sonrie
03.04.06, 05:12
Kos powrócił... Już trzecią noc niemal nie śpię (!!), bo się wydziera już od 3.00 w nocy: bardzo głośno, bez przerwy!!! Trzy lata mieszkam przy parku... Nawet go trochę lubię, ale w tym roku zaczął się wydzierać dość późno, więc się nie zdążyłam przyzwyczaić, a okna nie zamknę, bo to nic nie daje - nawet przez zamknięte okno (bardzo szczelne) go słychać!! Buuu....