Dodaj do ulubionych

Pogłaskać Procesa

19.12.06, 23:02
Pomyślałam sobie, że z okazji zbliżających się Swiąt Bozego Narodzenia
pogłaszczę Procesa. Ot tak. życzliwie i po ludzku.
Przymknę oczy na wszystkie uszczypliwości.
Uśmiechnę się bez hipokryzji i rzeknę / co niniejszym czynię/:
Spokojnych Świat, Proces!/tu uścisk/
Wierzę, że nie tylko ja, w ten cudny czas, pogłaszczę Procesa.
Zachęcam do głaskania.
Może być pod włos, jak kto lubi i umie:-)
Obserwuj wątek
    • narcyzka6 Re: Pogłaskać Procesa 19.12.06, 23:14
      Procesie życze ci spokojnych, radosnych,wesolych swiat.
      • wanda_rybka Re: Pogłaskać Procesa 19.12.06, 23:59
        Pogłaskam, jak przestanie kąsać;)
        • ja-sama Re: Pogłaskać Procesa 20.12.06, 06:17
          Może dobroczynna moc "głasków" ostudzi jego zapędy?;-)
    • vivalabeer Re: Pogłaskać Procesa 20.12.06, 08:59
      To co? Miziamy się? ;)
      • ja-sama Re: Pogłaskać Procesa 20.12.06, 20:17
        I koniecznie smeramy po pleckach , Vivalabeer;-)
    • t_ermitek Re: Pogłaskać Procesa 20.12.06, 09:56
      Z pewną dozą nieśmiałości też pogłaskam Procka - Klocka po tym intelektualnym
      łepku i wiara i nadzieją, że przemówi ludzkim głosem.
      • justysbytomianka Re: Pogłaskać Procesa 20.12.06, 10:17
        Proc mam długie ręce , długie nogi i długa tyczke od fasoli ;) i nie dam by
        jakies termitki Cię miziały;)jestem czujny jak pies podwójny;)
        • amazico Re: Pogłaskać Procesa 20.12.06, 11:27
          "Połączył w sobie cechy największych ludzi. Głowę nosił pochyle, jak
          Aleksander, ciągle grzebał we włosach jak Cezar, kawę pił jak Leibnitz, a gdy
          usiadł w wygodnym fotelu, zapominał o jedzeniu i piciu jak Newton. Perukę nosił
          jak dr Johnson i jak Cervantes miał stale otwarty rozporek." (Georg Christoph
          Lichtenberg) proces, wesołych świąt
    • ruda_strzyga Re: Pogłaskać Procesa 20.12.06, 11:37
      Miziu, miziu, procuniu:) Wiesz, ze Cie kocham platonicznie;)
    • izabell32 Re: Pogłaskać Procesa 20.12.06, 12:01
      a ja nie będę głaskać , miziać ... całuję Cię w czółko Procuniu...
      • speed45 Re: Pogłaskać Procesa 20.12.06, 12:37
        jedz barszcz do lustra cwoku zebys sam nie byl podczas wigilii

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka