niqaab 31.01.06, 10:41 Znacie jakieś ciekawe herbaciano - kawowe przepisy? Jeśli tak i moglibyście się podzielić, będę wdzięczna. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
villamos Re: Pytanie i prośba o pomoc 31.01.06, 10:49 Poszukam w weekend. Choć znasz Ty moje pryncypia ;) Odpowiedz Link Zgłoś
niqaab Re: Pytanie i prośba o pomoc 31.01.06, 11:03 No wiesz, doobra smoła nie jest zła, więc też mile widziana. Odpowiedz Link Zgłoś
dag74 Re: Pytanie i prośba o pomoc 31.01.06, 11:08 ja mam dobry przepisik na kawę -cholernie mocną ,ale do tego taki specjalny tygielek jest potrzebny:) Odpowiedz Link Zgłoś
niqaab Re: Pytanie i prośba o pomoc 31.01.06, 11:10 Też może być, nie ma problemu. Odpowiedz Link Zgłoś
kusiciel_dusz Re: Pytanie i prośba o pomoc 31.01.06, 11:35 To nie herbata ani kawa ale tez dobre:) www.gotowanie.wkl.pl/przepis12475.html Odpowiedz Link Zgłoś
niqaab Re: Pytanie i prośba o pomoc 31.01.06, 11:41 Dzięki kusiciel,ale wszelki alkohol póki co odpada;( Odpowiedz Link Zgłoś
daisy7733 Re: Pytanie i prośba o pomoc 16.02.06, 12:13 wpadłam przypadkiem na cosik takiego www.krups.com.pl/html/1kawowe_przepisy.htm i skojarzyłam że czegoś takiego Niqaab szukała Odpowiedz Link Zgłoś