hedonista.oswiecony 11.11.05, 16:20 ja: Vinylshakerz - one night in bangkok Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bylam_jestem Re: jakiej fajnej muzyki teraz słuchacie? 11.11.05, 16:22 DJ Tiesto :-) polecam... Odpowiedz Link Zgłoś
neita33 Re: jakiej fajnej muzyki teraz słuchacie? 11.11.05, 16:24 W tej chwili Queens Of The Stone Age - "Mosquito Song" Odpowiedz Link Zgłoś
kszyrztow Mudvayne 11.11.05, 17:14 Forget To Remember - w tej konkretnie chwili :) Odpowiedz Link Zgłoś
kszyrztow O, a teraz Lamb Of God 11.11.05, 17:17 Faded Line. Hehe, ciekawe czy ktoś to zna... Bo z tego co widzę, większość słucha aktualnie MTV i VIVA, Bleee ;) Odpowiedz Link Zgłoś
hedonista.oswiecony klasyka teraz :) 11.11.05, 17:19 kszyrztow napisał: > Faded Line. Hehe, ciekawe czy ktoś to zna... Bo z tego co widzę, większość > słucha aktualnie MTV i VIVA, Bleee ;) David Krakauer - alt klezmer rozbujany, roztańczony, falujący, zespolony z rytmem i podążający za uroczymi solówkami saksofonu... czy jak się to dętę nazywa ;) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: jakiej fajnej muzyki teraz słuchacie? 11.11.05, 16:36 ja się bardzo przyjaźnię z Shaggym;) do tego Sean Paul i w ogóle różne różnistości;) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: Alcazar - physical 11.11.05, 16:55 Pussycat dolls - Don't you wish your girfrient hot like me? Sugarbabes - Push the button Mattafix - Big city light Uniting nations - Ai no corrida Jerry Ropero - Coracao;))))))))) plus trochę popu;) Odpowiedz Link Zgłoś
hedonista.oswiecony bardzo dobry wybór, a oto moje top5 tanecznych 11.11.05, 16:59 Malice - in between days Jamesy P. - Nookie Groovejet - Spiller Chingy - right thurr Faithless - we come one!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: bardzo dobry wybór, a oto moje top5 tanecznyc 11.11.05, 17:07 ściagam sobie conieco;) HO, Ty jutro na imprezę idziesz z forumowiczami od ju.bi :P tam powyginasz ciało;)) Odpowiedz Link Zgłoś
hedonista.oswiecony Re: bardzo dobry wybór, a oto moje top5 tanecznyc 11.11.05, 17:10 menk.a napisała: > ściagam sobie conieco;) > > HO, Ty jutro na imprezę idziesz z forumowiczami od ju.bi :P tam powyginasz > ciało;)) wyginał będę ciało śmiało ;)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: bardzo dobry wybór, a oto moje top5 tanecznyc 11.11.05, 17:13 dla ciebie to mało, mało;))))) Odpowiedz Link Zgłoś
hedonista.oswiecony Re: bardzo dobry wybór, a oto moje top5 tanecznyc 11.11.05, 17:16 menk.a napisała: > dla ciebie to mało, mało;))))) dopóki tylko tchu będzie starczało ;) Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: jakiej fajnej muzyki teraz słuchacie? 11.11.05, 17:18 boze, ja nawet nie wiem co wy wypisaliscie, co to k... za muzyka? he he he w Antyradio leci fajy kawalek Piotra Bukartyka "co tutaj k... robie" Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: jakiej fajnej muzyki teraz słuchacie? 11.11.05, 17:19 antyradio nie splamiłoby swoich fal taką muzyka;):D:D: Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: jakiej fajnej muzyki teraz słuchacie? 11.11.05, 17:20 tez tak sadze he he he Odpowiedz Link Zgłoś
hedonista.oswiecony wartości artystyczne, a dobra zabawa ;) 11.11.05, 17:21 menk.a napisała: > antyradio nie splamiłoby swoich fal taką muzyka;):D:D: bo w radości zabawy nie ma miejsca na ocenę artystyczną, chodzi o to, że jest urocze i śliczne, nawet jeśli kiczowate jest, a kto zna i lubi Ding dong song - niejakiego Gunthera :) to dopiero perełka Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: wartości artystyczne, a dobra zabawa ;) 11.11.05, 17:22 on z samanthą fox ponagrywał sobie Touch me;))) Odpowiedz Link Zgłoś
hedonista.oswiecony Re: wartości artystyczne, a dobra zabawa ;) 11.11.05, 17:23 menk.a napisała: > on z samanthą fox ponagrywał sobie Touch me;))) jest gościu wyluzowany na maksa :), albo niejaki Scooter, też bywa zabawny na maksa :) Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: wartości artystyczne, a dobra zabawa ;) 11.11.05, 17:24 scooter.... zwymiotowalem wlasnie he he he Odpowiedz Link Zgłoś
hedonista.oswiecony Re: wartości artystyczne, a dobra zabawa ;) 11.11.05, 17:25 irish76 napisał: > scooter.... > zwymiotowalem wlasnie he he he tacy jak scooter też by sobie zrobili polewkę z wymiotowania, hie hie Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: wartości artystyczne, a dobra zabawa ;) 11.11.05, 17:31 nie bede rznal kogos co tylko wysublimowanej muzyki slucha ale scooter dla mnie to cos ala tanie wino... dobre n imprezy w remizach jak sie najebiesz alpagami he he he Odpowiedz Link Zgłoś
hedonista.oswiecony Re: wartości artystyczne, a dobra zabawa ;) 11.11.05, 17:33 irish76 napisał: > nie bede rznal kogos co tylko wysublimowanej muzyki slucha ale scooter dla mnie > > to cos ala tanie wino... dobre n imprezy w remizach jak sie najebiesz alpagami > he he he i takie klimaty są piękne jak najebka na polu namiotowym w bieszczadach z tubylcami ;) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: wartości artystyczne, a dobra zabawa ;) 11.11.05, 17:34 a ja się dawno w żadnej remizie nie bawiłam:-/ trzeba to nadrobić:D Odpowiedz Link Zgłoś
moozio Re: wartości artystyczne, a dobra zabawa ;) 11.11.05, 17:35 kiedyś człowiek się cieszył, że nazbierał na to tanie wino i się z kolegami pochleje a teraz gardzi... ehh ten 21. wiek Odpowiedz Link Zgłoś
hedonista.oswiecony Re: wartości artystyczne, a dobra zabawa ;) 11.11.05, 17:37 moozio napisał: > kiedyś człowiek się cieszył, że nazbierał na to tanie wino i się z kolegami > pochleje a teraz gardzi... ehh ten 21. wiek jak trafisz na bambosze i Polsat to się tylko zarżnąć można, "dobre jest tylko to co słyszałem jak byłem młody, bo mi teraz więcej nazw do głowy nie wejdzie" ;), to już altzheimer? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
moozio Re: wartości artystyczne, a dobra zabawa ;) 11.11.05, 17:39 u mnie też ze zdrowiem nie najlepiej, parkinson :) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: wartości artystyczne, a dobra zabawa ;) 11.11.05, 17:30 Piosenki fajne, ale na gunthera patzrreć nie mogę scooter... ten facet nieźle się konserwuje, też wolę słuchać;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
hedonista.oswiecony Re: wartości artystyczne, a dobra zabawa ;) 11.11.05, 17:34 menk.a napisała: > Piosenki fajne, ale na gunthera patzrreć nie mogę > scooter... ten facet nieźle się konserwuje, też wolę słuchać;)))) to są goście od jednorazowego, sezonowego odpału, za pół roku nie zniesiemy tego kiczu,ale póki co możemy się wyluzować jak kiedyś przy kaczuchach ;) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: wartości artystyczne, a dobra zabawa ;) 11.11.05, 17:38 o przepraszam, scooter to już ładnych pare lat szaleje, jeszcze w liceum byłam chyba w liceum jeszcze;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
hedonista.oswiecony Re: wartości artystyczne, a dobra zabawa ;) 11.11.05, 17:42 menk.a napisała: > o przepraszam, scooter to już ładnych pare lat szaleje, jeszcze w liceum byłam > chyba w liceum jeszcze;)))) no to nie wszystko wiem zatem :) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: wartości artystyczne, a dobra zabawa ;) 11.11.05, 17:52 kiedyś czytywałam mlodzieżowe popcorny i bravo;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
hedonista.oswiecony Re: wartości artystyczne, a dobra zabawa ;) 11.11.05, 17:53 menk.a napisała: > kiedyś czytywałam mlodzieżowe popcorny i bravo;)))) a to ja się załapałem tylko na jeden egzemplarz, już trochę powycinany, ale było to jeszcze w latach 70. a do dziś nie znam Niemickiego... polskie to już trochę z mało młody jestem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: wartości artystyczne, a dobra zabawa ;) 11.11.05, 18:04 a ile plotek, ajkie podpisy pod zdjęciami, a ja wierzyłam we wszystko co napisali potem zmieniłam pisemka na coś 'dla dorosłych' lata prenumerowano u mnie w domu Claudię, do tej pory dziesiątki tego leży w pudlach:D:D:D Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: jakiej fajnej muzyki teraz słuchacie? 11.11.05, 17:19 a ostatnio jestem wciaz pod wrazeniem ostaniego Jvc Jazz Festival. Włodek Pawlik dal ognia Odpowiedz Link Zgłoś
hedonista.oswiecony Re: jakiej fajnej muzyki teraz słuchacie? 11.11.05, 17:24 irish76 napisał: > a ostatnio jestem wciaz pod wrazeniem ostaniego Jvc Jazz Festival. Włodek > Pawlik dal ognia Cieszę się, że coś zajebistego słyszałeś, a znasz Sex Mob? Grali na Warsaw Summer Jazz Days, ? Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: jakiej fajnej muzyki teraz słuchacie? 11.11.05, 17:30 nieee, nie slyszalem ich. a jaki jazz graja? Odpowiedz Link Zgłoś
hedonista.oswiecony Re: jakiej fajnej muzyki teraz słuchacie? 11.11.05, 17:33 irish76 napisał: > nieee, nie slyszalem ich. a jaki jazz graja? oni są z NY, ale wizualnie taki styl duński mi przypominali, polecieli z żywiołową muzyką, pełną radości grania, plagiatowania, bawienia się dźwiękami oczywiście przy świetnym warsztacie. Rozbawlili mnie wtedy do największego w życiu bólu od oklasków. Polecam ich album Solid Sender, to sprzed paru lat i szkoda, że nie odda atmosfery tamtego koncertu, oniemiałem wtedy z wrażenia bo to naprawdę rzadki przykład radości w jazzie... jazz jest świetny, ale za mało w nim lekkiej muzyki, nie mylić z kotletami i standardami ;) Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: jakiej fajnej muzyki teraz słuchacie? 11.11.05, 17:36 nooo Tymanski fajnie gra ze swoja kapela, tez sie bawia i ma to energie Odpowiedz Link Zgłoś
hedonista.oswiecony Re: jakiej fajnej muzyki teraz słuchacie? 11.11.05, 17:41 irish76 napisał: > nooo Tymanski fajnie gra ze swoja kapela, tez sie bawia i ma to energie słusznie, Tymon potrafi... ale i tak ilu jest takich jak on? Mało, bardzo. Kiedyś Tymon w Romie, na zamkniętej imprezie jednego z dużych tygodników zagrał jakiś prosty numer, a potem powiedział do mikrofonu, że oni nie są zespołem festiwalowym i nie grają 5-minutowych piosenek. A towarzystwo było w dużej mierze prezesowsko-ministerialne... I Tymon zagrał ponad 20 minut chyba Light my fire The Doors. Poleciał w taką psychodelię, że szok, aż garnitury wiały, a wcześniej wyśpiewał "telekomunikacja ch..e" ;) to było wielce radosne i miłe mi wydarzenie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
hedonista.oswiecony Re: jakiej fajnej muzyki teraz słuchacie? 11.11.05, 17:47 irish76 napisał: > masz gg? 2391521 Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: jakiej fajnej muzyki teraz słuchacie? 11.11.05, 17:24 ups cisza, nic nie wiem:))) Odpowiedz Link Zgłoś
kszyrztow Strapping Young Lad 11.11.05, 17:30 Love? - o tym też napewno nie macie pojęcia :P MTV i VIVA, dżizass.. :) Odpowiedz Link Zgłoś
kszyrztow Re: Strapping Young Lad 11.11.05, 17:38 fiem fiem... :] Ale to muza nie dla Ciebie - trust me ;) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: Strapping Young Lad 11.11.05, 17:49 wreszcie ktoś, kto wie co dla mnie dobre:D albo niewlaściwe:D Odpowiedz Link Zgłoś
kszyrztow Re: Strapping Young Lad 11.11.05, 17:58 gdybyś jeszcze - kiedykolwiek - miała podobne wątpliwości, lub potrzebowała rady, pisz smiało :PP Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Re: jakiej fajnej muzyki teraz słuchacie? 11.11.05, 17:47 Jimmy Eat World. Odpowiedz Link Zgłoś
hedonista.oswiecony a teraz mistrzostwo tańca i luzu... 11.11.05, 17:52 sun is shining - marley vs. funkstar de luxe :) Odpowiedz Link Zgłoś
spin_spin_sugar Re: jakiej fajnej muzyki teraz słuchacie? 12.11.05, 12:09 radia internetowego ;))) digitally imported;) (muza trance-techno-dance) hehe na okrągło coś dla fanów tego gatunku!:D Yee! PZDR Odpowiedz Link Zgłoś
krzys23-1986 Re: jakiej fajnej muzyki teraz słuchacie? 12.11.05, 12:14 Transplants-Not Today a zaraz Pennywise-Yell Out :D i napewno sobie jesio Greendaya puszcze...a ostatnio bardzo często słucham Twista feat.Faith Evans- Hope :))) Odpowiedz Link Zgłoś