stephen_s
31.03.08, 09:43
Widziałem (i rozmawiałem) wczoraj z jedną znajomą...
Znajoma (oraz jej styl życia) intrygują mnie :) Posada w kancelarii
prawniczej... Biuro w wieżowcu... wysokie zarobki... sukces...
Ojej :)
Ze wstydem przyznaję, że mi to w jakiś dziwny sposób imponuje :)