Dodaj do ulubionych

Zaraz sobie idę..

25.11.05, 15:44
...a Wam życzę miłego:
- czytania (Chiara)
- imprezowania (Singelka)
- cysiania :)))) (Kruger)
- i reszcie też miłego niezależnie od zajęć lub ich braku

DO PONIEDZIAŁKU!!!
Obserwuj wątek
    • chiara76 Re: Zaraz sobie idę.. 25.11.05, 15:45
      a ja Ci życzę po prostu super wypoczynku;) Baw się dobrze. Pozdrowienia dla
      królisia.
      • chloe30 Re: Zaraz sobie idę.. 25.11.05, 15:51
        Leoś macha łapką :))
        • annb Re: Zaraz sobie idę.. 25.11.05, 16:12
          trzymaj sie
          kramy na rynku rozkładają ale jeszcze nic nie sprzedają

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka