19.02.08, 11:51
Elo!

Wszyscy macie ferie, że taka cisza?

U nas w pracy luz, dyrechtór ma urlop, mój szef pojechał w delegację. Bardzo przyjenie. I nawet słońce wyszło. :)
Obserwuj wątek
    • the_dzidka Re: ferie? 19.02.08, 16:43
      Nie, kot w domu. Absorbuje.
      • konradbryw Re: ferie? 19.02.08, 23:09
        the_dzidka napisała:

        > Nie, kot w domu. Absorbuje.

        O? I tak całymi dniami go dopieszczasz?
        • the_dzidka Re: ferie? 20.02.08, 09:40
          Popołu-dniami :) Ale już dzisiaj wraca do swojego domku, buuuu.
          • catalina1 Re: ferie? 20.02.08, 12:09
            Ale do marca niedaleko :)
            • raduch Re: ferie? 20.02.08, 15:16
              Ten marzec to tylko umowny. Drą się pod oknami od 2 tygodni. Muszę
              wypuszczać psa. :-)
              • the_dzidka Re: ferie? 20.02.08, 15:36
                Cati nie to miała na myśli :)
                W marcu planuję trwałe dokocenie :)
                • raduch Re: ferie? 20.02.08, 18:45
                  A-ha, po dwakroć. Co to ja chciałem....
                  <kręce butem kółko na podłodze>
                  • the_dzidka Re: ferie? 20.02.08, 21:03
                    Napić się czegoś na poprawę pamięci? :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka