Dodaj do ulubionych

budyn na cieplo z delecty

09.10.06, 15:29
o smaku tiramisu z kawalkami wisni ;))
Obserwuj wątek
    • anulkina Re: budyn na cieplo z delecty 10.10.06, 07:13
      nie jadłam już dawno budyniu, ale tego to nawet musze spróbować :>
      • aashenta Re: budyn na cieplo z delecty 10.10.06, 08:19
        Uwielbiam budyń mniam;)
    • anulkina Re: budyn na cieplo z delecty 10.10.06, 10:45
      Delecta proponuje:

      Budyń na ciepło (38 g) o smaku:
      · tiramisu z kawałkami wiśni,
      · czekoladowym z kawałkami banana.

      Budyń na zimno o smaku:
      · stracciatella z kawałkami czekolady (36 g),
      · wanilii i pomarańczy (35 g).

      wszystkie brzmią smakowicie :D
      • ja-to-ja16 Re: budyn na cieplo z delecty 10.10.06, 14:49
        brzmia i smakuja mowie wam pyychota ;d;d

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka