justysbytomianka
28.04.06, 15:14
UWAGA pełna mobilizacja .Wróg napad na forum .Wzywam do obrony naszych
granic , naszej wolności i suwerenności .Bracia ( w tym słowie tez mieszczą
sie siostry )brońmy
- kobiecości Grzesia
- cycków justysi
- urody mijjji
- wesołych smutków Curtiska
- Całego Procesa
- cnoty Dżeti
- rudej kitki Katjuszki
- oralnej dysleksji sole miji ( co to było sol?:)))
- mojej siostry łołułusi
- złota rybki wandzi
- szyszaków i misiurki Tercego
- 7 sprawy
do boju !