nezja 15.10.05, 15:03 Jak dzis samopoczućie?:-)Pytam bez uszczypliwości:-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
misia514 Re: riese44 :-) 15.10.05, 15:09 nie wiem co ci odpowiedzieć , bo jestem tu nowa... Odpowiedz Link Zgłoś
v.i.o.l.a Re: riese44 :-) 15.10.05, 15:12 W takim razie witaj.Ja tu tez zreszta od niedawna i jeszcze czasem uda mi sie kogos pomylić hi hi hi ...tak jak wczoraj z ta prostatąhihi hihihihihi.... Odpowiedz Link Zgłoś
misia514 Re: riese44 :-) 15.10.05, 15:16 A co to jest w ogóle to riese44 ?? Jesli mozna zapytać . Odpowiedz Link Zgłoś
v.i.o.l.a Re: riese44 :-) 15.10.05, 15:18 Riese44 to tylko Michał ale go tu chyba nie ma teraz. Odpowiedz Link Zgłoś
v.i.o.l.a Re: riese44 :-) 15.10.05, 15:24 Jak przyjdzie to się go zapytaj co on za jeden mnie nie wypada mówić o nieobecnych. Odpowiedz Link Zgłoś
nezja Re: riese44 :-) 15.10.05, 15:07 A ja sie czuje dzis wysmienicie , dlatego bardzo chce "przytulic: Michałka naszego:-))))))))...moze przejdzie troche na niego mojego samopoczucia;-D Odpowiedz Link Zgłoś
riese44 Re: riese44 :-) 15.10.05, 16:47 Czesc nezja:) Dobrze. Mam dzis swietny humor!!!:))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
riese44 Re: riese44 :-) 15.10.05, 16:54 To ja sie tu pojawiam... pisze o moim radosnym nastroju, przedstawiam to roznymi dostepnymi znakami... a tu co ani jednej jednoski plci przeciwnej! No skandaliczne to jest! Musze popracowac nad zgraniem w czasie...;)) Odpowiedz Link Zgłoś
riese44 Re: riese44 :-) 15.10.05, 17:00 Viola, na chwile? Oj to nawet wody nie napuszcze a Ciebie juz nie bedzie...:( Odpowiedz Link Zgłoś
riese44 Re: riese44 :-) 15.10.05, 17:04 Zawsze tak naobiecujesz, a jak sie biore do "pracy" to mowisz: Za pozno! :( Odpowiedz Link Zgłoś