Dodaj do ulubionych

UWAGA NALOT CYLONÓW

28.04.06, 15:14
UWAGA pełna mobilizacja .Wróg napad na forum .Wzywam do obrony naszych
granic , naszej wolności i suwerenności .Bracia ( w tym słowie tez mieszczą
sie siostry )brońmy
- kobiecości Grzesia
- cycków justysi
- urody mijjji
- wesołych smutków Curtiska
- Całego Procesa
- cnoty Dżeti
- rudej kitki Katjuszki
- oralnej dysleksji sole miji ( co to było sol?:)))
- mojej siostry łołułusi
- złota rybki wandzi
- szyszaków i misiurki Tercego
- 7 sprawy
do boju !
Obserwuj wątek
    • procestofiut Re: UWAGA NALOT CYLONÓW 28.04.06, 15:19
      justs wskakuj przed kamerke i pokaz cyca
    • miia1 Re: UWAGA NALOT CYLONÓW 28.04.06, 15:19
      justyś, wszystkiego można bronić poza moją urodą, ona broni się sama!
      • justysbytomianka Re: UWAGA NALOT CYLONÓW 28.04.06, 15:29
        miijku ja Twoja urode bronie przed jadem Cylonim :> co jak kwas pali
        najpiekniejsze kwiaty tej ziemi :-/
        • miia1 Re: UWAGA NALOT CYLONÓW 28.04.06, 15:30
          I cycem cylona! Cycem!
    • tercybiades Re: UWAGA NALOT CYLONÓW 28.04.06, 15:37
      Justysiu wolę misiurkę, szyszaki cholera nie są wygodne;) Ale mam jeszcze
      pilotkę i kawalerię powietrzną skrzyknąc się da;)
      • wanda_rybka Re: UWAGA NALOT CYLONÓW 29.04.06, 00:08
        To jak tercy z powietrza to ja z wody przeprowdzę ten atak, najważniejszę to
        zgranie ataku.
    • czatowykaleka Re: UWAGA NALOT CYLONÓW 28.04.06, 16:03
      a mnie nikt nie chce bronić?!<smutny>
      • miia1 Re: UWAGA NALOT CYLONÓW 28.04.06, 16:04
        kaleko, ja Cię obronię urodą swą!
    • ruda_strzyga Re: UWAGA NALOT CYLONÓW 28.04.06, 16:23
      Uwaga, spadać cyklopy! Bo Was kitą zmiotę co jak ruda chmura zwisa:> O na kły
      wezmę, jakem strzyga!
      • yetq Re: UWAGA NALOT CYLONÓW 28.04.06, 20:41
        Moja cnota, nie oddam jej nikomu! Do ostatniego, pokonanego cylona, walczyć będe;)
    • czatnews33 Re: UWAGA NALOT CYLONÓW 28.04.06, 22:45
      obrona granic? chyba tylko ze wschodniej strony
      Cycki justysi same się obronią <by poduszka powietrzna lub gryząc i warcząc>
      uroda mii , cóż wszystko jest przemijające ale mozna ja zahibernować
      wesołe smutki Curtiska są i już
      Dżeti nie ma cnoty , chyba , że uznać ten kawałek blachy za cnotę
      ruda kitka dawno osiwiała ( dobrze że nie ocipiała)
      łołosia ma psa obronnego więc odpada
      złota rybka poszła na ruszt
      szyszaki i misiurki Tercybiadesa w celu obrony spryskać WD40
      cnota Grzesia, chyba jednak Grześ dawno stracił cnotę , a może on dinozaur?
      • wanda_rybka Re: UWAGA NALOT CYLONÓW 29.04.06, 00:13
        No cóż, radzę uważać, bo jeszcze Ci ta upieczona rybka ością w gardele stanie.;)
    • sprawa7 Re: UWAGA NALOT CYLONÓW 29.04.06, 12:04
      Mojej kosy nikt nie zakosi, jestem pewna. Kosi tylko cylonów;).
      OGŁOSZENIE!
      Oddam cnotę czatową w dobre ręce:D:D:D.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka