Dodaj do ulubionych

18 lat temu.....

10.07.06, 01:51
18 lat temu na świat przyszła nasza ukochana Melania , donośnym wrzaskiem
oznajmiając dzień swego panowania na ziemskim padole:)
Melaniu życzę Ci aby każdy dzień niosł ze sobą coś nowego , ekscytującego ,
radosnego , byś mogła czerpać z życia tyle radości ile dajesz innym swoją
osobą:) .......no dobra w brew sobie cmokam Cie w czoło ..hm
Obserwuj wątek
    • hania-z Re: 18 lat temu..... 10.07.06, 02:04
      Oj! całuje oczywiście Melanię w czoło nie w brew siebie , aż taka zdolna to ja
      nie jestem! nie przeceniajcie mnie:D
    • vivalabeer Re: 18 lat temu..... 10.07.06, 07:03
      Niemożliwe! To JUŻ 18 lat?! Melu...już Ty wiesz co. ;)
      • woow2306 Re: 18 lat temu..... 10.07.06, 08:25
        Melu, raczku kochany, z okazji osiągnięcia pełnoletności życzę Ci byś ,jak do
        tej pory, zawsze z uśmiechem na twarzy znosiła trudy (dorosłego już) życia,
        żebyś z każdej sytuacji wynosiła coś pozytywnego dla siebie, żebyś pławiła się
        w morzu życzliwości ludzkiej, żeby spełniały Ci się wszystkie, nawet te
        najbardziej szalone marzenia... Całuję Cię mocno, sprawciu<usta>
    • valmont79 Re: 18 lat temu..... 10.07.06, 09:15
      Melu, :) wszystkiego najlepszego w dniu urodzin. :) Zupełnie zapomniałem, że
      też jesteś rakiem :) a my raczki trzymamy się razem :) <uścisk> <cmok>
      • justysbytomianka Re: 18 lat temu..... 10.07.06, 10:13
        Lasy zetnie piła,
        Papier niszczy czas.
        Ale żadna siła
        nigdy nie rozłaczy nas ;)) O Meluuu wszystkiego czego dusza i ciało Twe
        zapragną tego Ci zyczę Jubilatko kochana:) cmok !

    • magdajeden Re: 18 lat temu..... 10.07.06, 17:40
      dziwny sposób na składanie życzeń urodzinowych córce, bardzo dziwny.
      po czatach też chodzicie razem?
      anyway , najlepsze życzenia dla kolejnej pełnoletniej nieznajomej osoby.
    • magdajeden Re: 18 lat temu..... 10.07.06, 17:41
      zaraz, to nie o córce piszesz??
      kur.a dziwne jakieś.
    • ruda_strzyga Re: 18 lat temu..... 10.07.06, 18:52
      Melu, najserdeczniejsze życzenia, obyś z nami wytrzymała chociaż jeszcze raz
      tyle, kuro:)))
    • tojajosia Re: 18 lat temu..... 10.07.06, 20:00
      jeszcze raz powtórzę: sprawo, wszystkiego!!! + 7 ;)
    • sprawa7 Re: 18 lat temu..... 10.07.06, 21:15
      Dziękuję Wam, kochani, bardzo Wam dziekuję. Obiecuję, że w tym dorosłym,
      czatowym życiu, będę rozważna i romantyczna.;)
      • curtisek Re: 18 lat temu..... 11.07.06, 16:24
        Dziś są Twoje urodziny !!!
        Dziś są Twoje urodziny,
        cieszą wszyscy się z rodziny.
        Radość w sercu także ma,
        każdy kto Cie dobrze zna.
        Ja też bardzo cieszę się,
        że poznałam właśnie Cię.
        I w ten uroczysty dzień
        moc życzonek Tobie ślę.
        Najpierw część jest tradycyjna,
        potem nieco ekspresyjna.

        Dużo zrdowia i miłości,
        stu lat życia mnóstwo gości.

        Kasy ile tylko zechcesz,
        lecz miłości tylko jednej.
        Wiecznych balang i libacji,
        za to z kacem zero akcji.
        Wypraw w egzotyczne kraje,
        może nawet na Hawaje.
        Porsze z czarną karoserią i
        aluminiową felga.
        Willi z dwoma basenami
        i siedmioma sypialniami.
        Samolotu z hangarem,
        jachtu i ścigaczy parę.

        By Twe życie jasnym było,
        A co zechcesz sie spełniło.


        napisała :Krea
        ( ja życzę Tobie wszystkiego naj... )










    • jagus007 Re: 18 lat temu..... 11.07.06, 16:27
      Drogiej pełnoletniej życzę, aby każda kolejna rocznica mnożyła jej
      siedmiokrotnie radość życia!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka