rasgeea 07.03.08, 08:53 Piątek mamy dziś już:) czas leci szybko, tydzień zleciał raz dwa:) a to juz weekend :) mam nbadzieje że zapowiada Wam sie fajnie :)) noi kobitki wszytskiego naj!!! ja siedzieć w szkole będe ;/ ale co tam :)) miłego dnia :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wiolunia79 Re: weekendowo :) 07.03.08, 09:13 a mnie choróbsko chyba jakieś ściga:( i jak jutro świętować? Odpowiedz Link Zgłoś
rasgeea Re: weekendowo :) 07.03.08, 10:22 szaleńczo wioluś, szaleńczo :))) a chluśnij sobie wsciekłego, to choróbsko ucieknie :) Odpowiedz Link Zgłoś
paenka Re: weekendowo :) 07.03.08, 11:43 tak weekendowo, moj weekend zapowiada sie n 3 dni :D no i ostatnio kalendarz przejrzalam....caly tydzien bede miala wolny w majowy dlugi weekend! BOMBA musze cos wykombinowac...pojade gdzies....ale gdzie....hmmm...gdzies nad orze...macie jakies do polecenia miejscowki? Odpowiedz Link Zgłoś