konradbryw 19.02.08, 11:51 Elo! Wszyscy macie ferie, że taka cisza? U nas w pracy luz, dyrechtór ma urlop, mój szef pojechał w delegację. Bardzo przyjenie. I nawet słońce wyszło. :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
konradbryw Re: ferie? 19.02.08, 23:09 the_dzidka napisała: > Nie, kot w domu. Absorbuje. O? I tak całymi dniami go dopieszczasz? Odpowiedz Link Zgłoś
the_dzidka Re: ferie? 20.02.08, 09:40 Popołu-dniami :) Ale już dzisiaj wraca do swojego domku, buuuu. Odpowiedz Link Zgłoś
raduch Re: ferie? 20.02.08, 15:16 Ten marzec to tylko umowny. Drą się pod oknami od 2 tygodni. Muszę wypuszczać psa. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
the_dzidka Re: ferie? 20.02.08, 15:36 Cati nie to miała na myśli :) W marcu planuję trwałe dokocenie :) Odpowiedz Link Zgłoś
raduch Re: ferie? 20.02.08, 18:45 A-ha, po dwakroć. Co to ja chciałem.... <kręce butem kółko na podłodze> Odpowiedz Link Zgłoś