Dodaj do ulubionych

dzien dobry

02.01.07, 16:26
dzien dobry wszystkim po swioteczno- nowrocznym "lenistwie "
wszystkiego naj naj naj lepszego mniej zmartwień i problemów duzo szczescia w
grach liczbowych i w zyciu prywatnym jak i zawodowym usmiechu na codzień i
miłości miłosci kazdego dnia
Obserwuj wątek
    • fantka Re: dzien dobry 02.01.07, 17:34
      Witaj Strzelec
      dziękuję za życzenia
      i wzajemnie wszystkiego naj, najlepszego :)
      • strzelec0001 Re: dzien dobry 02.01.07, 17:40
        a ten rok dla mnie jest cuuuudowny !!!!
        mam nadzieje ze koncówka bedzie efektowna jak i poczatek
        • fantka Re: dzien dobry 02.01.07, 17:51
          tak cudownie się zaczął?
          • fantka Re: dzien dobry 02.01.07, 17:51
            gratulacje !
            • strzelec0001 Re: dzien dobry 02.01.07, 18:08
              dziekuje :-))))))))))))))))
    • skorpionica11 Re: dzien dobry 02.01.07, 18:54
      Witaj kolego ;P
      i nawzajem

      strzelec0001 napisał:

      > dzien dobry wszystkim po swioteczno- nowrocznym "lenistwie "
      > wszystkiego naj naj naj lepszego mniej zmartwień i problemów duzo szczescia w
      > grach liczbowych i w zyciu prywatnym jak i zawodowym usmiechu na codzień i
      > miłości miłosci kazdego dnia
      • strzelec0001 Re: dzien dobry 02.01.07, 18:57
        twoje motto jest super
        • fantka Re: dzien dobry 02.01.07, 18:59
          Chodzi Ci o pierwszą czy drugą część
          sygnaturki Skorpi?
          • strzelec0001 Re: dzien dobry 02.01.07, 19:04
            o te druga
            • fantka Re: dzien dobry 02.01.07, 19:10
              "Kobiety sa po to aby je kochac a nie rozumiec"
              bo to sam mistrz Oscar Wilde powiedział ;)
              • strzelec0001 Re: dzien dobry 02.01.07, 19:16
                wiem tylko to czasem takie trudne

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka