chloe30 25.11.05, 15:44 ...a Wam życzę miłego: - czytania (Chiara) - imprezowania (Singelka) - cysiania :)))) (Kruger) - i reszcie też miłego niezależnie od zajęć lub ich braku DO PONIEDZIAŁKU!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
chiara76 Re: Zaraz sobie idę.. 25.11.05, 15:45 a ja Ci życzę po prostu super wypoczynku;) Baw się dobrze. Pozdrowienia dla królisia. Odpowiedz Link Zgłoś
annb Re: Zaraz sobie idę.. 25.11.05, 16:12 trzymaj sie kramy na rynku rozkładają ale jeszcze nic nie sprzedają Odpowiedz Link Zgłoś