Dodaj do ulubionych

ZAPOMNE ;-))))

18.09.02, 12:50
Zapomnę, po kolei nasze dni,
Zapomnę, jak Cię nie zapomniał nikt,
Zapomnę, że w życiu trafiłam na zdradę.
A po mnie nie zostanie nawet ślad,
Ogromnie lubię zniknąć z Twoich akt,
Przytomnie zmieniłam fryzurę i adres.
Kosztownie wygląda Twój błąd,
Gdy dałeś mi dostęp do kont.
Zapomnisz, o obiadach z drogich dań,
Zapomnisz, o powabach młodych pań,
Komornik zamieni Twe życie w makabrę.

;-))))
Obserwuj wątek
    • shrek_ Re: ZAPOMNE ;-)))) 18.09.02, 12:52
      Co to ma być??. Czy Cie ktos zranił?
      • ulalka Re: ZAPOMNE ;-)))) 18.09.02, 13:01
        hejka Shrek :-)))
        nio.. to jest tekst, ktory spiewa Anna Maria Jopek :-)))))

        a ja go tu wkleilam, bo mi jest przykro.. nie rozumiem i dlatego postanowilam
        zapomniec.. :-(( nie musze wszak wszystkiego rozumiec, tak? wiec - ZAPOMNE ;-))
        buzka Shreku :-))
        • shrek_ Re: ZAPOMNE ;-)))) 18.09.02, 13:05
          Nieraz lepiej nie rozumiec i nie rozpamietywać.
          Zawsze zostaje jakas blizna. Im tych blizn jest wiecej tym
          tym staja sie niej uciazliwe. Kazde rozstanie jest trudne.
          Chyba jedno mnie niedługo czeka:((
          • ulalka Re: ZAPOMNE ;-)))) 18.09.02, 13:11
            a to powazne, Shreku? moze chcesz pogadac? co prawda gg lubi nawalac, ale
            zawszec tam to jakis komunikator... trzym sie, Shreku :-)))
            pzdr serdeczne :-))
            • shrek_ Re: ZAPOMNE ;-)))) 18.09.02, 13:23
              U mnie w pracy nie działa GG. To jest dosc skomplikowana sprawa.
              Nie na forum. Nie pierwszy to i nie ostatni raz. Wszystkiemu winna jest
              zazdrosc i nie zawsze mozliwa jest miłosc.
              • ulalka Re: ZAPOMNE ;-)))) 18.09.02, 21:07
                jak chcesz i mozesz pogadac wieczorem, to wysylam do Ciebie # gg :-)))) bardzo
                chetnie zamienie slowko :-))))
                pzdr :-)
                • shrek_ Re: ZAPOMNE ;-)))) 19.09.02, 11:40
                  Chcetnie kiedys z Toba podadam na GG.
                  Wczoraj nie mogłem, sila wyższa (patrz żona):-))).
                  Co tak tego Gladiatorra podrywasz, co on ma takiego?
                  • ulalka Re: ZAPOMNE ;-)))) 19.09.02, 16:21
                    czy ja kogos w ogole tu podrywam? ;-)))) ja mila jestem po prostu i zyczliwa..
                    jak Franciszek ze "Zlego" ;-)))))
                    pzdr Shreku :-)))
    • robsonick Re: ZAPOMNE ;-)))) 23.09.02, 08:43
      Jestem motylem, ćmą tęczoskrzydłą
      świat mi się znudził, życie obrzydło,
      jak długo można z kwiatka na kwiatek?
      gdy kole róża, więdnie bławatek,
      gdy drży osika z wielkiego strachu,
      NIE CHCĘ NEKTARU. PÓJDĘDO PIACHU ;(
      • ulalka Re: ZAPOMNE ;-)))) 23.09.02, 15:34
        a ja nie chce isc do piachu,
        bez radosci, slonca, strachu
        o jutrzejszy dzien, o slonce,
        nie chce tak siem dretwo skonczyc...

        ja chce zycia na obrotach,
        poznac kazda strone o tem
        jak sie kocha, tanczy, spiewa,
        spijac nektar chocby z drzewa ;-))))))))
    • kaprikorn Re: ZAPOMNE ;-)))) 23.09.02, 12:52
      Szkoda, że nie ma na zapominanie jakiegoś leku. Znaczy się jest jeden - czas.
      • ulalka Re: ZAPOMNE ;-)))) 23.09.02, 15:35
        kaprikorn napisał:

        > Szkoda, że nie ma na zapominanie jakiegoś leku. Znaczy się jest jeden - czas.
        >

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka