gomezz
16.12.02, 22:35
Sam mam 22 lata, jestem wysoki, przystojny brunet. Proszę o dyskrecję, bo
rodzice nie wiedzą o tym ze kocham inaczej. Nie wiem, jak potoczy się miedzy
Toba i mna, ale jesli masz GG to zapraszam. moze tylko podyskutujemy o nas, a
może coś więcej?