bettina75 Re: Khinga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! 12.12.06, 13:29 Kurki sie porozbiegaly po calym swiecie....gdzie jestescie? hop!!!! hop!!!!! Jedna powinna juz byla powrocic z dalekiej podrozy...a tu ani slychu ani dychu:( Odpowiedz Link Zgłoś
light.my.fire Re: Khinga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! 12.12.06, 13:47 przyjemności się skończyły i teraz robota na głowie...:))) cześć Betty..:) Odpowiedz Link Zgłoś
bettina75 Re: Khinga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! 12.12.06, 13:51 Czesc:) Chociaz jedna sie znalazla...:) Wiesz cos o Kini? Odpowiedz Link Zgłoś
be_em Re: Khinga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! 12.12.06, 13:58 bettina75 napisała: > Czesc:) > Chociaz jedna sie znalazla...:) > Wiesz cos o Kini? świeci się na gg;) Odpowiedz Link Zgłoś
light.my.fire Re: Khinga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! 12.12.06, 13:59 pisała, że nie ma czasu... praca ją przygniotła.... Odpowiedz Link Zgłoś
monnia3 Re: Khinga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 12.12.06, 14:02 Witajcie kochane:) Kingus rzeczywiście jest po urlopie zawalona pracą... nawet nie ma siły odpalać kompa wieczorem... ale myslę że niedługo wróci do nas:) Odpowiedz Link Zgłoś
bettina75 Re: Khinga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 12.12.06, 14:05 Czesc dziewuszki, fajnie ze jestescie:)) Mile wiadomosci, ale robota przygniata nie tylko Khinge.... Mam nadzieje, ze kiedys znowu bedziemy sie mogly nagadac do woli??:)) Odpowiedz Link Zgłoś
light.my.fire Re: Khinga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 12.12.06, 14:05 zamęczyły ją te Camele...:)) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: Khinga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 12.12.06, 14:25 to ilu ich było?;) Odpowiedz Link Zgłoś
monnia3 Re: Khinga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 12.12.06, 14:28 To wie tylko Kinga i Camele;))) Odpowiedz Link Zgłoś
light.my.fire Re: Khinga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 12.12.06, 14:33 tego to nawet najstarsi górale nie wiedzą...:)) Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 12.12.06, 14:38 Kochane jesteście:)))))) Wróciłam:)) Niestety:))) Praca mnie przywaliła-ooo tak:(( dziś troszkę spokojniej,ale najlepiej nie jest:( Djerba przywitała mnie deszczem i pochmurna pogodą. Od trzech dni padał tam deszcz:( Jednak wieczorem "rozchmurzyło się" za sprawą fotografo:))))) I tak juz do końca urlopu świeciło słoneczko:)) Korzystałam z każdego promyczka do godziny 17.00:)) Ludzie tam sa przmili, sytmpatyczni:) Poznałam tam wspaniałych ludzi...i smutno było rozstać się:( Jednak mamy kontakt i co wspominaĆ:)) Ujeżdżałam nie tylko camele,ale także konie;PPP Przejażdżki skuterem po wyspie...te widoki, palemki:)))) Najgorsze, że nadal nie mogę wejść w normalny rytm:(( Tęsknię.... Nawet nie czuję świąt:( To tak króciutko;)) Odpowiedz Link Zgłoś
light.my.fire Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 12.12.06, 14:44 Betty juz chciała Rutkowskiego wzywać ...:)) co by Cie sciągnąć z tych Cameli...:) i bardzo dobrze, że już wróciłaś.....:)) Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 12.12.06, 14:54 heh, nie łatwo było mnie odciągnąć...ale nie od Cameli;))) Nie wiem, czy dobrze,ale musiałam:) Choć kto wie...za kilka miesięcy:))) Odpowiedz Link Zgłoś
crimen Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 12.12.06, 15:14 A gdzie obiecany camel?;) Odpowiedz Link Zgłoś
goldenfisz Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 12.12.06, 15:24 Sześć Kinguś! Co, mały szoczek pourlopowy? Nie bój się, może Mikołaj pod choinkę wepchnie Ci jakiegoś lokalnego camela ;))) Witaj z powrotem!!! Odpowiedz Link Zgłoś
crimen Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 12.12.06, 15:39 Lokalne camele mają mięsień piwny zamiast garba;))) Odpowiedz Link Zgłoś
be_em Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 12.12.06, 15:55 crimen napisał: > Lokalne camele mają mięsień piwny zamiast garba;))) no ewentualnie rogi;) Odpowiedz Link Zgłoś
crimen Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 12.12.06, 16:53 Precyzja wyrażanych myśli Beemki powala na kolana:))) Odpowiedz Link Zgłoś
be_em Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 12.12.06, 18:49 crimen napisał: > Precyzja wyrażanych myśli Beemki powala na kolana:))) życie Misiek, życie;) Odpowiedz Link Zgłoś
crimen Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 13.12.06, 10:28 Kochanie, życie nie pieści, więc pieśćmy się sami;))) Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 13.12.06, 11:23 goldenfisz napisała: > Sześć Kinguś! Co, mały szoczek pourlopowy? Nie bój się, może Mikołaj pod > choinkę wepchnie Ci jakiegoś lokalnego camela ;))) > > Witaj z powrotem!!! Witaj Złociutka! Szoczek nie mały...nie wiedziałam, że będzie mi tak trudno przestawić się:(( Cóż, takie życie:) W Mikołaju moja przed ostatnia nadzieja;)) Odpowiedz Link Zgłoś
light.my.fire Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 13.12.06, 11:25 oby nie była to rózga...:PP witam sie i znikam...:)) Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 13.12.06, 11:27 Różga? No co Ty;) Ja grzeSZna dziewczynka jestem;P Odpowiedz Link Zgłoś
bettina75 Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 13.12.06, 12:01 Khinga, przestan seplenic:) Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 13.12.06, 12:09 Jeszcze myli mi się z francuskim i arabskim;) Odpowiedz Link Zgłoś
bettina75 Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 13.12.06, 12:12 ......to po francuskim mozna mowic??..... Odpowiedz Link Zgłoś
bettina75 Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 13.12.06, 12:12 znaczy sie: po francusku?:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) ) 13.12.06, 12:15 Oczywiście to ichny jeden z dwóch podstawowych języków :)))) Po francuskim to dopiero zaczynasz śpiewać:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
bettina75 Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) 13.12.06, 12:17 dziwi mnie tylko dlaczego tylko kobiety??....takie pospiewne:) ....facetom to jakos nie wychodzi:)) Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) 13.12.06, 12:21 Powiem Ci Betty w tajemnicy, że co niektórzy to mają pięknyyy głos i świetnie śpiewają:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
bettina75 Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) 13.12.06, 12:27 A ja Ci tez w tajemnicy powiem, ze domyslam sie o kim piszesz:))) Odpowiedz Link Zgłoś