carrymoon 15.03.08, 11:27 napisałaś wątek o tym, że nie dostałaś dostępu do bloga sprawdzaj kobieto poczte ! Zaproszenie zostało wysłane i czeka! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zizia21 Re: Zizia21 15.03.08, 13:04 Carrymoon, nie zaglądałam przez ostatnie parę dni na forum z przyczyn niezależnych ode mnie. baaaardzo dziękuję za dostęp i za zaufanie :) Odpowiedz Link Zgłoś