Dodaj do ulubionych

riese44 :-)

15.10.05, 15:03
Jak dzis samopoczućie?:-)Pytam bez uszczypliwości:-)
Obserwuj wątek
    • misia514 Re: riese44 :-) 15.10.05, 15:04
      Ja sie dziś czuje tak sobie...
    • v.i.o.l.a Re: riese44 :-) 15.10.05, 15:06
      Misia a Ty od kiedy Riese jesteś?
      • misia514 Re: riese44 :-) 15.10.05, 15:09
        nie wiem co ci odpowiedzieć , bo jestem tu nowa...
        • v.i.o.l.a Re: riese44 :-) 15.10.05, 15:12
          W takim razie witaj.Ja tu tez zreszta od niedawna i jeszcze czasem uda mi sie
          kogos pomylić hi hi hi ...tak jak wczoraj z ta prostatąhihi hihihihihi....
          • misia514 Re: riese44 :-) 15.10.05, 15:16
            A co to jest w ogóle to riese44 ?? Jesli mozna zapytać .
      • misia514 Re: riese44 :-) 15.10.05, 15:17
        NIe wiem czy to tego pasuje
        • v.i.o.l.a Re: riese44 :-) 15.10.05, 15:18
          Riese44 to tylko Michał ale go tu chyba nie ma teraz.
          • misia514 Re: riese44 :-) 15.10.05, 15:21
            A co to za Michał?
            • v.i.o.l.a Re: riese44 :-) 15.10.05, 15:24
              Jak przyjdzie to się go zapytaj co on za jeden mnie nie wypada mówić o
              nieobecnych.
    • nezja Re: riese44 :-) 15.10.05, 15:07
      A ja sie czuje dzis wysmienicie , dlatego bardzo chce "przytulic: Michałka
      naszego:-))))))))...moze przejdzie troche na niego mojego samopoczucia;-D
      • riese44 Re: riese44 :-) 15.10.05, 16:47
        Czesc nezja:) Dobrze. Mam dzis swietny humor!!!:)))))))))))))
    • riese44 Re: riese44 :-) 15.10.05, 16:54
      To ja sie tu pojawiam... pisze o moim radosnym nastroju, przedstawiam to roznymi
      dostepnymi znakami... a tu co ani jednej jednoski plci przeciwnej! No
      skandaliczne to jest! Musze popracowac nad zgraniem w czasie...;))
      • v.i.o.l.a Re: riese44 :-) 15.10.05, 16:56
        Ja jestem na chwilkę.Witaj Riese.
        • riese44 Re: riese44 :-) 15.10.05, 17:00
          Viola, na chwile? Oj to nawet wody nie napuszcze a Ciebie juz nie bedzie...:(
          • v.i.o.l.a Re: riese44 :-) 15.10.05, 17:02
            No niestety nie zdażysz.
            • riese44 Re: riese44 :-) 15.10.05, 17:04
              Zawsze tak naobiecujesz, a jak sie biore do "pracy" to mowisz: Za pozno! :(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka