mcduck3 Re: Solipsyzm procesa i zbiorowa halucynacja 27.10.06, 07:50 Wybaczcie że nie umiem jeszcze wchodzić i umieszczać postów na tym forum,ale się nauczę:) Wracam do meritum. Otóź na czatach często mi się zdarza być mylonym z osobnikiem o niku Mikosz,Mikuś,Naleślnik,rzadzej Miki. Co mnie dziwi i zastanawia. Co ten w/w user musiał zrobić by wywoływać tak skrajne oceny i postrzeganie . Od zachwytów do znienawidzenia. Znienawidzenia skrajnego, tzw. profanum . Otóż wczoraj na czacie w Lokomotywie wywiążała się taka rozmowa; - proces - skąd wiesz że Mikuś umarł 21-09-2006 roku - Mc duck - bo byłem jego kolegą - proces - może byłeś na pogrzebie i wiesz gdzie jest pochowany? - Mc Duck - po co Ci to wiedzieć? - proces - chciałbym z miią nasrać na jego grób. - miia - skurwiela Mikusia - amen Czyżby w Lokomotywie sięgnieto dna na czacie?? Informuje - w dniu 21-09-2006 roku około godziny 11,30 Mikosz , a mój przyjaciel Marek dostał rozległego zawału serca i po intensywnej reanimacji niestety zmarł w drodze do szpitala . Pogrzeb odbył się 23.09.2006 r na Cmentarzu Komunalnym w Krośnie . Kto chce znać nazwiska pochówków w tym dniu z łatwością się dowie nazwiska i imienia Mikosza i gdzie leży. Nic trudnego proces i miia - możecie sobie ulżyć w każdej chwili. Czat coraz bardziej mnie zadziwia. Odpowiedz Link Zgłoś
justysbytomianka Re: Solipsyzm procesa i zbiorowa halucynacja 27.10.06, 08:01 i w ostatnim tchnieniu wyszeptał - mcduck pomścij mnie Bracie na czacie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
proces7 Re: Solipsyzm procesa i zbiorowa halucynacja 08.12.06, 14:52 mcduck3 napisał: > Informuje - w dniu 21-09-2006 roku około godziny 11,30 Mikosz , a mój > przyjaciel Marek dostał rozległego zawału serca i po intensywnej reanimacji > niestety zmarł w drodze do szpitala . Pogrzeb odbył się 23.09.2006 r na > Cmentarzu Komunalnym w Krośnie . Kto chce znać nazwiska pochówków w tym dniu > z łatwością się dowie nazwiska i imienia Mikosza i gdzie leży. > Nic trudnego proces i miia - możecie sobie ulżyć w każdej chwili. Justysia ujawniła rozmowę prywatną z mcduck3: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=33883&w=51065000&a=51065000 Cóż do tego ma Mikosz, który według mcduck'a nie żyje? A Tereski tu nie ma przecież. To wdowa, która opłakuje Marka. Odpowiedz Link Zgłoś
ruda_strzyga Re: Solipsyzm procesa 27.10.06, 08:08 Miało być o solipsyzmie procesa w meritum, jak wskazuje temat, a jest znowu o megalomańskim Mikusiu...ehhh... Odpowiedz Link Zgłoś
justysbytomianka Re: Solipsyzm procesa 27.10.06, 08:13 własnie własnie Rudziu juz wracamy do meritum sprawy ;)) dla niewtajemniczonych podpowiadam,że solipsyzm to krańcowa forma idealizmu subiektywnego;) Odpowiedz Link Zgłoś
mcduck3 Re: Solipsyzm procesa 27.10.06, 08:26 ruda_strzyga napisała: > Miało być o solipsyzmie procesa w meritum, jak wskazuje temat, a jest znowu o > megalomańskim Mikusiu...ehhh... Uczono mnie że o zmarłym pisze lub mówi się dobrze lub wcale . Kultura wymaga Pani Katju by już pani dąła sobie spokój ze szkalowaniem Marka na róznych forach i czatach. Bo to nie wypada i pogrąża Pani wizerunek , który usilnie próbuje Pani narzucić sobie i innym. Odpowiedz Link Zgłoś
alinka64 Re: Solipsyzm procesa 27.10.06, 10:45 Mokosz zawsze mnie fascynował i niezmiernie ubolewam nad tym, że go już nie poznam, tak jakbym chciała i nie przeczytam żadnego nowego tekstu jego autorstwa. Dziękuję za te informacje, wciąż się łudziłam, że są nieprawdziwe... Pozdrawiam i współczuję straty przyjaciela. Odpowiedz Link Zgłoś
ruda_strzyga Re: Solipsyzm procesa 27.10.06, 12:40 Nie Ty będziesz mnie uczył kultury, kolego Marka. Nie wciskaj się tak natrętnie wszędzie, nie wściubiaj nosa w nieswoje sprawy. Twoje postrzeganie moich poczynań jest tendencyjne i mało mnie interesuje. I trzymaj się tematu, który chciałeś tu poruszyć, nie kompromituj się. Żegnam. Odpowiedz Link Zgłoś
szajba_a Re: Solipsyzm procesa 30.11.06, 19:13 że tak powiem szok..tak sie zastanawiam gdyby np..mój mąz siedzial na czatach i walnal w kalendarz chcialoby mi sie potem kogos z tego czatu informowac o tym a potem toczyć jeszcze batalnie Odpowiedz Link Zgłoś
magdajeden Re: Solipsyzm procesa 27.10.06, 12:30 jessssooooo to jakaś choroba psychiczna??? niesmaczne. Odpowiedz Link Zgłoś
miia1 Re: Solipsyzm procesa 27.10.06, 13:59 mcuck napisał : - miia - skurwiela Mikusia - amen INFORMUJE ZE NIE SA TO MOJE SLOWA. Rozumiem że autor tego postu pragnie mnie zdyskredytować, ale to wyjątkowo tani i paskudny chwyt. Dlatego - ignor całkowity. Nie będę dyskutować z kłamcami. Odpowiedz Link Zgłoś