Dodaj do ulubionych

Greyhound (cabs)

25.01.07, 14:47
No i mam pierwszy samodzielny dzien w nowej pracy.Koszmar.Jak przezuje dzis i
jutro bez wpadki,to moze dam rade.A stanowisko piastuje bardzo odpowiedzialne
i wymagajace pewnych predyspozycji.A wiec swiat zoltodziba sie poszerza.Uf,
wieczorem sobie posapie..
Obserwuj wątek
    • mistamef Re: Greyhound (cabs) 25.01.07, 15:05
      sacsahuaman napisał:

      > No i mam pierwszy samodzielny dzien w nowej pracy.Koszmar.Jak przezuje dzis i
      > jutro bez wpadki,to moze dam rade.A stanowisko piastuje bardzo odpowiedzialne
      > i wymagajace pewnych predyspozycji.A wiec swiat zoltodziba sie poszerza.Uf,
      > wieczorem sobie posapie..

      Trzymaj się. Pierwsze dni nigdy nie sa latwe. To takie wyczuwanie sie nawzajem.
      Trzeba to przejsc jak odre :) he he
    • sacsahuaman Re: Greyhound (cabs) 25.01.07, 17:14
      pyszny jogurcik o smaku owocow lesnych z krakersikiem oznacza ze podniosla mi
      sie stopa zyciowa; jak tak dalej pojdzie to moze zostane czlowiekiem sukcesu...
      (tylko nie tej gazety)
      • mistamef Re: Greyhound (cabs) 25.01.07, 17:29
        sacsahuaman napisał:


        > (tylko nie tej gazety)

        Jakieś zale wysypujesz na stól, czasem nie na wyrost :)
        • sacsahuaman Re: Greyhound (cabs) 25.01.07, 18:13
          Zale? Nie,raczej zartowalem. A poza tym ja tez kocham sekretarki,tak, i nie
          wstydze sie tego.
          • sacsahuaman Re: Greyhound (cabs) 26.01.07, 18:53
            chyba dzisiaj piatek; wezme fundusz naukowy (wczesniej przydzielony sobie
            samemu,podobnie jak przydzielaja sobie politycy fundusze) i odwiedze jakas
            ksiegarnie,biblioteke,a glowa nie bedzie mnie bolala,oj nieee... No i schowam
            swoje miecze,bede lagodny
            • nadira1 Re: Greyhound (cabs) 26.01.07, 20:53
              Oj , nie pozostaje nic innego jak gratulować Ci tych początków kariery bez
              wpadki , i po co tyle nerwów ? Duży chłopak jesteś , dasz radę .
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka