01.07.06, 00:29
moi rodzice palili "Klubowe" i "Radomskie", a wujek kopcił "Popularne" bez
filtra oczywiście, a fuj...
Często mama wysyłała mnie do kiosku po papierosy i sprzedawali bez problemu
wystarczyło powiedzieć, że "to dla mamy" i po kłopocie było. Dziwne...
Obserwuj wątek
    • luccio1 Re: Papierosy 01.07.06, 14:45
      Babcia paliła "giewonty" - i to w najgorszy możliwy sposób: dzieląc na połówki
      i ciągnąc dym przez szklaną cygarniczkę.
    • ewall Re: Papierosy 01.07.06, 15:39
      Ja pamietam jak mama palila Damskie i Plaskie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka