tygrysek_
19.11.02, 10:44
jesteś kobito!!!?? żyjesz???? ja już kurwa jego mać ledwo zipie!!!!!
niech to chuj jasny pierdolony do kwadratu strzeli!!!!!! do dupy z tym
wszystkim i tymi popierdolonymi kurwa inwestorami!!!!! niech im kurwa dzieci
powykręca!!! niech im żony pozdychają!!!!! chuj z nimi wszystkimi!!!!!!!!
ameno.
tygrysek...
PS..a co u Ciebie????:))