30.12.06, 11:29

aaa...eeee...ooo...a już wiem.
Obserwuj wątek
    • boo-boo Re: yyyyy 30.12.06, 11:33
      No właśnie od dłuższego czasu mi się wydawało że w normalnym domu to ja nie
      mieszkam....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka