25.01.09, 11:00
Dzis mam wene forumowa.
Zabijam stresa.
Jutro wsiadam do samolotu i lece.
I od tego juz od kilku dni miekna mi kolana.

W razie czego, to....no, bywalam tu:)
Obserwuj wątek
    • razzmatazzy Re: No dobra. 25.01.09, 11:02
      A daleko lecisz?
      Nie stresuj się, pomyśl ile samolotów dziennie bezpiecznie startuje i ląduje na
      choćby jednym dużym lotnisku.
      • kasha101 Re: No dobra. 25.01.09, 11:06
        Blisko lece. Do Polski:)

Mysle o tym od kliku dni, powtarzam jak mantre, ale nie dziala:(
        • razzmatazzy Re: No dobra. 25.01.09, 11:11
          Aaa, to Ty z odległych krain klikasz ;)

Na Heathrow ląduje samolot chyba co 30 sekund, tak przez cały dzień. A wiesz ile
          samolotów Ci nad głową codziennie przelatuje? ;)
    • gapuchna Re: No dobra. 25.01.09, 11:15
      Samolot to jak taki większy autobus :) Zamknij okienko, żeby chmur nie widzieć i
      już... :)))) Będzie dobrze!
      • razzmatazzy Re: No dobra. 25.01.09, 11:16
        :))) Wyobraziłam sobie właśnie takie starego latającego 'ogórka' :D
        • gapuchna Re: No dobra. 25.01.09, 11:17
          hehehhe, z silnikiem w takiej wielkiej skrzyni w środku? Chciałabym kiedyś
          zobaczyć taki autobus :))))
          • razzmatazzy Re: No dobra. 25.01.09, 11:38
            Byle nie nad swoją głową ;)
      • kasha101 Re: No dobra. 25.01.09, 11:18
        Czesc Gapuchna!

Moze ja tak mam dlatego, ze moj umysl nie ogarnia niektorych
        rzeczy:), jak na przyklad tego, ze taki duuuuzy autobus moze wznesc
        sie swobodnie w powietrze...
        • puszysta_gimnazjalistka Re: No dobra. 25.01.09, 11:26
          Grunt to nie przejmować się, że tak strasznie skrzypi, trzeszczy i trzęsie
          podczas startu :)
          Dobrym rozwiązaniem jest też usiąść koło kogoś kto będzie zanudzał Cię
          opowieściami przez cały lot, przestajesz wtedy myśleć o strachu.
        • gapuchna Re: No dobra. 25.01.09, 12:05
          Kasha :)))
          Ja ci powiem: ty się nie zastanawiaj, czemu tak się dzieje, tylko ze tak się
          dzieje i już :))) zauważyłam, ze im mniej myślimy i im bardziej bierzemy życie
          tak z rozpędu, tym łatwiej. Będzie dobrze!

Odmelduj się na forum po lądowaniu :)))) KONIECZNIE!
          • liisa.valo Re: No dobra. 26.01.09, 01:24
            Po co? Przecie jeśli samolot lecący do Polski się roztrzaska, powiedzą o tym w
            wieczornym wydaniu Wiadomości :)

PS No, żartuję. Też się boję latać samolotami.
    • niski.oktan Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 25.01.09, 12:00
      Do czego to panie dojszło?!

Zima be, latać też nie.

W dupach sie od tej wolności poprzewracało!!!
      • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 25.01.09, 12:06
        Oktan, jak ty potrafisz lać balsam na zalęknione serduszko ......
        • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 25.01.09, 12:14
          Co, balsam? Ja i balsam??? =O
          A co ja niby, Vidal Sasoon jestem czy jak?! :D

To była diagnoza socjologiczna.
          Przenikliwa i bezkompromisowa.

No dobra, ostatecznie mogę wytłumaczyć jak lata samolot.
          Ale to już będzie nieprzekraczalna granica kompromisu.
          • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 25.01.09, 12:25
            Heheheh, ty i kompromis! Nie ma to jak rozbawienie u progu rozpoczynającego się
            dnia :)))
            • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 25.01.09, 12:27
              Do zachodu Słońca trzy i pół godziny. :)
              • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 25.01.09, 12:28
                Co ja zrobię, ze mi się dzień z nocą poplątał? Zyję do nadrana:) - to i wstaję o
                południu :)))
                • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 25.01.09, 12:36
                  Jeden z maliną, drugi z cytryną, uważa szanowny klyjent. :)
                  Ja tam się zaprawiam od rana. Przynajmniej teraz.
                  • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 25.01.09, 12:39
                    Z pożytkiem?
                    • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 25.01.09, 12:43
                      Tak. Dobrze jest zaczynać jeszcze przed śniadaniem. :)
                      • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 25.01.09, 13:10
                        Tylko wcześniej zaserwuj sobie jakąś słoninkę - byleby nie pusty żołądek :)

Widzisz, jak ja się przejmuję. Bierz wzór Oktanie Niski:)))
                        • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 25.01.09, 13:22
                          Właśnie odwrotnie - z obciążonym trzeba dwie godziny siedzieć na dupie i czekać. :(

Wzór? Z ciebie?! =O
                          Weśbo mam zajady! :D

Ale w jakiej sprawie ten wzór, zasadniczo?
                          • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 25.01.09, 14:27
                            niski.oktan napisał:

> Właśnie odwrotnie - z obciążonym trzeba dwie godziny siedzieć na dupie i
                            czekać = a to mamy inne szkoły spożywania:D
                            > . :(
                            >
                            > Wzór? Z ciebie?! =O = no oczywiście, a z kogo? Jam piekna, mąndra i bogata. To
                            jak nie brać wzora?

> Weśbo mam zajady! :D = a gdzie? Publicznie czy intymnie?
                            >
                            > Ale w jakiej sprawie ten wzór, zasadniczo? = w każdej Kiciuś, w każdej!!!!
                            • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 25.01.09, 14:56
                              gapuchna napisała:

> a to mamy inne szkoły spożywania:D
                              A kto tu mówi o spożywaniu? =O
                              Ja mówiłem o zaprawie.

> Jam piekna, mąndra i bogata.
                              Wielkie mecyje. Ja też. :cool:
                              Zaimponuj mi czymś.

> a gdzie? Publicznie czy intymnie?
                              Tu, gdzie mógłby im zaszkodzić śmiech.
                              Ja śmieję się częścią publiczną. A czym ty, nie wiem. :D

> Ale w jakiej sprawie ten wzór, zasadniczo? = w każdej Kiciuś, w każdej!!!
                              Dobrze, Żabeczko. :*
                              Stać mnie na koncyliacyjną postawę.
                              Przynajmniej dopóki dzieli nas 500 kilometrów. :D
                              • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 26.01.09, 01:17
                                Skąd wiesz, ze dzieli nas 500 km?

A i wierzę, z jednak śmiejesz się częścią publiczna, tylko nie wiem, co to dla
                                ciebie znaczy :)))))
                                • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 26.01.09, 01:25
                                  gapuchna napisała:
                                  > Skąd wiesz, ze dzieli nas 500 km?
                                  Eee, ze szkoły?...

> A i wierzę, z jednak śmiejesz się częścią publiczna, tylko nie wiem, co to dla
                                  ciebie znaczy :)))))
                                  Żadnych ekstrawagancji. :D
                                  • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 26.01.09, 01:53
                                    To gdzie ty mieszkasz? Na środku bałtyku????
                                    • thank_you Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 26.01.09, 02:02
                                      W Bieszczadach :D
                                      • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 26.01.09, 02:09
                                        A to może byc 500 km :) Ale że on tak na węch to stwierdził, no no......
                                        • thank_you Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 26.01.09, 02:10
                                          Od Ciebie to jedynie Bieszczady mi pasowały. Oczywiście w obrębie naszego kraju ;-)
                                          • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 26.01.09, 02:16
                                            Aaaaaa, ale patrz, chyba do wyrka poszybował? A ja dopiero co niedawno wróciłam
                                            i mam baaaardzo dobry nastrój. jeszcze nie wiem, w jakim kierunku może
                                            ewaluować, ale na razie jest ok :)
                                            • thank_you Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 26.01.09, 05:21
                                              :-) A ja napiłam się z kumplem winka, wygadaliśmy się za wszystkie czasy, on teraz śpi a ja myślę, co by tu spsocic :D
                                              • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 26.01.09, 09:56
                                                O widzisz - o tej porze, to jednak mnie zmogło. A ja wczoraj też sporo fajnych
                                                rzeczy próbowałam. A szampanem jako początkiem, ale dziś humor się ulotnił.
                                    • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 26.01.09, 20:09
                                      gapuchna napisała:
                                      > To gdzie ty mieszkasz? Na środku bałtyku????

A po co aż na środku? =O
                                      • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 00:03
                                        A, znaczy przy brzegu :) Ok. Na wydmach?
                                        • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 00:17
                                          Niezupełnie na wydmach.
                                          Przycupnięty pod klifem. :)
                                          • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 01:00
                                            Ten klif??? ten jeden jedyny?
                                            • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 01:11
                                              A bo to jednemu psu Burek? :/
                                              Ale drugiego klifu nie widać. Ten pierwszy zasłania.
                                              • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 18:39
                                                No to jakie 500 km????? Toć ty somsiad ukochany :))))
                                                • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 19:56
                                                  Do Ślunska 500 km. I to samolotem.
                                                  To Szefowo nie na Ślunsku urzęduje? =O
                                                  • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 19:58
                                                    Pewnie że nie. Ciut krzyżaczkam :))))
                                                  • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 20:05
                                                    Znaczy krzyżaczkiem?
                                                    To jakiś ścieg, czy azymut podajesz? =O
                                                  • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 20:08
                                                    Tam ścieg - prędzej już ściek podam. No jasne że drogowskaz:))))
                                                  • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 20:21
                                                    Nieźle się zaczyna.
                                                    Jak wiadomo, są cztery kierunki interkardynalne. W moim przypadku trzy z nich
                                                    nie prowadzą do wody.

Nie ma co, drogowskaz po byku. :D
                                                  • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 20:33
                                                    Odwróć się przodem do tyłu i będzie ok:)
                                                  • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 20:35
                                                    A czy ja narzekam?
                                                    Teraz też jest dobrze. :)
                                                  • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 21:10
                                                    A wyjaśnij - dlaczego jest ci teraz dobrze?
                                                  • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 21:11
                                                    Gdyż nie kręcę się w kółko.
                                                  • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 21:18
                                                    A to źle - patrząc na moją Niuńkę - całkiem dobry kierunek:)
                                                  • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 21:24
                                                    Przetestuj na własnej sobie i opowiedz. :D
                                                  • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 21:29
                                                    Nie mogę, nie mam zwisającej stabilizacji, jak niektórzy.
                                                  • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 21:32
                                                    Ejże, a nie skarżyłaś się tu na rozmiar miseczki? :D
                                                  • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 21:37
                                                    Wypraszam sobie! Jeszcze mnie nie dynda!!!!!!!!!
                                                  • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 22:05
                                                    Agresywność 1.

Ale swoją drogą, spanielek też piesek niczego sobie. :D
                                                  • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 23:06
                                                    Agresywność u kogo?

Jaki spanielek????

Chlopie- ty samymi zagadkami rzucasz. Pisz Waść po naszemu.
                                                  • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 23:26
                                                    Co, znów nie nadanża biedactwo? :/

Było tak:

Moje pierwsze zdanie (a mówiąc precyzyjnie - równoważnik) było do twojego pierwszego zdania (a mówiąc precyzyjnie - równoważnika).

A moje zdanie drugie zdanie było do ... no, no ...
                                                    Tak! Do twojego drugiego zdania. :)

Wyjaśnić coś jeszcze?:)
                                                  • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 23:51
                                                    No i musiałam się roześmiać.

Nie nie, dziękuje Mileńki, starczy objaśniania. Mam nadzieję, że i w innych
                                                    kwestach nadajesz równie obrazowo:)
                                                  • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 28.01.09, 00:46
                                                    Szkoda. że już nie.
                                                    Ale ta nadzieja to co niby? Masz jakieś plany, powinienem się bać? :/
                                                  • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 28.01.09, 13:06
                                                    Nadzieja - to w sumie nie wiem, bo są dwie opcje: dla głupich albo na zaś.
                                                    A co do bania - zawsze , wszędzie, o każdej porze dnia i nocy mężczyzna powinien
                                                    czuć strach i respekt przed kobietą! Wężykiem, wężykiem....
                                                  • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 28.01.09, 13:56
                                                    Ale to ty przecież miałaś nadzieję, nie ja.
                                                    To co mie filozujesz tutej, że nie wiesz? Natchnęli cię ci od żeber? :D

A bać się to ja umiem. I to dobrze.
                                                    Niełatwo mnie złapać. :cool:
                                                  • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 28.01.09, 16:11
                                                    niski.oktan napisał:

Natchnęli cię ci od żeber? :D = mówiłam, ze ja z Milka to chłonę :)))
                                                    >
                                                    > A bać się to ja umiem. I to dobrze.
                                                    > Niełatwo mnie złapać. :cool: = nie imputuj mi czegoś, czego gardło me nie
                                                    wymówiło. W takiej sytuacji to tylko buch na kolana i prosić o rękę!
                                                  • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 28.01.09, 17:00
                                                    > ja z Milka to chłonę :)))
                                                    A z kim, kiedy, i jak - nie moja sprawa.
                                                    Jestem człowiekiem epoki przedtabloidowej. W szczegóły życia intymnego nie wnikam.

> W takiej sytuacji to tylko buch na kolana i prosić o rękę!
                                                    Chyba naprawdę chcesz, żebym uciekł! :D
                                                  • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 28.01.09, 17:08
                                                    niski.oktan napisał:

> > ja z Milka to chłonę :)))
                                                    > A z kim, kiedy, i jak - nie moja sprawa.
                                                    > Jestem człowiekiem epoki przedtabloidowej. W szczegóły życia intymnego nie
                                                    wnikam.= no nie mów, że ty i zgorszenie? ja z Millusia chłonę inteligencję!
                                                    >
                                                    > > W takiej sytuacji to tylko buch na kolana i prosić o rękę!
                                                    > Chyba naprawdę chcesz, żebym uciekł! :D = ty widzisz, który to już jest post?
                                                    Może czas się zwinąć? A nie ma lepszego starszaka niż obietnica ślubu :))))))))
                                                  • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 28.01.09, 17:24
                                                    Nie zgorszenie. Niewścibstwo.

> ty widzisz, który to już jest post?
                                                    A to jest kindersztuba. Ale może już czas?
                                                  • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 28.01.09, 21:15
                                                    No to podejmij męską decyzję - w te albo we wte :)))
                                                  • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 28.01.09, 21:50
                                                    Nie mogę cię wyrzucić. Jestem gospodarzem tego ćwierćwątku.
                                                    Kindersztuba.
                                                  • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 28.01.09, 22:07
                                                    Fiu fiu... nie wiem, czy mam na kolana padać z wdzięczności, czy w odwrócić się
                                                    na pięcie? (i całus i policzek ozwały sie pospołu.....)
                                                  • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 28.01.09, 22:09
                                                    Jak ci wygodniej. :)
                                                  • gapuchna No sama nie wiem? 28.01.09, 22:11
                                                    A ty co chcesz?
                                                  • niski.oktan Re: No sama nie wiem? 28.01.09, 22:20
                                                    No comment.
                                                    Kindersztuba. :D
                                                  • gapuchna Re: No sama nie wiem? 28.01.09, 22:20
                                                    Świntuszysko:)))))
                                                  • niski.oktan Re: No sama nie wiem? 28.01.09, 22:32
                                                    Ale kobiety mnie lubią. :cool:
                                                  • gapuchna Re: No sama nie wiem? 28.01.09, 22:34
                                                    Oryginalna interpretacja. Przyznaję :)))))
                                                  • niski.oktan Re: No sama nie wiem? 28.01.09, 22:54
                                                    Ludzka pani. :D
                                                  • gapuchna Re: No sama nie wiem? 28.01.09, 22:56
                                                    No ba! - ma się ten dzień dobroci dla Zwierzaków :))))
                                                  • niski.oktan Re: No sama nie wiem? 28.01.09, 23:10
                                                    Raz do roku to i żmija nie kujnie. :D
                                                  • gapuchna Re: No sama nie wiem? 29.01.09, 00:08
                                                    Pas:)

Dobranoc ci Oktanie - najniższy z niskich:)))
                                                  • niski.oktan Re: No sama nie wiem? 29.01.09, 00:09
                                                    Dobra. :)
                                                  • gapuchna Re: No sama nie wiem? 29.01.09, 00:28
                                                    Czulej to nie mógłbyś?????? Palce by ci posłuszeństwa odmówiły? Klawiatura
                                                    napięcia by nie wytrzymała? monitor by eksplodował????
                                                  • niski.oktan Re: No sama nie wiem? 29.01.09, 00:32
                                                    Coda.
                                                    Zatoczywszy wielkie koło powróciłem do tytułu wątku. Zgodnie z cykliczną
                                                    koncepcją czasu. :)
                                          • thank_you Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 20:13
                                            Przepraszam, że się wtrącę :D Tydzień czasu w lipcu się klifowałam ;-)))
                                            • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 20:17
                                              :))))) - ja w sierpniu. śmy się rozminęły :)
                                              • thank_you Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 20:17
                                                Ooo, a gdzie mieszkałaś? :-)
                                                • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 21:10
                                                  Centralnie w Gdańsku :)
                                                  • thank_you Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 21:15
                                                    E, ja w Gdyni była ;-/
                                                  • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 21:19
                                                    Phi! też różnica..... 5 minut samochodem. A w Gdyni też byłam - Galerię
                                                    zwiedzałam hehhehhe
                                                  • thank_you Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 21:24
                                                    O pacz, a ja galerię wew Gdańsku zwiedzała :D
                                                  • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 21:30
                                                    Nie spieram się - Gdańsk, Gdynia, ważne, ze na suficie parkowałam :)))
                                                  • thank_you Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 21:36
                                                    Ej, ale ja nie mówię, że w Gdyni nie ma. Tylko że się tak zabawnie rozmijałyśmy,
                                                    nawet na zakupach ;-)
                                                  • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 21:38
                                                    Szkoda, prawda:)))
                                                  • thank_you Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 21:54
                                                    Ale ale :D Następnym razem poznam Cię po Niuńce :-D
                                                  • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 21:57
                                                    O żesz! No faktycznie :)))
                                            • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 20:18
                                              No było już rozmawiane.
                                              Ale to jakaś ściema, nie wiedziałaś nawet, gdzie ryba na plaży. :D
                                              • thank_you Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 20:23
                                                Bosz, ale mam krótką pamięc :D Ważne, że się z gapuchną minęłam. A raczej smutne :>

Nie na ryby tam pojechałam :D
                                                • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 20:26
                                                  Każdy jakiś jest.
                                                  Ty akurat mówisz, co wiesz, ale nie wiesz, co mówisz.

Ale nie peniaj, już przywykłszy. :D
                                                  • thank_you Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 20:28
                                                    Byzydura. :D

No, to lecę :-)
                                                  • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 20:31
                                                    Już?
                                                    A ja dopiero za tydzień. I dwa dni. :)
                                                  • thank_you Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 21:04
                                                    Już wylądowałam ;-)

Chwilowo dalszych lotów nie przewiduję. No, chyba że kogoś przekonam i złamię
                                                    dane sobie słowo ;-/
                                                  • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 21:10
                                                    A ja owszem, a ja tak. :cool:
                                                    To już postanowione.
                                                  • thank_you Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 21:14
                                                    Który kierunek? Ponownie narty? :-)
                                                  • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 21:21
                                                    Prorok jaki panie, cy co? =O
                                                  • thank_you Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 21:24
                                                    I ja bym pojechała. Plany były, ale się rozmyły ;-/ Przez kopytko :-)
                                                  • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 21:31
                                                    Co znowu? =O
                                                    To prócz ner cóś jeszcze rypie? :(
                                                  • thank_you Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 21:34
                                                    Przypałętało się kiedyś do mnie choróbsko i trzeba kontrolować nogę co jakiś
                                                    czas :-) Odezwało się przed Sylwestrem, była panika, ale teraz nie boli. Wizyta
                                                    u lekarza już zamówiona, więc trzeba iść, choć znając mnie najchętniej bym nie
                                                    poszła. Jak będzie ok to kupuję ochraniacze na nogi, czerwone spodnie lub kurtkę
                                                    i drżyjcie na stoku :D
                                                  • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 21:41
                                                    No dobra, nie chcesz mówić, to nie mów.

Ale stabilizator na kobiecej nodze jest extremely sexy. :)
                                                    Wiesz, miniówa, kozaczki, tipsiki i ... stabilizator.
                                                  • thank_you Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 21:53
                                                    Gdyby to stabilizator był...:-) Ja potrzebuję jakiegoś pancerza :D
                                                    Miałam to, co chodzi tyłem do przodu.

Miniówa w moim wydaniu to tunika, antygwałty emu plus krótkie paznokcie :D I co,
                                                    jestem sexy? :D
                                                  • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 22:18
                                                    Ważne, że już przestało chodzić to coś.

A z tą miniówą to ja poważnie - tylko oczywiście sportowa w kroju, butki
                                                    oczywiście też sportowe. I do tego stabilizator.
                                                    Miodio. :)

A tunika też OK, zasadniczo. Rzecz jasna, o ile nie Demis Roussos w niej
                                                    paraduje. :D
                                                    I nie wiem, co to emu.
                                                  • thank_you Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 22:46
                                                    Dokładnie :-)))))

Ja nie wierzę, że ty na forum cokolwiek i kiedykolwiek na poważnie :D

Emu:

https://www.zeberka.pl/img/a/70.jpg

A tunika taka o:

https://img.nokaut.pl/p/d3/f3/d3f32dd9ba876e72e32d5818c8b91964500x500.jpg
                                                  • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 23:19
                                                    Emo da radę. Dlaczego od razu antygwałty?
                                                    W pornolu byłyby bardzo na miejscu. :D Powiem więcej - nie tylko w niemieckim
                                                    pornolu. :D
                                                    Tylko skąd ta nazwa?

Tunika też spoko. Tylko ten nadruk taki jakiś ponury jakby.
                                                    Nie masz czegoś z bardziej optymistycznym wzorkiem? :D
                                                  • thank_you Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 23:29
                                                    Bo to takie ruskie walonki :-) Ale masz rację, nie wyglądają źle na nagiej
                                                    kobiecie ;D

Emu bo z Australii. To buty plażowe :D

Moje tuniki mają tylko i wyłącznie optymistyczne wzory, kolory i faktury. Ta nie
                                                    moja. A i tak najsensniejsza, bo reszta w guglach była strasznie tantetna ;-)

Podoba mi się:

pl.youtube.com/watch?v=lbR8k25ATMs
                                                  • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 23:41
                                                    Widzę, że nieźle se tam dogadzasz w tym lokalu mieszkalnym w tej Warsiawie. I na ogrzewaniu nawet na golasa możesz zaoszczędzić - na nogach emu, na głowie włosy. :D

I o ja gupi. Nosz pszeciesz jasne, że plażowe. :D
                                                    To wszystko przez to, że ja nieplażowy.

A tubę skomętuję później, jeśli pozwolisz. Jak obejrzę. :)
                                                  • thank_you Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 23:49
                                                    Lubię panować nad sytuacją ;D A biednych nie stać na przepłacanie ;-)

O ty gupi i wszyscy śnięci :D Toć na pierwszy "rzut okiem" widać, że to plażowe ;D

Pozwolę..jeszcze :D
                                                  • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 28.01.09, 00:43
                                                    Co prawda, to prawda - nie stać człowieka.
                                                    Wszystko przez te kapryśne automaty. No niewyróba, nie idzie wyrobić z rynty. :D

Kto widać, ten widać.
                                                    Wtedy, kiedy na plaży bywa naród, ja oglądam ją co najwyżej od strony wody. I to z takiej odległości, że na brzegu widać jedynie rój. :cool:
                                                  • thank_you Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 28.01.09, 00:51
                                                    Każde dziecko chce być rencistą lub emerytem :D

Wtedy kiedy na plaży jest rój to ja jestem w górach :D
                                                  • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 28.01.09, 01:02
                                                    To skąd wiesz, że masz plażowe obuwie?
                                                    A w tych górach to w japonkach, ma się rozumieć... :D
                                                  • thank_you Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 28.01.09, 01:06
                                                    Bo przeczytałam w Bravo Girl. <foch>

Nie-e. O takie: gusa.stores.yahoo.net/681069611.html
                                                  • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 28.01.09, 01:13
                                                    No, trochę dziwne masz zwyczaje - w takich jak te twoje "górskie" to ja nurkuję.
                                                    :D
                                                  • thank_you Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 28.01.09, 01:17
                                                    Szambonurek? ;-)))
                                                  • thank_you Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 28.01.09, 01:27
                                                    Cofam to.
                                                  • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 28.01.09, 17:02
                                                    Co cofasz? =O
                                                  • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 28.01.09, 01:28
                                                    Bywało.
                                                    Ale w prawdziwym syfie to w jeszcze cięższych.
                                                  • thank_you Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 28.01.09, 01:30
                                                    Moje są lekkie :-) Kiedyś wdepłam w jakąś rozgwiazdę czy cuś w morzu i bolaaaaaało.
                                                  • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 28.01.09, 01:40
                                                    Też trzeba było ją kujnąć! :D
                                                  • thank_you Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 28.01.09, 01:48
                                                    Czym? Tipsem? :D
                                                  • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 28.01.09, 01:58
                                                    A co tam miałaś pod ręką.
                                                    Niezła z ciebie żmijka, to pewnie i wtedy bezbronna nie byłaś. :D
                                                  • thank_you Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 28.01.09, 02:03
                                                    Wypraszam sobie. :D Ja żmija? Jak gryzę się w język to nie umieram :D
      • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 21:26
        Nie mówi się: się, tylko se.
        • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 22:08
          A to do kogo niby? I do czego?
          Bo chyba nikt nie wie. :/
          • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 22:09
            Tzn. chiba.
            Chiba nikt nie wie. :D
            • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 23:17
              Jak to do kogo? Do ciebie, mądralo!

Wiwat. Udało mi się stówkę ustrzelić:)
              Dumna jestem z własnych mozliwości.
              • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 27.01.09, 23:29
                To weź jeszcze może zacytuj to, co komentujesz, ba nie mam na stanie takiej
                długiej lenijki, żeby przyłożyć i zobaczyć.

Nie uczyli na przysposobieniu bibliotecznym, jak powinno się takie rzeczy pisać? :D
                • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 28.01.09, 13:08
                  Przysposobienia nie przechodziłam - już nie te czasy! hehehhhe Mnie od razu
                  przed kompem posadzono!
                  • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 28.01.09, 13:57
                    I widać efekty. :/
                    Z prostym cytatem sobie nie radzą młode kadry nauki polskiej. :D
                    • gapuchna Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 28.01.09, 20:52
                      A masz racje - wyjątkowo zgadzam się z tobą - oczywiście, za moim skromnym
                      wyjątkiem....
                      • niski.oktan Re: Co to sie z tym narodem porobiło qrvapanie??? 28.01.09, 21:15
                        Jedna jaskółka...
                        Tak w temacie zgody, jak i wyjątku. :(
    • niski.oktan Może jeszcze nie jest za późno... 26.01.09, 00:30
      ... i zdążysz zobaczyć przed podróżą...

youtube.com/watch?v=BieVgyrfglQ

Pomysł podsunęła mi koleżanka z forum. :D
      • etwas-geheimnis Re: Może jeszcze nie jest za późno... 26.01.09, 00:31
        niski.oktan napisał:

> ... i zdążysz zobaczyć przed podróżą...
        >
        > youtube.com/watch?v=BieVgyrfglQ
        >
        > Pomysł podsunęła mi koleżanka z forum. :D
        >
        Sadysta.:-D
      • razzmatazzy Re: Może jeszcze nie jest za późno... 26.01.09, 00:37
        niski.oktan napisał:

>
        > Pomysł podsunęła mi koleżanka z forum. :D

... a ja go zinterpretowałem po swojemu ;p
        • niski.oktan Re: Może jeszcze nie jest za późno... 27.01.09, 20:44
          Jak mawia Klasyk:

Nikt mi nie zabroni nadinterpretowania faktów.

Źródło:
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=64121&w=90377714&a=90418081
          • thank_you Re: Może jeszcze nie jest za późno... 27.01.09, 22:14
            A dzie tantiemy? :D
            • niski.oktan Re: Może jeszcze nie jest za późno... 27.01.09, 22:19
              Sue me. :D
              • thank_you Re: Może jeszcze nie jest za późno... 27.01.09, 22:46
                Oddawaj ;->
                • niski.oktan Re: Może jeszcze nie jest za późno... 27.01.09, 23:20
                  Jutro. :D
                  • thank_you Re: Może jeszcze nie jest za późno... 27.01.09, 23:30
                    Już, teraz, zaraz :D
                    • niski.oktan Re: Może jeszcze nie jest za późno... 27.01.09, 23:45
                      Etam, tak od razu. A buzi wcześniej nie? :D
                      • thank_you Re: Może jeszcze nie jest za późno... 27.01.09, 23:48
                        Nie całuję się z obcymi :D
                        • niski.oktan Re: Może jeszcze nie jest za późno... 28.01.09, 00:47
                          To nie dam. :D
                          • thank_you Re: Może jeszcze nie jest za późno... 28.01.09, 00:52
                            <rozgląda się uważnie..> Tu nie ma dam :D
                            • niski.oktan Re: Może jeszcze nie jest za późno... 28.01.09, 01:08
                              Jakiejś z gminu tym bardziej nie dam! :D
                              • thank_you Re: Może jeszcze nie jest za późno... 28.01.09, 01:12
                                Powiat, kochany, powiat :D
                                • niski.oktan Re: Może jeszcze nie jest za późno... 28.01.09, 01:14
                                  Ale ziemski! :D
                                  • thank_you Re: Może jeszcze nie jest za późno... 28.01.09, 01:16
                                    Nawet grodzki :D
                                    • niski.oktan