disarono
01.07.06, 00:29
moi rodzice palili "Klubowe" i "Radomskie", a wujek kopcił "Popularne" bez
filtra oczywiście, a fuj...
Często mama wysyłała mnie do kiosku po papierosy i sprzedawali bez problemu
wystarczyło powiedzieć, że "to dla mamy" i po kłopocie było. Dziwne...