Dodaj do ulubionych

DOBRANOC ANIOŁKI.....

14.12.01, 19:15
....kochać mi się tu grzecznie do poniedziałku, nie rozwodzić, korzystać ze wszystkich rzeczy na
"p"... a jasminka idzie se poużywać....(też na "p" hihi...)

WEEEEEEEEEEKEEEEND!!!!!!!!! się zaczął........

jasmine :-)
Obserwuj wątek
    • czort Re: DOBRANOC ANIOŁKI..... 14.12.01, 19:16
      a krowkom to sie nie nalezy mile dobranoc?
      • onlyania Re: DOBRANOC ANIOŁKI..... 14.12.01, 19:18
        no wlasnie, czorcikom tyz.........sie nalezy...........
        • jasmina_tdi Re: DOBRANOC ANIOŁKI..... 14.12.01, 19:21
          ej no to w końcu komu????
          jak aniołkom - znaczy się wszystkim :-)))


          onlyania napisał(a):

          > no wlasnie, czorcikom tyz.........sie nalezy...........

      • jasmina_tdi Re: DOBRANOC ANIOŁKI..... 14.12.01, 19:20
        anielskim krówkom - też! wściekłego mleka na hektolitry i jakiegoś straceńca do stratowania (choć nie
        jest on na "p" :-)))

        czort napisał(a):

        > a krowkom to sie nie nalezy mile dobranoc?

        • Gość: Bizon Re: DOBRANOC ANIOŁKI..... IP: *.abo.wanadoo.fr 14.12.01, 19:21
          A bizonom nic ??? Nawet rurociagu z Zywca w przyszlym roku ?
          • jasmina_tdi Re: DOBRANOC ANIOŁKI.....bizon 14.12.01, 19:25
            bizon aniołku - dla Ciebie całe Żywe Morze (na zachód od Martwego) ...!!!!!

            Gość portalu: Bizon napisał(a):

            > A bizonom nic ??? Nawet rurociagu z Zywca w przyszlym roku ?

    • kitek1 Re: DOBRANOC ANIOŁKI..... 14.12.01, 19:21
      a ja tez aniolek, wysoka sedzino,
      • jasmina_tdi Re: DOBRANOC ANIOŁKI.....kitek 14.12.01, 19:26
        kitek - aniołku - dla ciebie wszystkiego na "P" a szczególnie Praku Prozwodu heheheh
        kitek1 napisał(a):

        > a ja tez aniolek, wysoka sedzino,

        • kitek1 Re: DOBRANOC ANIOŁKI.....kitek 14.12.01, 19:28
          i pociagaczek do piranek, sobie zycze,
          • jasmina_tdi Re: DOBRANOC ANIOŁKI.....kitek 14.12.01, 19:32
            pędą pierwsza plasa pap pla piebie pitek!!!!!!

            kitek1 napisał(a):

            > i pociagaczek do piranek, sobie zycze,

            • Gość: SAM Re: DOBRANOC ANIO?KI. IP: 204.174.215.* 14.12.01, 19:48
              A ja! A ja!!!
              Taki Sam dzisiaj jestem...............
              Dla mnie moze byc jeszcze troche dzien dobry, gdy dobranocki zabraklo...
              Sam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka