sacsahuaman
25.01.07, 14:47
No i mam pierwszy samodzielny dzien w nowej pracy.Koszmar.Jak przezuje dzis i
jutro bez wpadki,to moze dam rade.A stanowisko piastuje bardzo odpowiedzialne
i wymagajace pewnych predyspozycji.A wiec swiat zoltodziba sie poszerza.Uf,
wieczorem sobie posapie..