Dodaj do ulubionych

dla pseudo wierszokletow z watka Siekiery:)

27.03.03, 09:45
nie podoba mi sie wasz watek,
trzeba zrobic tam porzadek,
do roboty chore dzieci,
wtedy czas wam szybko zleci,
dzisiaj Empek wam to powie
- macie najebane w glowie:P
Obserwuj wątek
    • Gość: dzyt Re: dla pseudo wierszokletow z watka Siekiery:) IP: cache:* 27.03.03, 09:51
      niechaj nic nie mówi Empek
      bo nadyma sie mu pępek
      wiersze tworzyć to jest sztuka
      Empek weny niechaj szuka
      :)
      • saqqara Re: dla pseudo wierszokletow z watka Siekiery:) 27.03.03, 09:53
        CZEGO MA SZUKAC???? WENY???
        LO JEZU, TO BYLO DOBRE, HAHAHAHAH
        • emperor Re: dla pseudo wierszokletow z watka Siekiery:) 27.03.03, 09:59
          no comments:)
        • czort Re: dla pseudo wierszokletow z watka Siekiery:) 27.03.03, 09:59
          nio:))))))))))
          • saqqara Re: dla pseudo wierszokletow z watka Siekiery:) 27.03.03, 10:01
            hahahaha, spadlam z krzesla, medal dla Dzyt!!
            • emperor Re: dla pseudo wierszokletow z watka Siekiery:) 27.03.03, 10:07
              to nie taktowne zagranie, a bynajmniej nie smieszne.
              • Gość: dzyt Emperor IP: cache:* 27.03.03, 10:23
                Niech sie Empek nie obraża
                humor na złą opinię naraża
                dzytka przecie już pamięta
                że w swych tekstach nie jest święta
                • emperor Re: Emperor 27.03.03, 10:28
                  loooozzzz:))
            • randia_ Re: dla pseudo wierszokletow z watka Siekiery:) 27.03.03, 10:08
              Ale z tego coe siem dobrze orientuję, empek już znalazł wene....... czyżby ją
              znowu wgubił???????
              Pierdoła....:)))))))))))
              • Gość: leziox Re: dla pseudo wierszokletow z watka Siekiery:) IP: *.arcor-ip.net 27.03.03, 10:23
                Weny tutaj nie szukajta
                Lepiej w klocki se pograjta
                Albo inne też zabawy
                Płeć wszak nie ma nic do sprawy
                • tygrysek_ Re: dla pseudo wierszokletow z watka Siekiery:) 27.03.03, 10:27
                  kurna posrało was dokładnie!;-)
    • mathildae Re: krotki comment 27.03.03, 10:51
      faceci sa jak horoskopy - codziennie probuja Ci wmowic, co masz robic, a potem
      i tak okazuje sie, ze nie mieli racji;))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka