skajstop 22.11.06, 14:52 Tak sobie czytam i wcale się nie dziwię: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60153,3749218.html A nawet mi się to bardzo. Fraza "skrajnie disneyowskie" wzbudziła we mnie wybuch radości :-) my mamy Legoland, oni IDyllę :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
brunosch Re: Nowa Mekka? :) 22.11.06, 18:58 ja ze swojej strony postuluję umieszczenie w Muzeum tejże ilustracji (Smok Wawelski na rowerze) jako dowód, że: 1. asfalt w Polsce kładziono już w czasach dinozaurów 2. polskie rowery są najpierwszejsze na świecie Odpowiedz Link Zgłoś
butters77 Re: Nowa Mekka? :) 22.11.06, 21:14 A mi się przypomniało muzeum Mormonów z "Aniołów w Ameryce" Nicholsa:) Odpowiedz Link Zgłoś