Dodaj do ulubionych

Nowa Mekka? :)

22.11.06, 14:52
Tak sobie czytam i wcale się nie dziwię:
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60153,3749218.html
A nawet mi się to bardzo.
Fraza "skrajnie disneyowskie" wzbudziła we mnie wybuch radości :-) my mamy
Legoland, oni IDyllę :)
Obserwuj wątek
    • brunosch Re: Nowa Mekka? :) 22.11.06, 18:58
      ja ze swojej strony postuluję umieszczenie w Muzeum tejże ilustracji (Smok
      Wawelski na rowerze) jako dowód, że:
      1. asfalt w Polsce kładziono już w czasach dinozaurów
      2. polskie rowery są najpierwszejsze na świecie
    • butters77 Re: Nowa Mekka? :) 22.11.06, 21:14
      A mi się przypomniało muzeum Mormonów z "Aniołów w Ameryce" Nicholsa:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka