gatta13 01.12.05, 19:42 Taką też mam w zapasie na zimowe wieczory. :) Pychotka. Trochę kojarzy mi się z gumą balonową z Bolkiem i Lolkiem, ktoś pamięta taką gumą? gatta_herbatta Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wedrowiec2 Re: Orange and cinnamon 01.12.05, 21:10 Pamiętam:) Nigdy jej nie żułam. Nie, raz żułam, do teraz pamietam oblepione zęby:( Smak zapomniałam. Może herbata odświezy mi pamięć. Muszę jednak ją najpierw kupić;) Odpowiedz Link Zgłoś
gatta13 Re: Orange and cinnamon 01.12.05, 21:53 O, ja nie pamiętam, żeby oblepiała zęby. No, ale byłam wtedy zapewne szczerbatą kilkulatką. :) A herbatkę polecam Twiningsa, teraz jej akurat na allegro nie ma, a w sklepach chwilowo przestałam się zaopatrywać, może gdzieś jest. Odpowiedz Link Zgłoś