aanneett 12.07.06, 22:27 ... i słowiki spać nie dają :) _________________________________________________ *** minimalizm gołosłowny *** Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:30 noce takie są gorące i studenci spać nie dajO, bo ciągle w kółko śpiewajO, bynajmniej nie jak słowiki :) Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:32 oooo jest ten co zimnego piwa nie zamawia,a woda w klubokawiarni 0,25 już po 4 złocisze Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:34 Morfi znowu za dużo wypiłeś i poszedłeś do Wedla u nas po staremu - wszystkie alkohole świata są i piwo zimne jest a że woda 0,25 po 4 zeta, no cóż - skutek zmniejszania się jej zasobów na świecie:) Odpowiedz Link Zgłoś
aanneett Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:34 nekroskop88 napisał: > noce takie są gorące i studenci spać nie dajO, bo ciągle w kółko śpiewajO, > bynajmniej nie jak słowiki :) > > ja sobie tak cichutko śpiewam, to nie ja... ;) _________________________________________________ *** minimalizm gołosłowny *** Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:35 no nie wiem, nie wiem, słyszę jak ktoś mi tu śpiewa teraz "Gdzie ci mężczyźni...", to nie Ty? :) Odpowiedz Link Zgłoś
aanneett Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:37 cholera, ale masz ucho _________________________________________________ *** minimalizm gołosłowny *** Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:38 10 lat w partyzantce robi swoje:-) Odpowiedz Link Zgłoś
aanneett Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:47 myślałam, że od partyzantki się głuchnie, ale różne rzeczy się słyszy, a jeszcze różniejsze mówi _________________________________________________ *** minimalizm gołosłowny *** Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:48 nie ogłuchłem, byłem w sekcji wywiadowczej po głosie musiałem rozpoznawać wroga:) Odpowiedz Link Zgłoś
aanneett Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:49 no no w wieku 8 lat:) zdolniacha :D _________________________________________________ *** minimalizm gołosłowny *** Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:52 czepiasz się szczegółów:) ale tak, zdolniacha już w wieku 5 lat potrafiłem zrobić koktajl mołotowa, a wieku 7 lat prowadziłem czołg ech to były czasy:-) Odpowiedz Link Zgłoś
aanneett Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:56 ach te klocki LEGO... _________________________________________________ *** minimalizm gołosłowny *** Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 23:03 LEGO? a tak, nimi rzucaliśmy w nazistowskie samochody Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:48 oj nie wiesz Ty dziecko co się robi w partyzantce Odpowiedz Link Zgłoś
aanneett Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:50 a czego się nie robi? _________________________________________________ *** minimalizm gołosłowny *** Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:56 zapoznaj się z wątkiem polecam - wtedy będziesz i ty i nekro wiedzieć dlaczego tak trudno jest wyjść z partyzantki,zdekonspirować kryjówki... forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=502&w=40787796 Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:59 za długi wolę polegać na moim 10-letnim doświadczeniu Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 23:04 nekroskop88 napisał: > za długi > wolę polegać na moim 10-letnim doświadczeniu > > za to nekro ostrzegam - Prokurator Cię czeka Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 23:06 za co? jam taki młody... Odpowiedz Link Zgłoś
aanneett Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 23:06 za ojczyznę :P _________________________________________________ *** minimalizm gołosłowny *** Odpowiedz Link Zgłoś
aanneett Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 23:00 ja stokrotka, ja stokrotka melduje: po 20 poście odechciało mi się czytać :) _________________________________________________ *** minimalizm gołosłowny *** Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 23:01 po 20? dobra jesteś mi po 1:) Odpowiedz Link Zgłoś
aanneett Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 23:02 po 20 lepiej brzmi :> _________________________________________________ *** minimalizm gołosłowny *** Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 23:03 znaczy taka oficjalna wersja to po 20 a w rzeczywistości... Odpowiedz Link Zgłoś
aanneett Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 23:05 rzeczywistość nie istnieje _________________________________________________ *** minimalizm gołosłowny *** Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 23:06 Ty nekro nie nadążasz ale tobie makowa panenko się dziwię,jak będziesz wiedziała w czym jesteś dobra... Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 23:07 10 lat w partyzantce robi swoje szybko się męczę:) Odpowiedz Link Zgłoś
mmagi Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:35 u mnie za oknem jebany świerszcz pociera jak wariat;/ Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:37 A wogóle najlepiej jest nocą gdy koty się grzmocą Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:37 o tak! fajnie wtedy jest:) Odpowiedz Link Zgłoś
mmagi Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:38 taaaa,ostatnio tez takie objeb:_)) Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Nastroje Nas Czworo ;) 12.07.06, 22:38 Czyli rozmowa w cztery oczy z trzema osobami Odpowiedz Link Zgłoś
mmagi Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:37 taaaaaaaaaaaa,qrwa bo to juz trwa ze 4 godziny:P Odpowiedz Link Zgłoś
mmagi Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:39 qrde nie moge go zlokalizowac w tych krzunach:-) Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:40 to rzuć się swoim ciałem na krzaczory krzycząc "banzai!!!!" wtedy się wystraszy:) Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:41 i wtedy dopiero będzie fallus is death Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: noce takie są gorące... 12.07.06, 22:41 będzie bardziej widowiskowo tylko wcześniej zadzwoń do telewizji:) Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: ciiiiiiiiiiiiiii........... oooo fak zaczol z 12.07.06, 22:43 nałóż maskę prosiaka i wyjdź na balkon, może się wystraszy Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: ciiiiiiiiiiiiiii........... oooo fak zaczol z 12.07.06, 22:45 ej, ale odlot mieszkamy w tym samym bloku u mnie też świerszcz gra:-) Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: wylaz z browcem na podwórko i krzyknj to zliz 12.07.06, 22:49 to może jak krzyknę to po prostu zejdź, a nie zlizuj:) Odpowiedz Link Zgłoś
mmagi Re: wylaz z browcem na podwórko i krzyknj to zliz 12.07.06, 22:51 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:-)))) zlize w sensie zejde:))) Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: wylaz z browcem na podwórko i krzyknj to zliz 12.07.06, 22:51 ach ta dwuznaczność:) Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: Antonio Avretto, czy jakos tak:) 12.07.06, 22:39 a nie facaldo i favritto (czy jak to się pisze)? :) Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: fellatio:O????? 12.07.06, 22:42 a fe! myślisz, że tu siedzą sami zboczeńcy, którym tylko jedno w głowie? :) Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: fellatio:O????? 12.07.06, 22:43 Zaraz na 2 Latkowski z grzywy wyjedzie dziś o korupcji w Borze - Darz Bór? Nie Dam ale weznę ;) Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: fellatio:O????? 12.07.06, 22:44 a Morfi to tak wszystko bierze co dadzą? :) Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Aha mmagi...tylko Nekro 12.07.06, 22:46 jest zboczony trochę a koczisss ogląda w zaciszu i mak zawija w sreberka,mnie i kamilara i zewsi w to nie mnięszajcie Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: Aha mmagi...tylko Nekro 12.07.06, 22:49 Wszyscy są zboczeni, Morfi Ty też, tylko jeszcze o tym nie wiesz:) Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 22:51 właśnie, za dużo przebywał z Tobą, by nie mieć odchyłów:) Odpowiedz Link Zgłoś
mmagi Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 22:52 oooo no peeeeeewnie:P Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 22:53 tak, ja to wiem u mnie też pojawiły się różne odchyły:) Odpowiedz Link Zgłoś
mmagi Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 22:55 a czym ze sie objawjają:-)???? Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 22:55 wstyd mówić głośno:) Odpowiedz Link Zgłoś
mmagi Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:00 oj wez tam,co Ty? sami swoi,nie ma mocnych:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:00 nie, bo będziecie się śmiać:-) Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:04 nie, nie powiem! o! Odpowiedz Link Zgłoś
mmagi Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:05 dobra nie mófffff,to napisz:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:06 wiesz co? idź świerszcza posłuchaj:) Odpowiedz Link Zgłoś
mmagi Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:07 a myślisz ze co kuśwa robię,on tak głośno nadaje ze słychac go w całej chałupie:P Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:09 fajnie Ci (hahahahaha) :) Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:10 mam swojego większego, wieeeesz?:) Odpowiedz Link Zgłoś
mmagi Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:10 skad wiesz ze wiekszy:O? Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:12 od mojego nic nie może być większe:) Odpowiedz Link Zgłoś
aanneett Re: a fe chwalipięto:P 12.07.06, 23:15 a to o pięte chodziło? :) _________________________________________________ *** minimalizm gołosłowny *** Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: a fe chwalipięto:P 12.07.06, 23:17 to ja może odpowiem w stylu analexa.4: pienta jest podszebna i porzyteczna Odpowiedz Link Zgłoś
aanneett Re: a fe chwalipięto:P 12.07.06, 23:19 tylko po co? :) _________________________________________________ *** minimalizm gołosłowny *** Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: a fe chwalipięto:P 12.07.06, 23:20 bez pięty człowiek by się wywrócił, to chyba oczywiste prawda?:) Odpowiedz Link Zgłoś
aanneett Re: a fe chwalipięto:P 12.07.06, 23:21 może przewrót taki byłby całkiem fajny... _________________________________________________ *** minimalizm gołosłowny *** Odpowiedz Link Zgłoś
aanneett Re: a fe chwalipięto:P 12.07.06, 23:26 ty lepiej pięty myj, ile można czekać! _________________________________________________ *** minimalizm gołosłowny *** Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: a fe chwalipięto:P 12.07.06, 23:26 oj, bo wody szkoda, dlatego wypytuję coby nie myć za dużo:) Odpowiedz Link Zgłoś
aanneett Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:01 ja jestem mocna! tylko jeszcze nie wiem w czym... _________________________________________________ *** minimalizm gołosłowny *** Odpowiedz Link Zgłoś
mmagi Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:03 to jak sie juz dowiesz to zajzyj:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
aanneett Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:07 w pluciu pestkami czereśni... nieźle mi idzie :) _________________________________________________ *** minimalizm gołosłowny *** Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:08 ja zawsze wypluwam czereśnię, a pestka zostaje:) Odpowiedz Link Zgłoś
aanneett Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:09 to wiele tłumaczy:) _________________________________________________ *** minimalizm gołosłowny *** Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:10 co konkretnie?:) Odpowiedz Link Zgłoś
aanneett Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:11 partyzantkę _________________________________________________ *** minimalizm gołosłowny *** Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:12 myślisz, że to ma jakiś związek ze sobą?:) Odpowiedz Link Zgłoś
aanneett Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:14 musi, takie rezczy nie zdarzają się zbyt często. _________________________________________________ *** minimalizm gołosłowny *** Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 23:14 znaczy, że co? normalni wypluwają pestki? czego to się człowiek dowie:) Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: juz jestes zamieszamy i kropka:P 12.07.06, 22:51 Oł dżizus czyżbyśmy Wszyscy zabijali w nas tą miłość? Odpowiedz Link Zgłoś