Dodaj do ulubionych

noce takie są gorące...

12.07.06, 22:27
... i słowiki spać nie dają :)

_________________________________________________
*** minimalizm gołosłowny ***
Obserwuj wątek
    • nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:30
      noce takie są gorące i studenci spać nie dajO, bo ciągle w kółko śpiewajO,
      bynajmniej nie jak słowiki :)
      • morfeusz_1 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:32
        oooo jest ten co zimnego piwa nie zamawia,a woda w klubokawiarni 0,25 już po
        4 złocisze
        • nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:34
          Morfi znowu za dużo wypiłeś i poszedłeś do Wedla
          u nas po staremu - wszystkie alkohole świata są
          i piwo zimne jest
          a że woda 0,25 po 4 zeta, no cóż - skutek zmniejszania się jej zasobów na
          świecie:)
      • aanneett Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:34
        nekroskop88 napisał:

        > noce takie są gorące i studenci spać nie dajO, bo ciągle w kółko śpiewajO,
        > bynajmniej nie jak słowiki :)
        >
        >
        ja sobie tak cichutko śpiewam, to nie ja... ;)
        _________________________________________________
        *** minimalizm gołosłowny ***
        • nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:35
          no nie wiem, nie wiem, słyszę jak ktoś mi tu śpiewa teraz "Gdzie ci
          mężczyźni...", to nie Ty? :)
          • aanneett Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:37
            cholera, ale masz ucho


            _________________________________________________
            *** minimalizm gołosłowny ***
            • nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:38
              10 lat w partyzantce robi swoje:-)
              • aanneett Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:47
                myślałam, że od partyzantki się głuchnie, ale różne rzeczy się słyszy, a
                jeszcze różniejsze mówi

                _________________________________________________
                *** minimalizm gołosłowny ***
                • nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:48
                  nie ogłuchłem, byłem w sekcji wywiadowczej
                  po głosie musiałem rozpoznawać wroga:)
                  • aanneett Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:49
                    no no w wieku 8 lat:) zdolniacha :D

                    _________________________________________________
                    *** minimalizm gołosłowny ***
                    • nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:52
                      czepiasz się szczegółów:)
                      ale tak, zdolniacha
                      już w wieku 5 lat potrafiłem zrobić koktajl mołotowa, a wieku 7 lat prowadziłem
                      czołg
                      ech to były czasy:-)
                      • aanneett Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:56
                        ach te klocki LEGO...

                        _________________________________________________
                        *** minimalizm gołosłowny ***
                        • nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 23:03
                          LEGO? a tak, nimi rzucaliśmy w nazistowskie samochody
                • morfeusz_1 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:48
                  oj nie wiesz Ty dziecko co się robi w partyzantce
                  • aanneett Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:50

                    a czego się nie robi?
                    _________________________________________________
                    *** minimalizm gołosłowny ***
                    • morfeusz_1 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:56
                      zapoznaj się z wątkiem polecam - wtedy będziesz i ty i nekro wiedzieć dlaczego
                      tak trudno jest wyjść z partyzantki,zdekonspirować kryjówki...
                      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=502&w=40787796
                      • nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:59
                        za długi
                        wolę polegać na moim 10-letnim doświadczeniu
                        • morfeusz_1 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 23:04
                          nekroskop88 napisał:

                          > za długi
                          > wolę polegać na moim 10-letnim doświadczeniu
                          >
                          > za to nekro ostrzegam - Prokurator Cię czeka
                          • nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 23:06
                            za co? jam taki młody...
                            • aanneett Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 23:06
                              za ojczyznę :P

                              _________________________________________________
                              *** minimalizm gołosłowny ***
                              • nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 23:08
                                toć ja jej bronił:)
                      • aanneett Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 23:00
                        ja stokrotka, ja stokrotka
                        melduje:
                        po 20 poście odechciało mi się czytać :)
                        _________________________________________________
                        *** minimalizm gołosłowny ***
                        • nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 23:01
                          po 20? dobra jesteś
                          mi po 1:)
                          • aanneett Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 23:02
                            po 20 lepiej brzmi :>
                            _________________________________________________
                            *** minimalizm gołosłowny ***
                            • nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 23:03
                              znaczy taka oficjalna wersja to po 20
                              a w rzeczywistości...
                              • aanneett Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 23:05
                                rzeczywistość nie istnieje

                                _________________________________________________
                                *** minimalizm gołosłowny ***
                                • nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 23:08
                                  o kolejna z matrixa:)
                          • morfeusz_1 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 23:06
                            Ty nekro nie nadążasz ale tobie makowa panenko się dziwię,jak będziesz
                            wiedziała w czym jesteś dobra...
                            • nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 23:07
                              10 lat w partyzantce robi swoje
                              szybko się męczę:)
    • mmagi Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:35
      u mnie za oknem jebany świerszcz pociera jak wariat;/
      • nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:36
        taka subtelna uwaga:)
        • morfeusz_1 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:37
          A wogóle najlepiej jest nocą gdy koty się grzmocą
          • nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:37
            o tak!
            fajnie wtedy jest:)
          • mmagi Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:38
            taaaa,ostatnio tez takie objeb:_))
          • morfeusz_1 Nastroje Nas Czworo ;) 12.07.06, 22:38
            Czyli rozmowa w cztery oczy z trzema osobami
        • mmagi Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:37
          taaaaaaaaaaaa,qrwa bo to juz trwa ze 4 godziny:P
          • nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:38
            to wyjeb mu z liścia:)
            • mmagi Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:39
              qrde nie moge go zlokalizowac w tych krzunach:-)
              • nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:40
                to rzuć się swoim ciałem na krzaczory krzycząc "banzai!!!!"
                wtedy się wystraszy:)
                • morfeusz_1 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:41
                  i wtedy dopiero będzie fallus is death
                  • nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:41
                    co zdechł? jak zdechł?
                • mmagi Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:41
                  z 2go pietra:O????
                  • nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:41
                    będzie bardziej widowiskowo
                    tylko wcześniej zadzwoń do telewizji:)
                    • mmagi ciiiiiiiiiiiiiii........... oooo fak zaczol znów:/ 12.07.06, 22:42

                      • nekroskop88 Re: ciiiiiiiiiiiiiii........... oooo fak zaczol z 12.07.06, 22:43
                        nałóż maskę prosiaka i wyjdź na balkon, może się wystraszy
                        • morfeusz_1 Załóż lepiej maseczkę i na nią jeszcze Pe-Gaz 12.07.06, 22:44

                      • nekroskop88 Re: ciiiiiiiiiiiiiii........... oooo fak zaczol z 12.07.06, 22:45
                        ej, ale odlot
                        mieszkamy w tym samym bloku
                        u mnie też świerszcz gra:-)
                        • mmagi wylaz z browcem na podwórko i krzyknj to zlize;-) 12.07.06, 22:48

                          • nekroskop88 Re: wylaz z browcem na podwórko i krzyknj to zliz 12.07.06, 22:49
                            to może jak krzyknę to po prostu zejdź, a nie zlizuj:)
                            • mmagi Re: wylaz z browcem na podwórko i krzyknj to zliz 12.07.06, 22:51
                              aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:-))))
                              zlize w sensie zejde:)))
                              • nekroskop88 Re: wylaz z browcem na podwórko i krzyknj to zliz 12.07.06, 22:51
                                ach ta dwuznaczność:)
    • kamilar Antonio Avretto, czy jakos tak:) 12.07.06, 22:38

      • nekroskop88 Re: Antonio Avretto, czy jakos tak:) 12.07.06, 22:39
        a nie facaldo i favritto (czy jak to się pisze)? :)
        • mmagi fellatio:O????? 12.07.06, 22:39

          • nekroskop88 Re: fellatio:O????? 12.07.06, 22:40
            zboczuch!
            • mmagi Re: fellatio:O????? 12.07.06, 22:41
              cha;-)
              • nekroskop88 Re: fellatio:O????? 12.07.06, 22:42
                a fe!
                myślisz, że tu siedzą sami zboczeńcy, którym tylko jedno w głowie? :)
                • mmagi Re: fellatio:O????? 12.07.06, 22:43
                  noo tak właśnie mysle:-)))
                  • nekroskop88 Re: fellatio:O????? 12.07.06, 22:43
                    w sumie to chyba masz rację
              • morfeusz_1 Re: fellatio:O????? 12.07.06, 22:43
                Zaraz na 2 Latkowski z grzywy wyjedzie dziś o korupcji w Borze - Darz Bór?
                Nie Dam ale weznę ;)
                • nekroskop88 Re: fellatio:O????? 12.07.06, 22:44
                  a Morfi to tak wszystko bierze co dadzą? :)
                  • morfeusz_1 Aha mmagi...tylko Nekro 12.07.06, 22:46
                    jest zboczony trochę a koczisss ogląda w zaciszu i mak zawija w sreberka,mnie i
                    kamilara i zewsi w to nie mnięszajcie
                    • nekroskop88 Re: Aha mmagi...tylko Nekro 12.07.06, 22:49
                      Wszyscy są zboczeni, Morfi Ty też, tylko jeszcze o tym nie wiesz:)
                    • mmagi juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 22:50

                      • nekroskop88 Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 22:51
                        właśnie, za dużo przebywał z Tobą, by nie mieć odchyłów:)
                        • mmagi Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 22:52
                          oooo no peeeeeewnie:P
                          • nekroskop88 Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 22:53
                            tak, ja to wiem
                            u mnie też pojawiły się różne odchyły:)
                            • mmagi Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 22:55
                              a czym ze sie objawjają:-)????
                              • nekroskop88 Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 22:55
                                wstyd mówić głośno:)
                                • mmagi Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 22:56
                                  to móf cicho:-)?
                                  • nekroskop88 Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 22:58
                                    wstydzę się:)
                                    • mmagi Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:00
                                      oj wez tam,co Ty? sami swoi,nie ma mocnych:-)))
                                      • nekroskop88 Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:00
                                        nie, bo będziecie się śmiać:-)
                                        • mmagi Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:03
                                          dawaj:-)
                                          • nekroskop88 Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:04
                                            nie, nie powiem! o!
                                            • mmagi Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:05
                                              dobra nie mófffff,to napisz:-)))
                                              • nekroskop88 Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:06
                                                wiesz co?
                                                idź świerszcza posłuchaj:)
                                                • mmagi Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:07
                                                  a myślisz ze co kuśwa robię,on tak głośno nadaje ze słychac go w całej
                                                  chałupie:P
                                                  • nekroskop88 Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:09
                                                    fajnie Ci (hahahahaha) :)
                                                  • mmagi Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:09
                                                    ta,chcesz go:O?
                                                  • nekroskop88 Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:10
                                                    mam swojego
                                                    większego, wieeeesz?:)
                                                  • mmagi Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:10
                                                    skad wiesz ze wiekszy:O?
                                                  • nekroskop88 Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:12
                                                    od mojego nic nie może być większe:)
                                                  • mmagi a fe chwalipięto:P 12.07.06, 23:15

                                                  • nekroskop88 Re: a fe chwalipięto:P 12.07.06, 23:15
                                                    ja tylko stwierdzam fakt:)
                                                  • aanneett Re: a fe chwalipięto:P 12.07.06, 23:15
                                                    a to o pięte chodziło? :)
                                                    _________________________________________________
                                                    *** minimalizm gołosłowny ***
                                                  • nekroskop88 Re: a fe chwalipięto:P 12.07.06, 23:17
                                                    to ja może odpowiem w stylu analexa.4:

                                                    pienta jest podszebna i porzyteczna
                                                  • aanneett Re: a fe chwalipięto:P 12.07.06, 23:19
                                                    tylko po co? :)
                                                    _________________________________________________
                                                    *** minimalizm gołosłowny ***
                                                  • nekroskop88 Re: a fe chwalipięto:P 12.07.06, 23:20
                                                    bez pięty człowiek by się wywrócił, to chyba oczywiste prawda?:)
                                                  • aanneett Re: a fe chwalipięto:P 12.07.06, 23:21
                                                    może przewrót taki byłby całkiem fajny...

                                                    _________________________________________________
                                                    *** minimalizm gołosłowny ***
                                                  • nekroskop88 Re: a fe chwalipięto:P 12.07.06, 23:25
                                                    a jakbyś potem nie wstała?
                                                  • aanneett Re: a fe chwalipięto:P 12.07.06, 23:26
                                                    ty lepiej pięty myj, ile można czekać!

                                                    _________________________________________________
                                                    *** minimalizm gołosłowny ***
                                                  • nekroskop88 Re: a fe chwalipięto:P 12.07.06, 23:26
                                                    oj, bo wody szkoda, dlatego wypytuję coby nie myć za dużo:)
                                      • aanneett Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:01
                                        ja jestem mocna! tylko jeszcze nie wiem w czym...

                                        _________________________________________________
                                        *** minimalizm gołosłowny ***
                                        • mmagi Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:03
                                          to jak sie juz dowiesz to zajzyj:-)))
                                          • aanneett Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:07
                                            w pluciu pestkami czereśni... nieźle mi idzie :)

                                            _________________________________________________
                                            *** minimalizm gołosłowny ***
                                            • nekroskop88 Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:08
                                              ja zawsze wypluwam czereśnię, a pestka zostaje:)
                                              • aanneett Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:09

                                                to wiele tłumaczy:)

                                                _________________________________________________
                                                *** minimalizm gołosłowny ***
                                                • nekroskop88 Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:10
                                                  co konkretnie?:)
                                                  • aanneett Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:11

                                                    partyzantkę
                                                    _________________________________________________
                                                    *** minimalizm gołosłowny ***
                                                  • nekroskop88 Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:12
                                                    myślisz, że to ma jakiś związek ze sobą?:)
                                                  • aanneett Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:14
                                                    musi, takie rezczy nie zdarzają się zbyt często.

                                                    _________________________________________________
                                                    *** minimalizm gołosłowny ***
                                                  • nekroskop88 Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:14
                                                    znaczy, że co? normalni wypluwają pestki?
                                                    czego to się człowiek dowie:)
                      • morfeusz_1 Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 22:51
                        Oł dżizus czyżbyśmy Wszyscy zabijali w nas tą miłość?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka