Dodaj do ulubionych

Pytanie i prośba o pomoc

31.01.06, 10:41
Znacie jakieś ciekawe herbaciano - kawowe przepisy? Jeśli tak i moglibyście
się podzielić, będę wdzięczna.
Obserwuj wątek
    • villamos Re: Pytanie i prośba o pomoc 31.01.06, 10:49
      Poszukam w weekend. Choć znasz Ty moje pryncypia ;)
      • niqaab Re: Pytanie i prośba o pomoc 31.01.06, 11:03
        No wiesz, doobra smoła nie jest zła, więc też mile widziana.
        • dag74 Re: Pytanie i prośba o pomoc 31.01.06, 11:08
          ja mam dobry przepisik na kawę -cholernie mocną ,ale do tego taki specjalny
          tygielek jest potrzebny:)
          • niqaab Re: Pytanie i prośba o pomoc 31.01.06, 11:10
            Też może być, nie ma problemu.
    • kusiciel_dusz Re: Pytanie i prośba o pomoc 31.01.06, 11:35
      To nie herbata ani kawa ale tez dobre:)
      www.gotowanie.wkl.pl/przepis12475.html
      • niqaab Re: Pytanie i prośba o pomoc 31.01.06, 11:41
        Dzięki kusiciel,ale wszelki alkohol póki co odpada;(
    • daisy7733 Re: Pytanie i prośba o pomoc 16.02.06, 12:13
      wpadłam przypadkiem na cosik takiego
      www.krups.com.pl/html/1kawowe_przepisy.htm
      i skojarzyłam że czegoś takiego Niqaab szukała
      • niqaab Dzięku bardzo:) 16.02.06, 12:42
        Na pewno wykorzystam:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka