vera_76
19.08.06, 15:41
Witam!
Zamierzam pójść na kurs prawa jazdy kat. A następnie, co jest oczywiste,kupić
sobie motocykl. Jednak po przeczytaniu kilku postów, w których niektórzy
forumowicze napisali, że najlepiej zacząć uczyc się jak jest się jeszcze
nastolatkiem, bo poźniej już nic dobrego z tego nie będzie -zaczęłam
zastanawiać się,czy nie jest za póżno a naukę?! W tym roku stuknęła mi 30-tka
:)...
Co o tym sądzicie?
Czy jest Ktoś, kto w tym wieku (albo starszy) dopiero zaczynał swoją przygodę
z motocyklami???
Z góry dziękuje za odpowiedzi!
Pozdrawiam!
Vera