komorka.purkinijego 30.12.06, 11:29 aaa...eeee...ooo...a już wiem. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
boo-boo Re: yyyyy 30.12.06, 11:33 No właśnie od dłuższego czasu mi się wydawało że w normalnym domu to ja nie mieszkam.... Odpowiedz Link Zgłoś