze zdarzyć! Cimoszewicz jest
          skompromitowany, a Kaczce to tylko czekam, zeby powiedzieć 'spieprzaj dziadu!'
      • monikaannaj Co wy z ta Bochniarz? Dlaczego? nt. 25.08.05, 11:41
        • a000000 to straszne! 25.08.05, 15:27
          do wyborów kilka dni, a ja nawet się nie waham jak stare wahadło, na kogo
          głosować!! Bo nie mam ŻADNEJ alternatywy. Chyba zagłosuję na mojego męża - na
          pewno lepszy od wszystkich kandydatów.
          Tak źle jeszcze nigdy nie było.
          • gumpel :-)) 25.08.05, 19:43
            Zagłosujesz na męża ? Jesteś z Gdańska ? Hmm .... Małgorzata Tusk ???!!!???!!!
            • a000000 Re: :-)) 25.08.05, 20:06
              Tuska to ja widziałam na cmentarzu w Zaduszki. Taki sobie zwyczajny, nie
              wyróżniąjcy się z tłumu, ludzik.
              Ja jestem z Gdyni.
              • gumpel Re: :-)) 25.08.05, 20:58
                a000000 napisała:
                > Ja jestem z Gdyni.

                O, psia krew, spaliłem dowcip :-(( Mogłem napisać z Trójmiasta ...
        • isma Re: Co wy z ta Bochniarz? Dlaczego? nt. 26.08.05, 17:04
          Z sentymentu. Do srodowiska. Personalnie pani jest mi obojetna, a nawet,
          wnoszac z relacji osobiscie zaznajomionych, to wzbudza we mnie sporo
          watpliwosci.
        • diabollo Bo to najlepsza kandydatura nt. 26.08.05, 21:50
          • stephen_s Re: Bo to najlepsza kandydatura nt. 28.08.05, 21:59
            Wiesz, Diabollo, jakoś nie umiem uznać za najlepszą kandydatki, która używa
            argumentów w rodzaju "Jestem kobietą, więc wszystkie kobiety powinny mnie
            poprzeć"... :)))
    • hiperrealizm Re: no i na kogo tu głosowac? 25.08.05, 11:17
      Na Doanlda
      Niestety :(
    • mamalgosia Liwiusz Jakiśtam 26.08.05, 15:27
      może to jest pomysł? Widzieliście go?
      • gumpel Re: Liwiusz Jakiśtam 26.08.05, 21:35
        O kandydacie:
        www.polskawnafta.pl/liwiusz_ilasz.html
        www.liwiuszilasz.pl/
        no i najfajniejsze: pan Liwiusz proponuje przystąpienie Polski do NAFTA-y
        polskawnafta.pl/wywiad.html
        gdyby nie było śmieszne to by tyło mądre ...
        • pereop Re: Liwiusz Jakiśtam 27.08.05, 12:09
          > no i najfajniejsze: pan Liwiusz proponuje przystąpienie Polski do NAFTA-y
          > polskawnafta.pl/wywiad.html
          > gdyby nie było śmieszne to by tyło mądre ...

          to samo swego czasu proponował Korwin Mikke - niestety nie wiem czy ciągle
          popiera ten pomysł
        • mamalgosia Re: Liwiusz Jakiśtam 27.08.05, 16:05
          Dzięki za linka! Facet planuje być cudotwórcą, wszytsko zmieni na lepsze:)
      • stephen_s Re: Liwiusz Jakiśtam 28.08.05, 21:52
        Mój kumpel zna ludzi z jego sztabu wyborczego. Twierdzi, że nawet oni nie
        traktują tego gościa poważnie... To chyba wystarcza za ocenę :)
    • stephen_s Obecnie jestem w fazie zwątpienia :((( 28.08.05, 21:57
      Nie tak dawno myślałem, że zagłosuję chętnie na Cimoszkę, ale ostatnio mnie też
      zniechęcił... :((

      Tak więc obecnie czeka mnie chyba tragiczny wybór Cimoszki albo Tuska... Na
      pewno głosuję głównie przeciw Kaczorowi.
    • grzespelc Re: no i na kogo tu głosowac? 31.08.05, 13:11
      Jako konstytucjonalista muszę wtrącić 2 uwagi:
      1. Wybory parlamentarne sąwcześniej
      2. Są o wiele ważniejsze.
      Więc moze coś na temat tych wyborów? Ja na razie nie mam pomysłu, jaką partię
      poprzeć...
      • stephen_s Proszę bardzo :) 31.08.05, 13:17
        Też nie mam pojęcia, na kogo zagłosować...

        Ideowo powinienem zagłosować na Demokratów.pl (co za nazwa???), ale zaczyna
        mnie męczyć tracenie głosów na ludzi z UW, którzy nie potrafią od lat się
        przebić... Taka frustracja - inteligentni ludzie, sensowni, mają po prostu
        rację... a takie ciamajdy jeśli idzie o przekonywanie do siebie... :(((
        • pereop Re: Proszę bardzo :) 01.09.05, 08:53
          > Ideowo powinienem zagłosować na Demokratów.pl (co za nazwa???),

          ktoś (chłopcy z MW) zarejestrowali wcześniej nazwę Partia Demokratyczna -
          blokując tym samym tę nazwę dla partii Frasyniuka - stąd taka dziwaczna nazwa
      • elli_nika Re: no i na kogo tu głosowac? 31.08.05, 19:09
        no to też jest problem... ja zaglosuję na taką, która przedtsawi mozliwie
        najliberalniejszy program gospodarczy, no i oczywiscie przeciwko socjalistom
        (PiS), komunistom (SLD i pochodne) oraz oszołomom (LPR)
        • gumpel Re: no i na kogo tu głosowac? 31.08.05, 19:27
          Już Cię lubię Elli_niko :-))
        • grzespelc Re: no i na kogo tu głosowac? 31.08.05, 21:23
          Coś mi wygląda że ta najliberalniejsza z tymi, jak (słusznie) piszesz
          socjalistami chce zawrzeć koalicję, więc ...
      • isma Sam sie sobie dziwie, ale... 31.08.05, 19:53
        Do senatu kandydata mam. W porzadku facet, jest mi wiec raczej obojetne, z
        czyim poparciem wystartowal (akurat, szczesliwie, demokratow).
        Do sejmu - klopot jest taki, ze na krakowskiej liscie demokratow to, ekhm, jest
        sporo popluczyn po czerwonych. Niezbyt kompetentnych popluczyn na dokladke.
        Natomiast z listy PO startuje ktos, kto bylby kapitalnym poslem (poslanka ;-
        ))), wiec moze zacisne zeby i jednak oddam glos partii Jana Rokity (ktora ma
        program, jak dla mnie, nawet akceptowalny, tylko jak mysle o tym, kto go ma
        realizowac, to...) ;-(((.
        Nawiasem mowiac, dzisiaj na podroz maz nabyl mi Newsweeka, w ktorym jest bardzo
        pouczajace zestawienie deklaracji poszczegolnych partii co do kwestii
        gospodarczych. Wynika z niego, ze PO i demokraci maja ten sam program ;-O.
        Slusznie zatem sie podejrzewalam, ze moja niechec do Po ma podloze glownie
        towarzyskie ;-))).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka