romy_sznajder
15.03.08, 14:25
www.emetro.pl/emetro/1,85648,5021982.html
Nie zapalisz.... co sadzicie? Ja sie obawiam, ze powstanie fantastyczne
podziemie, ze znowu dobrym tonie bedzie palenie i za kazda elita sie bedzie
spotykala na fajku, jak w czasch ogolniakowych, wiadomo, elita palila
papierosy w kiblu:)