Dodaj do ulubionych

Poznam chłopaka

16.12.02, 22:35
Sam mam 22 lata, jestem wysoki, przystojny brunet. Proszę o dyskrecję, bo
rodzice nie wiedzą o tym ze kocham inaczej. Nie wiem, jak potoczy się miedzy
Toba i mna, ale jesli masz GG to zapraszam. moze tylko podyskutujemy o nas, a
może coś więcej?
Obserwuj wątek
    • Gość: micin Re: Poznam chłopaka IP: *.ipartners.pl / 157.25.164.* 17.12.02, 16:08
      dupek jesteś
      • ulalka Re: Poznam chłopaka 17.12.02, 16:21
        Gość portalu: micin napisał(a):

        > dupek jesteś

        a Ty palant nietolerancyjny... :(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka