Dodaj do ulubionych

weekendowo :)

07.03.08, 08:53
Piątek mamy dziś już:)
czas leci szybko, tydzień zleciał raz dwa:)
a to juz weekend :)
mam nbadzieje że zapowiada Wam sie fajnie :))

noi kobitki wszytskiego naj!!!
ja siedzieć w szkole będe ;/
ale co tam :))

miłego dnia :)
Obserwuj wątek
    • wiolunia79 Re: weekendowo :) 07.03.08, 09:13
      a mnie choróbsko chyba jakieś ściga:(
      i jak jutro świętować?
      • rasgeea Re: weekendowo :) 07.03.08, 10:22
        szaleńczo wioluś, szaleńczo :)))

        a chluśnij sobie wsciekłego, to choróbsko ucieknie :)
        • paenka Re: weekendowo :) 07.03.08, 11:43
          tak weekendowo, moj weekend zapowiada sie n 3 dni :D no i ostatnio
          kalendarz przejrzalam....caly tydzien bede miala wolny w majowy
          dlugi weekend! BOMBA musze cos wykombinowac...pojade gdzies....ale
          gdzie....hmmm...gdzies nad orze...macie jakies do polecenia
          miejscowki?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka