Dodaj do ulubionych

sposób na samotność

04.11.07, 20:53
Słuchajcie, może ktoś z Was był w takiej sytuacji i udało mu się
jakos z niej wybrnąć: otóż od jakiegoś czasu (mniej więcej roku-
dwóch lat, widzeę, że liczba moich dobrych znajomych znacznie się
skurczyła: "poszli w rodziny" (ja własnej nie mam), w związku z tym
ciężko umówic się do kina, teatru etc. Mam dwie bliskie
przyjaciólki, ale nie zawsze jest mozliwośc spotykania się co
tydzień, a samotnośc doskwiera, oj bardzo.
Chętnie poznałabym nowych znajomych, ale trochę nie wiem, jak się do
tego zabrać.
CZy ktoś z Was był może w podobnej sytuacji i mu się udało?
Obserwuj wątek
    • aga-43 Re: sposób na samotność 04.11.07, 23:01
      Byłam w takiej sytuacji .Miałam chwile załamania ale teraz juz jest ok!
      Kiedys przez przypadek będąc w sklepie z odzieżą poznałam miłego Pana który
      pomógł mi w wyborze płaszczyka i tak juz mi teraz pomaga w codziennym zyciu
      Przypadki są najfajniejsze;)
      Pozdrawiam
      • szastu_prastu Re: sposób na samotność 05.11.07, 19:44
        to zazdroszczę, ale nie zawsze i wszytskim trafiają się takie
        przypadki...
      • ginger43 Re: sposób na samotność 05.11.07, 20:53
        Miła ta Twoja historia pewnego przypadku. Najlepsze rzeczy jakie
        mnie w życiu spotkały, to też były tzw. przypadki. Nigdy w życiu nic
        mi tak dobrze nie wyszło, jak przez przypadek im dziwniejszy, tym
        lepiej. A do autorki wątku: ludzie są wszędzie, wystraczy ich
        dostrzec wokół siebie, codziennie mijają nas nasi potencjalni
        przyjaciele :)
        • kookardka Re: sposób na samotność 05.11.07, 21:07
          u mnie też :) jak za bardzo czegoś chcę to nigdy nie wychodzi ...
          • polam5 Re: sposób na samotność 05.11.07, 23:23
            To chyba jednak nie tak bardzo chcesz.... bo jak sie tak bardzo bardzo chce i
            jest sie upartym to w koncu sie uda
    • czarny.wojtek Re: sposób na samotność 05.11.07, 23:19
      Wydaje mi się, że po to tutaj jesteś żeby kogoś spotkać. Wiem, że najlepiej jest
      na żywo.... ale wszystko może sie zdarzyć :)
      • szastu_prastu Re: sposób na samotność 06.11.07, 23:00
        CZarny Wojtku,

        tu jestem, ale to nie jest zaden ersatz spotkań realnych,
        przynajmniej nie dla mnie; jednak wymiana tego typu postów jest
        jednak zdawkowa, a spotkanie i rozmowa daje więcej; ale oczywiście
        fajnie, że jest chociaż forum:)
        • dziadek_54 Re: sposób na samotność 06.11.07, 23:10
          To nie jest zamiast , tylko 'na poczatek".
          Najpierw piszesz na forum , pozniej mail , gg, sms, telefon i
          spotkanie w realu.
          Poznalem juz kilka osob z forum i bylem bardzo zadowolony.
          Nie cierpie na brak znajomych i nie przyszedlem tu by ich szukac,
          ale mozliwosc rozmowy i poznawania ludzi z roznych srodowisk jest
          pasjonujaca.
          Pozdrawiam, dobranoc.
    • missssi-3 Re: sposób na samotność 07.11.07, 20:47
      Sposobem na samotnośc jest tylko facet ale ja ci go nie znajde .
      • dziadek_54 Re: sposób na samotność 07.11.07, 21:44
        sposobem na samotnosc jest tylko kobieta , ale ja Ci jej nie znajde.
        • szastu_prastu Re: sposób na samotność 07.11.07, 22:26
          Ależ nie kazdy facet jest lekiem na samotność, zapewniam Cię (i
          prawdopodobnie nie każda kobieta, ale tego nie sprawdzałam).
          Zaczynając wątek, miałam na myśli bardziej nowe grono znajomych niż
          jedną osobę.

          A że formum może być początkiem, jak pisze dziadek (54 - co to za
          dziadek?:) - fajnie by było, nie bywam tu często, może zacznę
          dzięki dziadku za słowa otuchy:)
          • marijola1 Re: sposób na samotność 07.11.07, 22:56
            I ja jestem żywym przykładem,że na forum można kogoś sensownego
            poznać i spotkać się z nim w tzw "realu".Nie ma znaczenia,czy to
            kobieta czy mężczyzna.Nie zgadzam się ze stwierdzeniem,że dla
            kobiety tylko facet jest lekiem na samotność.Babskie wieczory w
            knajpce są super:)))
          • dziadek_54 Re: sposób na samotność 08.11.07, 09:51
            Moge Ci dic kolka rad na poczatek :))
            Pewnie zaraz paru madrali sie dopisze ,ze rady glupka sa do doopy ,
            ale gdybys chciala to wyslij@ a ja przesle Ci swoje gg.
            Pozdrawiam.
        • zapomi-najka Re: sposób na samotność 07.11.07, 23:51
          tia...i dogadali sie ;):)))
          • dziadek_54 Re: sposób na samotność 08.11.07, 09:47
            Pamietam Cie !! mimo sklerozy:)))
            Witaj.
            To byl oczywiscie zart, ale juz ostatni w stosunku do tej
            osoby. :)))
            Jakos nie 'ukladala' nam sie rozmowa.
    • forte-piano Re: sposób na samotność 08.11.07, 06:55
      To wspaniałe,gdy można powiedzieć komuś':''jesteś lekiem na całe zło
      i nadzieją na przyszły rok"", tylko znależc nie tak łatwo.
      --------------------------------------------
      • viviene Re: sposób na samotność 08.11.07, 10:08
        no tak.
        • marijola1 Re: sposób na samotność 08.11.07, 17:13
          Zaraz,zaraz.Wątek stworzyła szastu-prastu bo chciała się od nas
          dowiedzieć,jak można kogoś nowego poznać.A Wy właściwie o czym teraz
          piszecie?Jeśli to na temat-ja przepraszam!
          • ginger43 Re: sposób na samotność 08.11.07, 17:26
            To takie swobodne rozważania na temat samotności i poszukiwania
            drugiej połówki, przynajmniej ja to tak odbiram.
            • marijola1 Re: sposób na samotność 08.11.07, 19:05
              Skoro tak uważasz........Ale dziadkowi przyznaję rację,że o wielu
              rzeczach na forum nie da się pogadać.
    • doc9 Re: sposób na samotność 20.11.07, 21:59
      Hej,
      ja byłam a właściwie jestem w takiej sytuacji jak ty...
      niby mam znajomych ale jak ja bardzo, bardzo potrzebuję jakiegoś
      kompana, to jakoś nikt wtedy akurat nie ma czasu, albo zbyt daleko
      mieszka...Albo coraz częściej ma rodzinę... takie sytuacje niestety
      bolą.. ja uświadamiam sobie wtedy, że wszyscy jakoś sobie życie
      układają, coś się u nich zmienia, a u mnie? nic namacalnego..
      Jakbyś potrzebowała kompanki do piwa w Wawie, to koniecznie napisz :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka