Dodaj do ulubionych

Orange and cinnamon

01.12.05, 19:42
Taką też mam w zapasie na zimowe wieczory. :) Pychotka. Trochę kojarzy mi się z gumą balonową z Bolkiem i Lolkiem, ktoś pamięta taką gumą?

gatta_herbatta
Obserwuj wątek
    • wedrowiec2 Re: Orange and cinnamon 01.12.05, 21:10
      Pamiętam:)
      Nigdy jej nie żułam. Nie, raz żułam, do teraz pamietam oblepione zęby:(
      Smak zapomniałam. Może herbata odświezy mi pamięć. Muszę jednak ją najpierw
      kupić;)
      • gatta13 Re: Orange and cinnamon 01.12.05, 21:53
        O, ja nie pamiętam, żeby oblepiała zęby. No, ale byłam wtedy zapewne szczerbatą kilkulatką. :)
        A herbatkę polecam Twiningsa, teraz jej akurat na allegro nie ma, a w sklepach chwilowo przestałam się zaopatrywać, może gdzieś jest.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka